Стілець дитячий "Кроха"

Стілець дитячий "Кроха"

  • Модель: Кроха
  • Артикул: Кроха
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 1179 грн
Мінімальна кількість для замовлення: 20

Зручний дитячий стілець з фанери підходить для використання в домашніх умовах, комплектації дитячих дошкільних установ. Усі матеріали, з яких виготовлений цей стільчик, є безпечними для дітей та мають необхідні підтвердження державних контролюючих органів. Ви можете замовити виріб потрібної висоти відповідно до нульової, першої, другої та третьої ростових груп.


Характеристики моделі


Розмір сидіння цієї моделі складає 280х260 мм. Клієнтам нашого інтернет-магазину, яким потрібно купити дитячий стілець для будинку або дитсадка, ми радимо придбати цей надійний та міцний виріб. Модель виготовлена з фанери, товщиною 15 мм (каркас) і 8 мм (сидіння та спинка).


Цей стілець не має гострих кутів, об які можна вдаритися або зачепитися одягом, пошкодивши його. Конструкція стійка й міцна. Виріб покрито безбарвним лаком на водній основі, що не викликає алергії, є безпечним для здоров’я людини та стійким.


Переваги та особливості виробу


Замовники, які хочуть купити дитячий стілець для письмового столу, можуть вибрати цю надійну модель, яка прослужить вам гарантовано довго. Наші покупці можуть замовити дитячий стілець для письмового столу потрібної висоти, в залежності від зросту дитини, яка буде ним користуватися:


  • 200 мм для маленьких дітей зростом 90...100 см;
  • 260 мм для маленьких дітей зростом 100...115 см;
  • 300 мм для маленьких дітей зростом 115...130 см;
  • 340 мм для дітей зростом вище 130 см.

Маса повністю зібраного виробу становить 3 кг. Цей дитячий стілець для навчання виготовляється на замовлення в необхідній для покупця кількості. Терміни виготовлення замовленої партії залежать від завантаженості виробництва та обговорюються з нашим менеджером під час обробки Вашого замовлення.


Гарантійний термін експлуатації становить 12 місяців.

Вага3.5 кг.
Ширина280 мм.
Глибина260 мм.
Висота220/260/300/340 мм.
Каркасфанера товщиною 15 мм.
Спинка й сидіннярівна фанера, товщиною 8 мм.
Гарантійний термін експлуатації12 месяців

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF