Комод "КД-2"

Компактний дитячий комод має 4 місткі шухляди. Призначений для комплектації дитячих садків. Його також можна розмістити в домашній спальні або дитячій кімнаті. Якщо Вам необхідний комод в дитячу, віддайте перевагу цій моделі − надійній, виготовленій у стильному та універсальному дизайні. Комод допоможе вам раціонально використати наявний у розпорядженні простір спальні або дитячої кімнати.


Характеристики виробу


Модель: «КД-2».


Матеріал, з якого виготовлений цей комод в дитячу кімнату − міцна ламінована ДСП, товщиною 16 мм, і МДФ, покрита ПВХ-плівкою. Торці ДСП покриті плівкою з ПВХ, товщиною 0,5 мм, а сам матеріал відноситься до класу емісії формальдегіду Е1, що робить його безпечним для дітей і дозволеним до використання чинним законодавством.


Габаритні розміри й міцність − 500х480х990 мм, маса − 31 кг.


Переваги та особливості


Наші замовники, які хочуть купити комод в дитячу кімнату, можуть вибрати один з двох варіантів малюнків на МДФ-фасадах, а також один з чотирьох варіантів забарвлення виробу, включаючи комбіновані. Так, ДСП кольору «Дуб Молочний» добре поєднується з рожевим або блакитним кольором МДФ, з якої виготовлені фасади.


Якщо Ви не вважаєте доречним розмістити в дитячій кімнаті або спальні велику шафу з відділеннями для одягу, або Вам потрібно зберігати велику кількість білизни, варто купити комод в дитячу кімнату або інше приміщення.


Комод дозволяє компактно зберігати велику кількість постільної й спідньої білизни. Його можна розмістити там, де немає потреби або недостатньо місця для розміщення великогабаритних шаф.


Ми надаємо гарантійний термін експлуатації виробу − 12 місяців.


Зверніть увагу: ціна виробу вказана без урахування вартості складання меблів.

Ширина500 мм.
Глибина480 мм.
Висота990 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Матеріал фасадівМДФ
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага31 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік

Написати відгук

    Погано           Добре

Комод "КД-2"

  • Модель: КД-2
  • Артикул: КД-2
  • Наявність: Под заказ 40 рабочих дней
  • 1989 грн