Лава дитяча для роздягальні на металевому каркасі

Зручна дитяча лавка для роздягальні має безпечну конструкцію без гострих кутів. Усі закінчення металевих елементів закриті пластиковими заглушками, які роблять лавку безпечнішою, позбавляючи дітей можливості подряпатися або пошкодити одяг. Модель відмінно підходить для дитячих садків, спортивних залів і гуртків для маленьких дітей.


Характеристики виробу


Ця лавка для роздягальні виготовлена на основі міцного каркаса з металевих труб, що мають квадратний перетин, розміром 20х20 мм. Товщина стінок цих труб дорівнює 1,2 мм. Сидіння має заокруглені кути, воно м’яке, і вкрите штучною шкірою. Використані для виготовлення виробу, матеріали безпечні для маленьких дітей і дозволені до використання чинним українським законодавством.


Металевий каркас пофарбований порошковою, стійкою поліефірно-епоксидною емаллю, що не викликає алергічної реакції. Її колір замовники можуть вибрати з пропонованих нами варіантів. Також лавку для роздягальні можна замовити з різним кольором оббивки. Ви можете обрати один з 18 кольорів екошкіри.


Габаритні розміри виробу складають 1200х300 мм.


Особливості та переваги моделі


Ця дитяча лавка для роздягальні — зручний та безпечний меблевий виріб, призначений для комплектування дошкільних навчальних закладів. Дана модель виключає ризик можливості отримати удари або пошкодити свій одяг. Стильний дизайн дозволяє виробу гармонійно доповнювати різноманітні інтер’єри.


Пропонована нами лавка для роздягальні не регулюється за висотою. Однак, покупці можуть одразу замовити виготовлення цього виробу в потрібній висоті, що відповідає зросту дітей, які будуть ним користуватися:


  • 220 мм для маленьких дітей зростом 90...100 см;
  • 260 мм для маленьких дітей зростом 100...115 см;
  • 300 мм для маленьких дітей зростом 115...130 см;
  • 340 мм для маленьких дітей зростом вище 130 см.

Терміни виготовлення залежать від поточної завантаженості виробництва й повідомляються нашому клієнтові менеджером під час обробки замовлення.


Ми надаємо гарантію на виріб терміном в 12 місяців.

Ширина1200 мм.
Глибина300 мм.
Висота220/260/300/340 мм.
КаркасСталева труба квадратного перетину 20х20 мм., Товщиною стінки 1,2 мм.
Спинка й сидінняМ'яке сидіння, покрите штучною шкірою
ФарбаПорошкова
Гарантійний термін експлуатації12 місяців
Вага9 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Лава дитяча для роздягальні на металевому каркасі

  • Модель: Л 22
  • Артикул: Л 22
  • Наявність: Под заказ 40 рабочих дней
  • 616 грн

Каталог PDF