Шафа для іграшок і посібників "Неон" Н 24

Шафа для іграшок і посібників "Неон" Н 24

  • Модель: Н 24
  • Артикул: Н 24
  • Наявність: В наличии
  • 6604 грн

Шафа для іграшок та книг в дитячу кімнату виготовлена з ДСП класу емісії Е1. Виріб має яскраві й красиві фасади, які дозволяють їй бути органічним та красивим доповненням сучасного інтер’єру дитячого садка. Ця дитяча шафа для книг та іграшок має як відкриті, так і закриті відділення. Виріб комбінується з іншими моделями, що входять в серію «Неон».


Характеристики моделі


Модель: «Н 24».


Матеріал корпусу − ламінована ДСП, товщиною 16 мм, торці якої покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, у колір поверхні ДСП. Наші замовники можуть вибрати один з двох варіантів забарвлення ДСП – «білий» або «дуб Сонома».


Фасади дитячої шафи виготовлені з МДФ яскравого кольору, завдяки чому ці меблі відмінно вписуються в інтер’єри сучасних дитячих садків. Чіткі лінії шафи та її красиве забарвлення роблять простір приміщення цікавим і приємним для маленьких учнів.


Особливості та переваги


Якщо Ви хочете підібрати меблі для дитячого садка або іншого дошкільного закладу, призначеного для навчання й організації дозвілля дітей, дитяча шафа для іграшок і книг «Н 24» − відмінний варіант для Вашого приміщення.


Усі матеріали, які були використані для виготовлення цієї шафи, є безпечними та мають всі необхідні документи з боку державних контролюючих органів.


Якщо Ви хочете купити дитячу шафу для іграшок і книг, у якій можна зберігати велику кількість предметів, і яка буде органічно вписуватися у приміщення з різним дизайном, то вам потрібна саме ця модель.


Гарантійний термін експлуатації дитячої шафи для книг та іграшок становить 12 місяців.


Зверніть увагу: вартість виробу вказана без урахування послуг збірки.

Ширина1100 мм.
Глибина470 мм.
Висота2000 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Матеріал фасадівМДФ глянець
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага90 кг.
Гарантійний термін експлуатації12 місяців

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF