Стіл робочий з тумбою і 3-ма шухлядами

Стіл робочий з тумбою і 3-ма шухлядами

  • Модель: П 464
  • Артикул: П 464
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 3086 грн

Відмінна модель для замовників, яким потрібно купити письмовий стіл з тумбою, виготовлений з якісних матеріалів. Містка конструкція з тумбою й шухлядами − ідеальний варіант робочого столу для працівника офісу, фахівця, який працює в школі або іншому навчальному закладі чи державній установі. Конструкція дозволяє розмістити в столі велику кількість документів, особистих речей та інших важливих предметів, необхідних в роботі.


Характеристики моделі


Серія: «Персонал».


Модель: «П 464» і «П 474».


Стіл виготовлений з міцної, ламінованої ДСП, класу емісії формальдегіду Е1. Товщина ДСП становить 16 мм, торці плити покриті ПВХ-крайкою, товщиною 1 мм (для стільниці), і 0,5 мм (для стойових). Маса виробу залежить від габаритних розмірів, і наші замовники можуть вибирати один з двох варіантів моделі столу:


  • «П 464», 1400x600x750 мм, маса 60 кг;
  • «П 474», 1400x700x750 мм, маса 62 кг.

Стіл обладнаний двома місткими полицями, тумбою й відділенням з шухлядами.


Особливості виробу


Зручний офісний стіл з тумбою та шухлядами виготовлений з на 100% безпечних і міцних матеріалів. Наші покупці можуть замовити цей стіл у двох варіантах виконання, у яких закрита тумба може бути розташована зліва або навпаки, справа.


Універсальний і лаконічний дизайн дозволяє цьому виробу вдало вписуватися в будь-які варіанти дизайну офісних приміщень та інтер’єри сучасних навчальних закладів. Як безпосередній виробник, ми надаємо 12 місяців гарантії на даний виріб.


Якщо Ви шукаєте зручний письмовий стіл для робочого кабінету, офісу або державної установи − замовляйте робочий стіл з тумбою й трьома шухлядами відповідних для Вас габаритних розмірів! Зв’яжіться з нашими менеджерами за допомогою одного з номерів, вказаних в розділі «Наші контакти», якщо у Вас виникли питання з приводу даного товару.

Ширина1400 мм
Глибина600/700 мм
Висота750 мм
Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм
Вага60/62 кг
Гарантійний термін експлуатації1 рік

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF