Кутовий сегмент М 63

Кутовий сегмент М 63

  • Модель: М 63
  • Артикул: М 63
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 536 грн

Невеликий кутовий сегмент для шафи можна використовувати в поєднанні з іншими меблями схожого дизайну відповідних габаритних розмірів. Наші клієнти, які хочуть купити кутовий сегмент, можуть замовити цей виріб в одному з чотирьох варіантів забарвлення, які пропонуються нами за замовчуванням. У разі відсутності товару на складі ми виготовимо модель на замовлення − конкретні терміни виготовлення товару залежать від завантаженості виробництва й обумовлюються менеджерами під час обробки замовлення.


Характеристики виробу


Модель: «М 63».


Корпус виготовлений з ламінованої ДСП високої якості, товщина якої становить 16 мм. Торці цього матеріалу покриваються крайкою, виготовленою з ПВХ, товщина якої − не менше 0,5 мм. Опори, на які спирається конструкція, регулюються. Це дозволяє нівелювати нерівності підлоги й уникнути пошкоджень підлогового покриття. Колір ПВХ-крайки може бути в колір поверхні ламінованої ДСП. А може бути, наприклад, жовтого кольору, й виглядати контрастно на фоні білої поверхні основного матеріалу корпусу.


Габаритні розміри виробу складають 320х320х650 мм, а маса повністю зібраної конструкції − 12 кг.


Переваги та особливості


Цей кутовий сегмент для шафи може зручно поєднуватися з іншими меблями такого ж дизайну. Він має закруглені кути, завдяки чому діти або педагоги, які користуються цими меблями, не можуть пошкодити одяг, отримати подряпини, або забитися об гострий кут.


Як й інші схожі меблі, цей кутовий сегмент шафи дозволяє більш повно й раціонально використовувати простір приміщення, у якому він буде розташовуватися. Модель відмінно підходить для дитячих садків, шкіл та офісів.


Ми пропонуємо гарантійний термін експлуатації цього виробу − 12 місяців, як і для інших корпусних меблів нашого виробництва.


Зверніть увагу: вартість товару вказана без урахування вартості збірки.

Ширина320 мм.
Глибина320 мм.
Висота650 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага12 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF