Пенал для одягу "Неон" НО 13

Пенал для одягу "Неон" НО 13

  • Модель: НО 13
  • Артикул: НО 13
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 4791 грн

Зручний, компактний і надійний дитячий шкаф-пенал можна використовувати для комплектації навчальних закладів, а також для створення зручної обстановки в дитячих кімнатах. Використовуючи цю шафу-пенал для верхнього одягу, можна раціонально й більш ефективно розпорядитися простором приміщення дитячого садка або домашньої дитячої кімнати. Він буде доречний там, де немає місця для великої шафи-купе, і дозволить компактно й акуратно розмістити значну кількість одягу.


Характеристики виробу


Модель: «НО 13».


Матеріал, з якого виготовлений корпус цього дитячого шкафа-пенала для одягу − ламінована ДСП, товщиною 16 мм. Торці ДСП покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 0,5 мм, у колір матеріалу. Ефектні фасади яскравого забарвлення виготовлені з глянцевого МДФ. Замовники можуть вибрати потрібний колір корпусу – «Білий» або «Дуб Сонома» .


Особливості та переваги


Якщо Вам необхідно купити дитячий шкаф-пенал для одягу в дитячу кімнату або дитячий садок, віддайте перевагу цій компактній моделі. Стильний, яскравий дизайн робить цей виріб чудовим варіантом для облаштування різноманітних інтер’єрів.


Ця модель − відмінний варіант для покупців, які хочуть придбати шафу-пенал для одягу з полицями для взуття та головних уборів, а також великим відділенням і металевими гачками для розміщення верхнього одягу.


Усі, використані для виготовлення цієї шафи для верхнього одягу матеріали, − безпечні й дозволені до використання для виробництва дитячих меблів. ДСП, з якої виготовлений корпус, відноситься до матеріалу класу емісії формальдегіду Е1.


Виріб виготовляється на замовлення − терміни виготовлення залежать від поточної завантаженості роботою нашого виробництва. Конкретний термін виготовлення обмовляється під час оформлення та обробки Вашого замовлення. Гарантійний термін використання виробу становить 12 місяців.


Зверніть увагу: вартість виробу вказана без урахування вартості збірки.

Ширина550 мм.
Глибина470 мм.
Висота2000 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Матеріал фасадівМДФ глянець
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага52 кг.
Гарантійний термін експлуатації12 місяців

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF