Стіл кутовий

Стіл письмовий кутовий з нової колекції офісних меблів «Sky» представлений в декількох новомодних колірних поєднаннях 2019 року: фіолетовий/Санторіні Грей, фіолетовий/Дуб Сан-Марино. Представлені в колекції позиції відрізняються унікальним поєднанням дизайну, елегантності й функціональності. Завдяки своїй формі, стіл економить простір, дозволяючи встановити його в будь-якому куточку приміщення. Вирішує проблему установлення гарнітура в маленьких приміщеннях. Лінії стільниці плавні, спеціальна виїмка забезпечує зручність посадки.


Головні характеристики моделі


  1. Поверхня кутового столу передбачена для роботи, а також розміщення оргтехніки, монітора, канцелярського приладдя, документів.
  2. Виконаний зі зносостійкого ЛДСП, товщиною 16 мм. Товщина стільниці − 32 мм.
  3. Обладнаний декількома заглушками електророз’єму, які дозволяють усунути проблему хаотичного розміщення проводів до електроживлення.
  4. Стильні відкриті металеві опори рівномірно розподіляють вагу столу з усіма предметами, передбачають простоту прибирання та миття підлоги під гарнітуром. Мають пластикові ніжки, що захищає підлогу від пошкоджень. Візуально збільшують вільний простір.
  5. Відповідає концепції «open office» − сидячи за столом, співробітники не відчувають себе немов вони в коробці.

Особливості оформлення замовлення


У нас ви можете купити кутовий стіл за оптимальною ціною, оскільки ми є прямим виробником меблів. Тому всі товари в наявності продаються без націнки. Для оформлення замовлення заповніть відповідні поля на сайті, виберіть зручний для себе спосіб оплати й доставлення. Вартість транспортування й збирання оплачується окремо. У разі виникнення питань звертайтесь до нашого менеджерами за, вказаними на сайті, номерами телефонів.

Ширина1470 мм.
Глибина1200 мм.
Висота750 мм.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл кутовий

  • Модель: СП 147
  • Артикул: СП 147
  • Наявність: Під замовлення 21 робочий день
  • 5213 грн

Каталог PDF