Полиця настінна "Ніч"

Стильна настінна дитяча полиця має унікальний дизайн, розроблений нашими кращими фахівцями. Попри велику кількість схожих конструкцій, саме настінні полиці є популярними й практичними варіантами для дитячих кімнат. Незаперечна перевага цієї моделі − простота монтажу, мінімальне використання вільного простору кімнати під цю конструкцію, а також можливість більш повно й раціонально використовувати простір у приміщенні.


Характеристики виробу


Зручна, міцна й надійна полиця в дитячу кімнату «Ніч» виготовлена з ДСП, товщиною 16 мм. Торці цього матеріалу оброблені ПВХ-крайкою, товщиною 0,5 мм. Ми пропонуємо купити настінну полицю в одному з трьох варіантів виконання, з різними елементами художнього оформлення, габаритними розмірами й вагою:


  • «Ніч - Комета»: 670х284х410 мм, вага 6 кг;
  • «Ніч - Місяць»: 880х250х420 мм, вага 7 кг;
  • «Ніч - Планета»: 900х250х420 мм, вага 8 кг.

Переваги та особливості моделі


Ці полиці від виробника пропонуються покупцям за оптимальними цінами, що робить їх доступними для широкої аудиторії замовників. Клієнти, які хочуть замовити настінні полиці, можуть за їх допомогою раціонально використати вільний простір приміщення, прикрасити стіни, отримати можливість зручно розташувати в кімнаті маленькі речі або сувеніри.


Покупці, яких цікавлять настінні дитячі полиці від виробника, можуть бути впевнені в якості та безпеці використаних для створення цієї моделі матеріалів. Усі вони мають необхідні висновки санітарних контролюючих органів та дозволені до використання у виробництві меблів для маленьких дітей.


Завдяки оригінальному та витонченому дизайну, ця настінна полиця може вдало доповнити інтер’єр кімнати. Допомагає створити цікаву для дитини обстановку.


Гарантійний термін експлуатації виробу становить 12 місяців.


Зверніть увагу: у вартість виробу не входить вартість послуг з його складання.

Ширина670 / 880 / 900 мм.
Глибина284 / 250 / 250 мм.
Висота410 / 420 / 420 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага6 / 7 / 8 кг.
Гарантійний термін експлуатації12 місяців

Написати відгук

    Погано           Добре

Полиця настінна "Ніч"

  • Модель: Комета
  • SKU: Комета
  • Наявність: Под заказ 15 рабочих дней
  • 492 грн