Шафи дитячі для іграшок і посібників

Сортувати:

Шафа для іграшок і посібників С 34

Модель: С 34

Плануєте купити шафу для іграшок в дитячий сад або для дитячої кімнати в вашій квартирі? Модель С 34 можна назвати оптимальним варіантом, який не займатиме багато місця, але в який ви зможете помістити всі необхідні дитячі речі або іграшки. Додатковим важливим фактором є те, що наша компанія є прямим виробником даної продукції, завдяки чому дитяча шафа для іграшок і посібників С 34 порадує вас невисокою ціною.Характеристики моделіШафа для іграшок моделі С 34 має наступні характеристики:Розміри -..

Шафа для іграшок і посібників С 30

Модель: С 30

Вишукана шафа для іграшок моделі С 30 має стильний дизайн і компактні розміри, що робить її незамінною для всіх хто шукає меблі, в які можна заховати дитячі речі та іграшки і яка сама при цьому не буде займати багато місця в кімнаті.Основні характеристикиЯк і більшість моделей, що представлені на нашому сайті, дитяча шафа для іграшок моделі С 30 виконана з матеріалів, які відповідають усім вимогам законодавства України для дошкільних навчальних закладів. У нижній частині стінки розташоване ..

Шафа для іграшок і посібників С 22

Модель: С 22

Шафа для іграшок і посібників С 22 ідеально підходить для всіх, кому потрібна дитяча шафа для іграшок, що здатна вмістити всі необхідні дитячі іграшки, при цьому буде володіти компактними розмірами і здатна поміститися навіть в невеликому просторі навчального кабінету.Технічні характеристикиШафа для іграшок має розміри: 850х370х1990 мм.Вага: 57 кг.Товщина кромки: 0,5 мм.Матеріали, з яких виконано виріб:ДСП, товщиною 16 мм, білого кольоруФанера, товщиною 15 мм У нижній частині стінки розташо..

Шафа для іграшок і одягу С 20

Модель: С 20

Багато дитячих шаф для іграшок, які ви можете знайти на нашому сайті, мають цілу низку переваг і якісних характеристик. Шафа для іграшок і одягу моделі С 20 являє собою версію шафи, конструкція якої може ідеально поєднати в собі шафу для одягу і дитячий стелаж для іграшок.Основні характеристикиРозташовані в лівій частині виробу 5 зручних поличок дають вам можливість помістити в них книги, іграшки та навіть домашні квіти.Широка полка знизу може помістити в себе дитяче взуття або іграшки більш габ..

Шафа для іграшок і посібників С 12

Модель: С 12

Шафа для іграшок і посібників моделі С 12 - це компактний виріб, який не займе багато місця в кімнаті, але в той же час, завдяки своїм конструктивним особливостям, здатна вмістити дуже багато дитячих речей. Його можна використовувати як шафу для іграшок в дитячий сад і як шафу для дитячої кімнати у вас вдома. Ця дитяча шафа для іграшок може поміститись в будь якій частині кімнати та добре впишеться в інтер'єр з іншими видами меблів.Характеристики виробуШафа для іграшок має розміри: 850х370х1990 ..

Стелаж для посібників

Модель: С 00

Зручний і компактний стелаж для посібників відрізняється вишуканим дизайном, що підкреслює найостанніші тенденції в світі меблевої моди. А завдяки формі конструкції його можливо розмістити в будь-якій частині кімнати, де він буде займати небагато місця, але стане необхідним атрибутом для зберігання посібників і дитячих іграшок.Основні характеристикиЗручне поєднання пропорцій в розмірах конструкції, робить можливим використовувати модель як стелаж для книг, та для зберігання іграшок чи інших рече..

Пенал "Неон" Н 14

Модель: Н 14

Вишуканий дитячий шкаф-пенал має стильний дизайн, допомагає більш повно й раціонально використовувати простір дитячого садка або кімнати. Сучасний дизайн часто мінімалістичний, і дана модель має компактні розміри. Її можна зручно розташувати навіть у приміщенні, де є зовсім небагато вільного простору для його установки. Яскраве забарвлення фасадів дозволяє створити цікаву для дітей та невимушену обстановку в приміщенні. Характеристики виробу Модель: «Н 14». Матеріал, з якого виготовлений корп..

Пенал для одягу "Неон" НО 13

Модель: НО 13

Зручний, компактний і надійний дитячий шкаф-пенал можна використовувати для комплектації навчальних закладів, а також для створення зручної обстановки в дитячих кімнатах. Використовуючи цю шафу-пенал для верхнього одягу, можна раціонально й більш ефективно розпорядитися простором приміщення дитячого садка або домашньої дитячої кімнати. Він буде доречний там, де немає місця для великої шафи-купе, і дозволить компактно й акуратно розмістити значну кількість одягу. Характеристики виробу Модель: «..

Шафа для іграшок і посібників "Неон" Н 26

Модель: Н 26

Зручна дитяча шафа для книг та іграшок являє собою конструкцію з бездоганно чіткими лініями. Використовуючи цю дитячу шафу в якості основного елементу інтер’єра, можна облаштовувати з нуля дизайн домашньої дитячої кімнати або ігрової кімнати в дитячому садку. Це практичний і багатофункціональний предмет інтер’єру, який добре вписується в обстановку сучасних дитячих кімнат. Характеристики виробу Модель: «Н 26». Усі дитячі шафи, що входять в серію «Неон», мають корпус, виготовлений з ламіновано..

Шафа для іграшок і посібників "Неон" Н 24

Модель: Н 24

Шафа для іграшок та книг в дитячу кімнату виготовлена з ДСП класу емісії Е1. Виріб має яскраві й красиві фасади, які дозволяють їй бути органічним та красивим доповненням сучасного інтер’єру дитячого садка. Ця дитяча шафа для книг та іграшок має як відкриті, так і закриті відділення. Виріб комбінується з іншими моделями, що входять в серію «Неон». Характеристики моделі Модель: «Н 24». Матеріал корпусу − ламінована ДСП, товщиною 16 мм, торці якої покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, у колір по..

Пенал для іграшок і посібників "Неон" Н 13

Модель: Н 13

Досить компактний, але при цьому місткий пенал-стелаж для іграшок призначений для комплектації дитячих садків зручними й функціональними меблями. Усі матеріали, які були використані під час виробництва цієї моделі, − безпечні для маленьких дітей, мають всі необхідні підтвердження з боку контролюючих державних органів. Замовляйте цю модель у фірмовому інтернет-магазині виробника, якщо хочете купити шафу-пенал для книг в дитячий садок за приємною для покупців вартістю! Характеристики виробу Моде..

Шафа для іграшок серії "Пазли"

Модель: ПЗ 42

Зручна, компактна і при цьому досить містка дитяча шафа для іграшок призначена для комплектації дитячих кімнат і дошкільних навчальних закладів. Нашим клієнтам, які хочуть купити шафу для іграшок на замовлення, є кілька моделей цього виробу, з різною масою і різними габаритними розмірами. Характеристики виробу Моделі, доступні для замовлення клієнтам, яким потрібна шафа в дитячу, перераховані в наведеній нижче таблиці. МодельВага, кг. Габаритний розмір, мм.ПЗ 2116401x336x840ПЗ 2222800x336x840..

Кутовий сегмент М 153

Модель: М 153

Компактний і акуратний кутовий сегмент для шафи має універсальний дизайн, яким можна доповнювати меблі схожого дизайну. Виготовлений з безпечного матеріалу − ДСП класу емісії формальдегіду Е1. Конструкція спирається на регульовані опори з пластику. Цей кутовий сегмент шафи дозволяє раціонально використовувати простір у приміщенні дитячого садка або дитячої кімнати. Характеристики виробу Модель: «М 153». Основний матеріал виготовлення – ДСП, товщиною 16 мм, торці якої покриті ПВХ-кра..

Шафа дитяча М 152

Модель: М 152

Зручну дитячу шафу можна використовувати як в дитячих дошкільних навчальних закладах, так і в школах. Конструкція спирається на опори, що регулюються, виготовлені з пластику, які дозволяють запобігти пошкодженню поверхні підлоги. Виріб має два закритих відділення зверху і знизу. А також відкриту полицю всередині шафи, призначену для речей, які повинні знаходитись у швидкому доступі. Характеристики виробу Модель: «М 152». Пропонована нашою компанією-виробником, шафа в дитячу виготовлена з ламі..

Шафа дитяча М 151

Модель: М 151

Відмінна модель − стійка й містка дитяча шафа ідеально підходить клієнтам, які хочуть купити шафу для дитячого садка в нашому інтернет-магазині. Цей виріб являє собою стійку конструкцію, що спирається на пластикові опори, які регулюються. Три відкриті й дві, закриті фасадами, полиці дозволяють розмістити велику кількість навчальних посібників, іграшок та інших предметів, необхідних учням або педагогам. Характеристики виробу Модель: «М-151». Стійка і надійна шафа в дитячу кімнату виготовл..

Шафа дитяча М 150

Модель: М 150

Містку, відкриту дитячу шафу для іграшок і книг можна розташувати в дитячому садку або початковій школі. Це повністю відкрита модель, на п’яти полицях якої можна розташувати досить велику кількість предметів різного розміру. Якщо Вам необхідно купити дитячу відкриту шафу для дошкільного навчального закладу, замовляйте цю модель в нашому інтернет-магазині, і ми виготовимо й доставимо шафу в будь-який регіон України. Характеристики виробу Модель: «М 150». Пропонована нашим інтернет-магазином, д..

Кутовий сегмент М 123

Модель: М 123

Зручний кутовий сегмент для шафи виготовлений з ДСП класу емісії Е1. Цей універсальний елемент можна комбінувати з іншими, відповідними за стилем і габаритам, меблями − шафами, стелажами й пеналами. Підходить для комплектації дитячих садків, шкіл та інших навчальних закладів для дітей. У кутовому сегменті можна зручно зберігати досить велику кількість предметів дрібних і середніх розмірів, які повинні бути у відкритому доступі. Характеристики виробу Модель: «М 123». Матеріал, з якого виг..

Шафа дитяча М 121

Модель: М 121

Стійка і надійна дитяча шафа для книг та іграшок призначена для комплектації дитячих садків якісними та сучасними меблями. Цю шафу можна розмістити як в інтер’єрі дитячого садка, так і в дитячій кімнаті міської квартири або житлового будинку. Яскраве забарвлення зацікавить дітей, зробить процес збирання іграшок та їх розміщення цікавішим. Відкриті полиці цієї дитячої шафи для іграшок і книг можна використовувати для того, щоб виставити на огляд красиві іграшки, книги, навчальні посібники, а так..

Шафа дитяча М 120

Модель: М 120

Надійна дитяча шафа розрахована для зберігання іграшок, виробів, навчальних матеріалів і багатьох інших корисних речей в дитячому садку. Якщо Ви займаєтеся закупівлею меблів для дошкільного закладу, і хочете купити дитячу шафу з якісних і довговічних матеріалів, ця модель − саме той виріб, який Вам необхідний. Ви можете замовити цей виріб з доставленням у будь-який регіон України. Характеристики виробу Модель: «М 120». Замовники, які хочуть купити відкриту шафу в дитячу кімнату, можуть віддат..

Кутовий сегмент М 93

Модель: М 93

Компактний кутовий сегмент для шафи складається з трьох полиць, які спираються на опори з пластику, що регулюються. Це дозволяє нівелювати нерівності поверхні підлоги й уникнути пошкоджень підлогового покриття. Як й інші меблі кутової конструкції, цей сегмент для шафи дозволяє більш повно й раціонально використовувати простір, наявний у розпорядженні власників приміщення. Характеристики виробу Модель: «М 93». Клієнти, яким потрібно купити кутовий сегмент для шафи з якісних і безпечн..

Шафа дитяча М 91

Модель: М 91

Невисока, компактна дитяча шафа складається з трьох полиць – верхньої, відкритої, і двох нижніх, закритих дверцятами, виготовлених з ДСП. Цей виріб відмінно вписується в найрізноманітніші інтер’єри дитячих дошкільних навчальних закладів. Знизу розташовуються пластикові опори, висота яких регулюється, щоб нівелювати нерівності підлоги. Опори також дозволяють запобігти пошкодженням підлогового покриття. Характеристики виробу Модель: «М 91». Наші клієнти можуть купити шафу в дитячу з ламінованої..

Шафа дитяча М 90

Модель: М 90

Невелика, компактна дитяча шафа, виготовлена з ДСП класу емісії Е1. Матеріал є на 100% безпечним для людини. Конструкція може комбінуватися з іншими меблями з цієї ж серії, що підходять по стилістиці й габаритам, зокрема з кутовими сегментами й закритими шафами. Клієнти, які бажають купити дитячу відкриту шафу для іграшок, можуть замовити цей виріб у нашому інтернет-магазині, вибравши бажане забарвлення з чотирьох варіантів, які ми пропонуємо за замовчуванням. Характеристики виробу Модель: «М ..

Кутовий сегмент М 63

Модель: М 63

Невеликий кутовий сегмент для шафи можна використовувати в поєднанні з іншими меблями схожого дизайну відповідних габаритних розмірів. Наші клієнти, які хочуть купити кутовий сегмент, можуть замовити цей виріб в одному з чотирьох варіантів забарвлення, які пропонуються нами за замовчуванням. У разі відсутності товару на складі ми виготовимо модель на замовлення − конкретні терміни виготовлення товару залежать від завантаженості виробництва й обумовлюються менеджерами під час обробки замовле..

Шафа дитяча закрита М 61

Модель: М 61

Ця компактна й зручна дитяча шафа − частина колекції, яка складається з меблів схожого дизайну та розмірів. Ця невисока шафа з полицями відрізняється функціональністю й привабливим дизайном. Замовники, які хочуть зробити простір дитячого садка гармонійним, можуть придбати цю модель, а також доповнити її моделями меблів з цієї ж лінійки − відкритими шафами й кутовими сегментами, які дозволяють більш раціонально використовувати простір приміщення. Характеристики виробу Модель: «М 61». Клієнти м..

Шафа дитяча М 60

Модель: М 60

Невелику дитячу шафу для іграшок і книг можна придбати в нашому інтернет-магазині за невисокою вартістю з доставленням в будь-який регіон України. Ця модель ідеально підходить замовникам, які хочуть придбати компактну шафу в дитячий садок, яку можна розташувати навіть у невеликому просторі навчального кабінету. Характеристики виробу Модель: «М 60». Покупці, яким потрібно замовити шафу в дитячий садок, можуть віддати перевагу цій моделі, виготовленій з ЛДСП, товщиною 16 мм, матеріалу класу емі..

Шафи дитячі для іграшок і посібників

Шафи для іграшок


Оформлення дитячої кімнати ‒ непросте завдання для майбутніх батьків та людей, які займаються ремонтом приміщення, призначеного для маленьких дітей. Інтер’єр кімнати малюка важко уявити без місткої шафи. Дитячі шкафи для іграшок широко використовуються й у дошкільних освітніх установах. Ці елементи меблів повинні не тільки бути зручними та безпечними у використанні, а й вміщувати необхідний обсяг іграшок та інших дрібниць. А також доповнювати загальну стилістику інтер’єру.


Як й інші меблі, з якими контактують маленькі діти, шафа для дитячих іграшок є не лише системою зберігання, а й елементом навколишнього простору, з яким буде взаємодіяти дитина в процесі розвитку й соціалізації. Контактуючи з іграшками й меблями, дитина вчиться правильно поводитися з власними речами. Пропоновані нами шафи для іграшок в дитячу кімнату допомагають привчити малюка підтримувати порядок в кімнаті, складаючи іграшки на свої місця.


Дитяча шафа для іграшок


Використовуючи шкаф в дитячу спальню, можна зручно розсортувати й систематизувати речі, якими користується дитина або батьки для догляду за нею. Використовуючи шафу, можна навчити дитину не розкидувати одразу всі іграшки на підлозі. Діставати тільки те, що їй на даний момент необхідно. Якщо іграшки будуть знаходитися на своєму місці, в шафі, дитина отримає правильне уявлення про те, як треба підтримувати порядок в кімнаті.


Пропонуємо купити дитячі шафи для іграшок недорого!


Клієнтам, яким необхідний дитячий шкаф для зберігання іграшок, наша компанія може запропонувати кілька варіантів, призначених для дитячих кімнат в житлових будинках і дитячих садків. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти:


  • шафи для дитячих іграшок, відкриті й закриті;
  • шафи для дитячих садків, призначені для зберігання іграшок та посібників;
  • відкриті й закриті пенали, у тому числі для одягу;
  • кутові сегменти.

Як вибрати й купити шафу для зберігання іграшок


Знаходження дитини в садочку протягом дня пов’язане з бурхливою ігровою діяльністю. У дитячих садках зберігається настільки велика кількість солдатиків, плюшевих звірів, ляльок, конструкторів і подібних речей, що купити дитячий шкаф потрібно першочергово. Наявність декількох відділень, відкритих і закритих, дає можливість систематизувати іграшки, розкладаючи їх по місцях.


Збираючись купити шафу для зберігання іграшок, звертайте увагу на наступні моменти:


  • матеріали та фурнітура, що використовуються для її виготовлення, повинні бути безпечними, відповідати вимогам ДСТУ, мати необхідні висновки санітарно-епідеміологічних органів;
  • дизайн виробу повинен підходити до інтер’єру, бути цікавим для дітей, формувати в приміщенні для ігор і навчання приємну обстановку;
  • конструкція виробу повинна відповідати критеріям безпеки; бажано уникати гострих кутів і конструктивних елементів, за які дитина може зачепитися, отримавши подряпину.

Клієнти, які хочуть купити шафу для іграшок, що відповідає всім перерахованим вище критеріям, знайдуть необхідні моделі на нашому сайті. Великою перевагою нашої компанії є те, що ми є безпосереднім виробником, тому можемо запропонувати найвигідніші ціни на свою продукцію, а також гарантію терміном від 12 місяців.


Шафа для іграшок в дитячий садок


Зручність, безпека і функціональність ‒ основні характеристики, які повинна мати шафа для іграшок в дитячий садок або кімнату. Обираючи шафи для іграшок, звертайте увагу на їх практичність ‒ якщо дитині, мабуть, все одно, скільки іграшок вміщує кожна шухляда, то дорослим варто правильно оцінювати місткість моделі, яку вони збираються купити.


Окремим популярним різновидом є кутова шафа для іграшок, яка дозволяє раціонально використовувати простір приміщення. Такий кутовий сегмент, як правило, складається з повністю відкритих, округлених полиць, що відкривають візуальний доступ до речей.

Каталог PDF