Тумби

Сортувати:

Тумба офісна

Модель: СП 120

Тумба офісна є компактним зразком корпусних меблів, при цьому відрізняється великою місткістю. Підходить для комплектації приміщення практично з будь-якою площею. Передбачає зберігання документів, журналів, тек, канцелярського приладдя, маленьких офісних предметів, техніки, особистих речей співробітників. Дана модель представлена в новій офісній колекції меблів «Sky» 2019 року. Є в наявності у декількох актуальних комбінаціях кольорів: Антрацит / Дуб Аппалачi, Санторiнi Грей / Антрацит. Такі ме..

Тумба офісна

Модель: СП 95

Дана тумба офісна входить в лінійку меблів «Sky» 2019 року, яка допомагає показати унікальний стиль і характер фірми. Колекція поєднує в собі кращі розробки дизайнерів для облаштування офісних приміщень з максимальним комфортом для співробітників. Має якісну фурнітуру, дві відкриті полиці для зберігання тек, документів, оргтехніки, канцелярії та інших речей. А також три висувні шухляди, декоровані стильними металевими ручками. Наповнює робочу зону функціональністю, ставить логічну крапку в офор..

Тумба мобільна

Модель: СП 747

Мобільна офісна тумба з нової колекції меблів «Sky» 2019 року виглядає дуже стильно й сучасно. Має три висувні шухляди на безшумних телескопічних напрямних, що забезпечує їх повне відкриття. Стилізована металевими ручками. Передбачена для зберігання документів, канцелярії, особистих речей співробітників. Представлена в декількох популярних колірних поєднаннях цього року: Антрацит / Аппалачі, Санторіні Грей / Антрацит. Конструкція встановлена на роликові опори з мет..

Тумба для офісної техніки

Модель: П 731

Стійка й зручна у використанні офісна тумба для оргтехніки від українського виробника. На її поверхні можна розташувати офісну техніку середніх габаритів – сканер, принтер, МФУ, телефонний апарат й т.д. Усередині тумби є дві полиці, закриті фасадами, виготовленими з ДСП. Також виріб має зручну відкриту полицю, призначену для зберігання документів і паперів. Допомагає правильно організувати робочий простір у приміщенні, упорядкувати зберігання документів. Цей виріб встановлюється стаціонарно, зни..

Тумба мобільна з 3-ма шухлядами

Модель: П 745

Успішна робота підприємства багато в чому залежить від технічної оснащеності офісу. Такі меблі, як мобільна тумба, покликані зробити роботу співробітників Вашої компанії більш ефективною, і раціонально розпорядитися простором офісу. Цю офісну тумбу на колесах можна використовувати для розміщення документів, паперів, особистих речей співробітників, зразків продукції або матеріалів, й т.д. Компактний розмір дозволяє розмістити тумбу під письмовим столом або в будь-якому іншому, зручному для співро..

Тумба мобільна з 4-ма шухлядами

Модель: П 744

Містка мобільна тумба з чотирма шухлядами призначена для використання в різних офісних приміщеннях, державних установах, комерційних компаніях та навчальних закладах. Клієнти, які хочуть купити тумбу на колесах, можуть вибрати бажане забарвлення цього виробу з шести різних варіантів, пропонованих нами за замовчуванням. Знизу конструкція спирається на роликові опори, які дозволяють переміщати тумбу, не пошкоджуючи при цьому лінолеум, ламінат або інше підлогове покриття. Це надійна, міцна й довгов..

Тумба мобільна з додатковою полицею

Модель: П 746

Стійка і зручна у використанні мобільна тумба − досить широка, призначена для комплектації офісних приміщень і навчальних закладів. Завдяки універсальному стилю, у якому виготовлений цей виріб, її можна використовувати в різних інтер’єрах. Ця модель може служити в якості столика для офісної техніки невеликих і середніх габаритів. Виріб має закрите й відкрите відділення, для зберігання паперів і документів, а також інших, необхідних в офісі предметів.Характеристики виробу Серія: «Персонал», ..

Тумба стаціонарна

Модель: П 741

Зручна й досить містка офісна тумба, яку можна використовувати в офісних приміщеннях, навчальних закладах, державних установах. Модель виготовлена з безпечних матеріалів, дозволених чинним санітарним законодавством для використання в навчальних закладах.Характеристики виробу Серія: «Персонал», модель − «П 741». Ця офісна тумба для документів виготовлена з таких матеріалів: основа конструкції тумби офісної − ламінована ДСП, товщиною 16 мм, з якої виготовлений корпус і фасади. Клас емісії Е1..

Тумба стаціонарна з полицею

Модель: П 743

Міцна й досить компактна офісна тумба для документів − класичний виріб, що легко вписується в інтер’єри сучасних офісів. Може використовуватися в школах, дитячих садках, державних і комерційних установах. Ця стаціонарна тумба виготовлена з матеріалів, дозволених чинним санітарним законодавством України для використання в навчальних закладах.Характеристики виробу Серія: «Персонал», модель − «П 743». Для виготовлення тумби в офіс були використані такі матеріали: корпус й фасад виготовлені з ..

Тумба стаціонарна з шухлядою

Модель: П 742

Зручна й надійна офісна тумба з шухлядою, виготовлена з ламінованої ДСП класу емісії Е1. Всі матеріали, використані для виготовлення цього виробу, дозволені чинним санітарним законодавством України для використання в навчальних закладах. Знизу, ззаду кути корпусу зрізані, що дозволяє щільно присунути офісну тумбу для документів до стінки з плінтусом.Характеристики виробу Серія: «Персонал», модель − «П 742». Ця офісна тумба для документів виготовлена з безпечних і міцних матеріалів: корпус ..

Тумби

Офісна тумба: вибираємо разом!


Надійні і міцні офісні тумби — зразок офісних меблів, які користуються незмінною популярністю серед наших клієнтів. Зазвичай їх використовують в якості додаткових меблів, які можна зручно розмістити поруч із робочим столом співробітника, якому потрібна тумба. Найчастіше в тумбочці зберігають особисті речі і документи, папери, необхідні окремому працівникові. Тумбочку можна зручно пересунути в разі необхідності, що додає популярності цьому товару.


Надійна офісна тумбочка з ящиками, яку можна замовити в нашому інтернет-магазині, не займає багато простору в офісному приміщенні, але при цьому є місткою і зручною у використанні. Цей предмет меблів можна використовувати і в сучасних відкритих офісних просторах, і в кабінетах керівників, в навчальних закладах та різноманітних державних установах. Конструкція тумби дозволяє використовувати не тільки простір внутрішніх ящиків, але й поверхню виробу, на якій можна розміщувати техніку, телефони, папери, якими часто користуються, та інші корисні предмети і приладдя.


Хочете купити офісні тумби — розгляньте наші пропозиції!


Покупці, які хочуть купити офісні тумби, можуть знайти на нашому сайті наступні варіанти, які користуються великою популярністю у замовників:


  • широкі та місткі моделі, призначені для офісної техніки;
  • мобільні варіанти на роликах, оснащені кількома висувними ящиками — трьома або чотирма;
  • стаціонарні варіанти з одним або декількома відділеннями, відкритими або закритими полицями і додатковими ящиками.

Фахівці, які працюють над дизайном офісного приміщення, а також співробітники, які займаються закупівлею меблів для правильної організації роботи офісу, приходять до необхідності використання тумбочок. Найчастіше тих, хто хоче купити тумбу в офіс, цікавлять два варіанти — класичні стаціонарні моделі з великим відділенням і додатковою полицею або ящиком, та мобільні варіанти з декількома висувними ящиками. Їх можна зручно переміщати по офісу на надійних роликових опорах.


Офісні тумбочки від виробника


В асортименті нашого фірмового інтернет-магазину є і офісні тумбочки, призначені для техніки. Найчастіше їх купують для обладнання робочих приміщень комерційних компаній, навчальних закладів, та державних установ. Ми стежимо за тим, щоб вся наша продукція доходила до кінцевого споживача в найкращому стані і строго контролюємо якість виробництва. Кожна офісна тумба з дверцятами, яка виходить з нашого виробництва, виготовляється з якісної ламінованої ДСП, класу емісії формальдегіду Е1, що робить її безпечною.


Багато моделей письмових столів бувають оснащені вбудованими в їх конструкцію тумбочками. Однак все частіше дизайнери і технологи відмовляються від таких варіантів, роблячи вибір на користь полегшеної конструкції столу і розташованої окремо тумби, яку можна витягувати та переставляти на свій розсуд.


Чому купити офісну тумбочку варто у нас?


Якщо Ви збираєтеся купити офісну тумбочку, оформляйте замовлення в нашому інтернет-магазині, щоб скористатися всіма перевагами роботи з нашою компанією. Серед них можна назвати:


  • високу якість використаних матеріалів, яку ми строго контролюємо;
  • стильний дизайн, розроблений талановитими професіоналами, завдяки якому наші товари гарно виглядають в інтер'єрах сучасних офісів;
  • низьку вартість, яку ми, як виробник, можемо запропонувати своїм покупцям;
  • великий вибір моделей різної конструкції;
  • швидку доставку по території України зручним для замовника перевізником;
  • можливість оплатити замовлення зручним для покупця способом.

Вибирайте модель стаціонарної або пересувної тумби, яку можна розмістити в робочому приміщенні компанії або вдома, і оформляйте замовлення на нашому сайті. Якщо у Вас виникли питання щодо нашого асортименту —зателефонуйте на будь-який із номерів, що вказані в розділі «Наші контакти», та отримайте від наших менеджерів відповіді на запитання, що Вас цікавлять. Замовляйте надійні меблі від українського виробника!

Каталог PDF