Кутовий сегмент М 93

Компактний кутовий сегмент для шафи складається з трьох полиць, які спираються на опори з пластику, що регулюються. Це дозволяє нівелювати нерівності поверхні підлоги й уникнути пошкоджень підлогового покриття. Як й інші меблі кутової конструкції, цей сегмент для шафи дозволяє більш повно й раціонально використовувати простір, наявний у розпорядженні власників приміщення.


Характеристики виробу


Модель: «М 93».


Клієнти, яким потрібно купити кутовий сегмент для шафи з якісних і безпечних матеріалів, можуть замовити цю модель з ламінованої ДСП. Товщина цього матеріалу становить 16 мм. Торці виробу закриті крайкою, виготовленою з пластику, товщиною 0,5 мм.


Всі кути цього виробу, з яким можуть контактувати діти або педагоги, заокруглені, що дозволяє уникнути пошкоджень одягу, подряпин або ударів.


Маса повністю зібраного виробу становить 13 кг, габаритні розміри − 320х320х960 мм.


Переваги та особливості


Якщо Вам необхідний кутовий сегмент, який дозволить розташувати досить велику кількість речей середнього або маленького розміру, замовляйте цей виріб. Ми здійснюємо доставлення нашої продукції в усі регіони України. За умови відсутності моделі потрібного Вам кольору на складі, ми виготовимо кутовий сегмент на замовлення. Терміни виготовлення будуть обговорені з менеджерами під час обробки Вашого замовлення й будуть залежати від рівня завантаженості нашого виробництва.


Цей компактний предмет меблювання збільшує кількість корисного простору в приміщенні дитячого садка і може успішно поєднуватися з іншими меблями схожого дизайну та відповідних габаритів.


Зверніть увагу: вартість цього сегмента вказана без урахування вартості складання виробу.

Ширина320 мм.
Глибина320 мм.
Висота960 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага13 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.

Написати відгук

    Погано           Добре

Кутовий сегмент М 93

  • Модель: М 93
  • Артикул: М 93
  • Наявність: Под заказ 40 рабочих дней
  • 526 грн

Каталог PDF