Крісло "Груша"

Крісло "Груша"

  • Модель: Груша
  • Артикул: Груша
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 878 грн
Мінімальна кількість для замовлення: 2

Сучасне дитяче крісло-мішок від нашої компанії − один з найпопулярніших видів безкаркасних меблів. Цей аксесуар лише нещодавно наші клієнти могли побачити хіба що в зарубіжних каталогах меблів, але зараз він зайняв важливе місце в домашніх інтер’єрах. Все більше наших співвітчизників хочуть купити дитяче крісло-мішок, захоплюючись практичністю, зручністю й оригінальністю цього предмета.


Характеристики виробу


Пропоноване нашим інтернет-магазином, дитяче крісло-мішок «Груша» підкорює клієнтів красивим зовнішнім виглядом і багатофункціональністю. Модель може служити альтернативою звичайному каркасному кріслу, дивану, а за бажанням − і спальному місцю.


Матеріал обшивки виробу − тканина «Оксфорд 600 D», що має водовідштовхувальні властивості. Її нитки утворюють квадрати, розташовані в шаховому порядку – завдяки цьому, а також наявності у складі матеріалу нейлону й поліестеру, матеріал стає дуже міцним.


Для замовлення доступні два варіанти виробу:


  • висотою 90, діаметром 60 см;
  • висотою 120, діаметром 80 см.

Внутрішній чохол пошитий з поліестеру. Для наповнення використаний гранульований пінополістирол.


Переваги та особливості


Ми пропонуємо покупцям замовити дитяче м’яке крісло-мішок, щоб скористатися перевагами цього виробу − красивим зовнішнім виглядом, високою мобільністю, здатністю додати оригінальних ноток в інтер’єр будь-якого приміщення. Виріб укомплектовано люверсами для забезпечення циркуляції повітря, а також ручкою для зручності перенесення. Верхній чохол − змінний. Замовники можуть вибрати бажане забарвлення крісла з більш ніж дюжини пропонованих варіантів.


Ми надаємо гарантію на дитяче крісло-мішок «Груша» − 6 місяців експлуатації.

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF