Стільці та лави

Сортувати:

Стілець дитячий "Кроха"

Модель: Кроха

Зручний дитячий стілець з фанери підходить для використання в домашніх умовах, комплектації дитячих дошкільних установ. Усі матеріали, з яких виготовлений цей стільчик, є безпечними для дітей та мають необхідні підтвердження державних контролюючих органів. Ви можете замовити виріб потрібної висоти відповідно до нульової, першої, другої та третьої ростових груп. Характеристики моделі Розмір сидіння цієї моделі складає 280х260 мм. Клієнтам нашого інтернет-магазину, яким потрібно купити дитячий с..

Стілець дитячий "Кроха" з регулюванням висоти

Модель: Кроха РФ с РВ

Міцний і якісний дерев’яний дитячий стілець виготовлений з фанери. Його висота може регулюватися за трьома ростовими групами. Клієнти нашого інтернет-магазину можуть купити дитячий дерев’яний стілець, сидіння якого підіймається на висоту, зручну для 0, 1 і 2, або 1, 2 і 3 ростових груп. Таким чином, в залежності від моделі, яку ви обрали, її сидіння може підійматися на наступну висоту: 220, 260 і 300 мм; 260, 300 і 340 мм. Ця модель являє собою зручний дитячий дерев’яний стілець, який можна р..

Стільчик для ігрових меблів "Ведмедик"

Модель: Мишка

Компактний дитячий стілець з ДСП можна використовувати для комплектації дошкільних навчальних закладів або розташувати в кімнаті малюка. Цей дитячий стілець — гармонійний елемент ігрових меблів. Допомагає створити в приміщенні, призначеному для маленьких дітей, приємну, невимушену обстановку. Якщо Вам потрібен зручний дитячий стілець для навчання — замовляйте цю модель з доставленням у Ваш регіон! Характеристики виробу Модель: «Ведмедик». Матеріал, з якого виготовлений цей дитячий стілець — Д..

Стіл-стілець "Зірочка"

Модель: Звездочка

Підростаючи, малюк набуває нових навичок − вчиться читанню, малюванню, настільним іграм і багато чому іншому. Це обумовлює необхідність придбання відповідних меблів та обладнання маленького робочого місця, ключовим елементом якого буде дитячий стіл. Ми пропонуємо вам універсальне рішення для комплектації дитячих кімнат та ігрових зон в дошкільних установах − «Зірочка» послужить вашому малюкові стільчиком і столиком одночасно. Ви можете використовувати модель як невеликий столик − в перевернутому..

Стіл-стілець "Місяць"

Модель: Месяц

Розвиваючі заняття, навчання, творчість, і навіть прийом їжі можуть приносити дитині позитивні емоції, якщо правильно вибрати дитячий стіл і стілець. Яскрава і весела модель «Місяць» обов’язково порадує дитину. Займає мінімум місця в кімнаті, що дуже важливо. Виріб дозволить малюкові також реалізувати всі творчі ідеї, грати з однолітками й друзями. Ви можете використовувати виріб як компактний стільчик або стіл, перевернувши його в горизонтальне положення, що дуже зручно. Приємне кольорове вик..

Стіл-стілець "Овал"

Модель: Овал

Дитячий стіл і стілець є дуже важливою покупкою, якщо ваша дитина вже досить підросла, щоб самостійно сидіти. Модель трансформується − перевернувши стільчик в горизонтальне положення, ви отримуєте в своє розпорядження столик. У дітей в кімнаті або ігровій зоні дошкільного закладу обов’язково має бути місце, де вони зможуть малювати, ліпити, займатися творчістю, грати один з одним. Барвистий дизайн моделі припаде до душі кожному малюку. Виріб відмінно вписується в різні інтер’єри дитячих кімнат...

Стіл-стілець "Трикутник"

Модель: Треугольник

Дитячий стіл і стілець необхідні малюкові для індивідуальних занять, ліплення, малювання, настільних та інших ігор. Компактна модель займає мінімум місця в приміщенні. Передбачена для обладнання дитячих кімнат з різноманітним дизайном, а також ігрових зон у дошкільних установах. Таке барвисте й оригінальне рішення обов’язково сподобається малюкові, а його кімната стане затишнішою й комфортнішою. Перевагою виробу є те, що ви можете використовувати його як столик або стілець, перевернувши в відпо..

Стілець дитячий "Тоді м'який"

Модель: Тоди М

Зручний дитячий стілець для навчання можна використовувати як в дошкільних навчальних закладах, так і в домашніх умовах. Цей виріб виготовлений з міцних та якісних матеріалів. Усі кути конструкції заокруглені, щоб дитина не вдарилася та не пошкодила одяг, зачепившись за гострий кут.Характеристика виробуМодель: “Тоді М”.Основа цієї конструкції − каркас, зроблений з металевої труби, що має круглий перетин діаметром 22 мм. Цей дитячий стілець для письмового столу має сидіння, покрите штучною шкірою..

Стілець дитячий "Тоді м'який" з регулюванням висоти

Модель: Тоди М c РВ

Невеликий і дуже зручний дитячий стілець з регулюванням висоти можна використовувати і для домашньої дитячої кімнати. Модель зроблена на основі металевого каркасу, усі кінцівки виробу заокруглені, щоб діти не могли пошкодити одяг або отримати удар, зачепившись об гострий кут.Характеристики виробуМодель: "Тоді М з РВ".Металевий каркас виробу виготовлений з труби круглого перетину діаметром 18 і 22 мм. Він забарвлений якісною, стійкою поліефірно-епоксидною емаллю, яка надійно захищає метал від кор..

Стілець дитячий "Тоді"

Модель: Тоди

Зручний, стійкий та міцний дитячий стілець підходить для комплектації дошкільних навчальних закладів та інших установ, призначених для маленьких дітей. Модель також можна використовувати для меблювання дитячих кімнат житлових приміщень. Дитячий стілець має стильний дизайн, легко вписується в різноманітні інтер’єри. Виготовлений на основі металевого каркаса.Характеристики виробуМодель «Тоді».Труба, з якої виготовлений каркас виробу, має круглий перетин діаметром 22 мм. Поверхня пофарбована стійко..

Стілець дитячий "Тоді" з регулюванням висоти

Модель: Тоди с РВ

Міцний та надійний дитячий стілець з регулюванням висоти виготовлений з безпечних та якісних матеріалів, що дозволені для використання чинним законодавством. Перевага цього стільця — можливість регулювати висоту, роблячи його зручним для дитини в міру її зросту. Зручний дитячий стілець для дитячого садка, що регулюється за висотою, можна використовувати не тільки для дошкільних навчальних закладів, а й для організації зручного місця для навчання та дозвілля малюка в домашніх умовах.Характеристик..

Лава дитяча для роздягальні

Модель: ЛД 21

Стильна та сучасна дитяча лавка для роздягальні доступна для замовлення в нашому фірмовому інтернет-магазині. Конструкція спирається на пластикові опори, які запобігають ушкодженню лінолеуму або іншого підлогового покриття. Модель вдало вписується в різні інтер’єри дитячих садків, басейнів і спортзалів, призначених для маленьких дітей. Характеристики моделі Якщо Вам потрібна міцна лавка з ДСП, яка відмінно підходить для організації зручних місць для сидіння в спортзалах, передпокоях дитячих са..

Лава дитяча для роздягальні на металевому каркасі

Модель: Л 22

Зручна дитяча лавка для роздягальні має безпечну конструкцію без гострих кутів. Усі закінчення металевих елементів закриті пластиковими заглушками, які роблять лавку безпечнішою, позбавляючи дітей можливості подряпатися або пошкодити одяг. Модель відмінно підходить для дитячих садків, спортивних залів і гуртків для маленьких дітей. Характеристики виробу Ця лавка для роздягальні виготовлена на основі міцного каркаса з металевих труб, що мають круглий перетин, діаметром 22 мм. Також використовує..

Лава дитяча для роздягальні на металевому каркасі ДСП

Модель: Л 23

Зручна дитяча лавка для роздягальні має безпечну конструкцію без гострих кутів. Усі закінчення металевих елементів закриті пластиковими заглушками, які роблять лавку безпечнішою, позбавляючи дітей можливості подряпатися або пошкодити одяг. Модель відмінно підходить для дитячих садків, спортивних залів і гуртків для маленьких дітей. Характеристики виробу Ця лавка для роздягальні виготовлена на основі міцного каркаса з металевих труб, що мають круглий перетин, діаметром 22 мм. Також використовує..

Стільці та лави

Пропонуємо купити стільці для дитячого садка


Меблі, що оточують малюків у дитячому садку, мають велике значення для подальшого розвитку й навчання. Це стосується всіх меблів, які використовують малюки різного віку: ліжок, столів, стільців. Наша компанія пропонує купити стільці для дитячого садка, виготовлені з сировини високої якості. У виробництві своєї продукції ми використовуємо матеріали, що відповідають вимогам ДСТУ, мають всі необхідні висновки санітарних органів. Моделі, які пропонує компанія «Меблі-Техностиль», мають оригінальний дизайн, чудово підходять до інтер’єрів сучасних дошкільних установ.


Стільці дитячі для дитячого садка від виробника


Обираючи стільці для дитячого садка, пам’ятайте, що ці меблі мають важливе значення для формування правильної постави та збереження здоров’я дитини. Наші фахівці проектують моделі, що відповідають рекомендаціям Держспоживстандарту України. Ми робимо все для того, щоб забезпечити малюків зручними меблями власного виробництва.


У нашому асортименті можна знайти:


  • дитячі стільці з фанери, з регулюванням висоти й без неї, для дитячих кімнат;
  • стільчики для ігрових меблів;
  • стільці з регулюванням висоти на основі металевого каркасу;
  • дитячі лавки для роздягалень на основі металевого каркасу або ламінованої ДСП.

Стільці для дитячого садка, що регулюються за висотою


Присутні в асортименті нашого інтернет-магазину дитячі стільці, що регулюються за висотою, дозволяють підіймати стільниці згідно з такими ростовими групами:


  • на 220 мм для зросту від 90 до 100 см;
  • на 260 мм для зросту від 100 до 115 см;
  • на 300 мм для зросту від 115 до 130 см;
  • на 340 мм для зросту від 130 см.

Висота стільців може регулюватися як за рахунок спеціального механізму металевої конструкції, так і за рахунок механізму, яким можна оснастити фанерний стілець. Змінюючи висоту стільця, можна організувати дитині комфортну посадку, зекономити кошти, використовуючи один і той самий стілець по мірі зростання малюка.


Моделі, висота яких регулюється ‒ функціональні й зручні вироби, що дозволяють економити сімейний бюджет або бюджет навчального закладу, а також дбати про здоров’я малюків, які тільки-но починають своє входження в суспільство. Більшість представлених у даній категорії моделей можна використовувати не тільки в дитячих садках, але й вдома.


Стільці для дитячих садків


Стільці для дитячих садків, які ми пропонуємо, є надійними, міцними й довговічними виробами. Вони мають не тільки стильний дизайн, що зацікавлює малюків та створює для них комфортну обстановку, але й безпечну конструкцію. Всі кути дитячих меблів заокруглені, щоб мінімізувати ймовірність отримання дитиною травм та подряпин.


Стільці в дитячому садку використовуються для приймання їжі, ігрової діяльності й занять, під час проведення різноманітних заходів і свят. Наша продукція підходить для дитячих садків і домашніх умов завдяки своїй надійності та універсальності. Наші вироби, висоту яких можна регулювати за допомогою зручних і безпечних механізмів, дозволяють закласти основи гарної постави, зберегти здоров’я малюка.


Лавки для дитячого садка


Одним із популярних товарів є лавки для дитячого садка, якими, як правило, облаштовують роздягальні. Діти в дошкільному навчальному закладі, щодня, обов’язково виходять на прогулянку. Відповідно, їм необхідно перевзуватися як мінімум чотири рази на день: приходячи в дитсадок, йдучи з нього, а також перед прогулянкою й після неї. Тому надійна, довговічна й міцна лавка для дитячого садка ‒ необхідний атрибут вітальні або роздягальні дошкільного навчального закладу. Наші клієнти можуть замовити лавки для дитячого садка з м’якими сидіннями, покритими штучною шкірою.


Замовляйте лавочки та стільчики для дитячого садка в магазині українського виробника, і отримуйте якісний, оригінальний товар за невисокими цінами!

Каталог PDF