Полиця настінна "День"

Якісна, настінна дитяча полиця дозволяє більш зручно й раціонально використовувати простір у дитячій кімнаті. Вишуканий дизайн виробу допомагає зробити обстановку в кімнаті цікавою для дитини. Якщо Ви хочете прикрасити приміщення красивими меблями, що нагадують інсталяцію талановитого художника, і одночасно отримати місце для зберігання невеликих речей, замовте настінну полицю «День» у нашому інтернет-магазині!


Характеристики виробу


Матеріал, з якого виготовлено полицю в дитячу кімнату − ламінована ДСП, товщиною 16 мм. Наші покупці можуть купити настінну полицю в одному з трьох запропонованих варіантів дизайну, з різними габаритними розмірами й масою:


  • «День-Веселка»: 670х284х410 мм, маса 6 кг;
  • «День-Хмара»: 880х250х420 мм, маса 7 кг;
  • «День-Сонце»: 900х250х420 мм, маса 8 кг.

Переваги та особливості


Вам варто купити настінну полицю для дитячої кімнати, якщо Ви хочете прикрасити приміщення оригінальним предметом і упорядкувати зберігання невеликих речей, які Ви хотіли б завжди мати під рукою. Завдяки оригінальному дизайну, цю полицю можна розміщувати в різноманітних інтер’єрах приміщень для маленьких дітей.


Як й інші настінні полиці від виробника, ця креативна полиця в дитячу продається за доступною вартістю, яку може запропонувати наша компанія. Усі, використані для виготовлення цієї настінної полиці, матеріали є безпечними й дозволені для виготовлення дитячих меблів. ДСП − матеріал класу емісії формальдегіду Е1, безпечний для маленьких дітей і дорослих. Торці цього матеріалу покриті плівкою, виготовленою з ПВХ.


Ця полиця чудово доповнить приміщення, дизайн якого створений у світлих тонах. Вона не займає зайвий простір у кімнаті, і дозволяє розмістити досить велику кількість відповідних за габаритами речей.


Гарантійний термін використання настінної полиці в дитячу становить 12 місяців.


Зверніть увагу: ціна цієї моделі вказана без урахування вартості збірки.

Ширина670 / 880 / 900 мм.
Глибина284 / 250 / 250 мм.
Висота410 / 420 / 420 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага6 / 7 / 8 кг.
Гарантійний термін експлуатації12 місяців

Написати відгук

    Погано           Добре

Полиця настінна "День"

  • Модель: Радуга
  • Артикул: Радуга
  • Наявність: Под заказ 40 рабочих дней
  • 489 грн

Каталог PDF