Шафа дитяча М 151

Відмінна модель − стійка й містка дитяча шафа ідеально підходить клієнтам, які хочуть купити шафу для дитячого садка в нашому інтернет-магазині. Цей виріб являє собою стійку конструкцію, що спирається на пластикові опори, які регулюються. Три відкриті й дві, закриті фасадами, полиці дозволяють розмістити велику кількість навчальних посібників, іграшок та інших предметів, необхідних учням або педагогам.


Характеристики виробу


Модель: «М-151».


Стійка і надійна шафа в дитячу кімнату виготовлена з ДСП, товщиною 16 мм, торці якої покриті крайкою, виготовленою з ПВХ. Клас емісії формальдегіду ламінованої ДСП, з якої був виготовлений корпус шафи − Е1. Усі, використані для виготовлення шафи, матеріали є безпечними для людини й дозволеними до використання чинним українським законодавством.


Повністю зібрана шафа для дитячого садка має масу 33 кг й габаритні розміри: 600х320х1570 мм.


Переваги та особливості


Якщо Ви хочете купити шафу в дитячий садок, виберіть бажане забарвлення й оформляйте замовлення на нашому сайті − за замовчуванням нами пропонуються 8 варіантів забарвлення, включаючи яскраві й позитивні кольори. ПВХ-крайка для торців ДСП може повторювати колір основного матеріалу, а може мати контрастний, красивий і яскравий жовтий колір.


Цей виріб − відмінний варіант меблів для покупців, які хочуть замовити дитячу шафу вітчизняного виробництва з доставленням у будь-який регіон України. У цій шафі можна зручно розташувати значну кількість корисних речей і навчальних матеріалів. Вона прекрасно вписується в різноманітні інтер’єри сучасних дитячих садків.


Гарантійний термін експлуатації виробу, як й інших корпусних меблів з нашого асортименту − 12 місяців.


Зверніть увагу: ціна за товар вказана без урахування вартості його збірки.

Ширина600 мм.
Глибина320 мм.
Висота1570 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага33 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа дитяча М 151

  • Модель: М 151
  • Артикул: М 151
  • Наявність: Під замовлення 21 робочий день
  • 1402 грн

Каталог PDF