Меблі для туалетних кімнат

Сортувати:

Сповивальний стіл-комод

Модель: ПС 1

У вас з'явився малюк? Ви зіткнулися з питанням куди складати речі Вашої дитини? Незручно одягати дитину на дивані?Пропонуємо універсальне рішення - сповивальний стіл-комод. За допомогою цього виробу, переодягнути малюка стане набагато простіше.Розкладний столик для сповивання дуже допомагає в щоденному догляді за малюком. З його допомогою Ви зможете поміняти підґузник, одягнути або роздягнути дитину.У сповивальний комод складаються всі речі малюка. Він розташований знизу від сповивального столик..

Сповивальний столик

Модель: ПС 2

Сповивальний столик призначений для сповивання і переодягання немовлят і малюків грудного віку, а також для оглядів, вимірювання росту дитини і проведення гігієнічних процедур.Область застосування сповивальних столів дуже широка і крім домашніх умов, ця модель може використовуватися в пологових будинках, дитячих поліклініках та в інших медичних установах педіатричного профілю.Особливості конструкціїЦей сповивальний столик виконаний з надійного металевого каркасу, що встановлений на пластикові за..

Дзеркало МДФ "Бджілка"

Модель: Пчёлка

«Бджілка» − красива й надійна модель, ідеальний варіант для замовників, яким потрібно купити дитяче дзеркало для спортзалу дитячого садка, басейну або іншого закладу для маленьких дітей. Оригінальний авторський дизайн − незаперечний плюс цієї моделі. Завдяки такій конструкції дзеркало допомагає створити цікавий для дошкільнят інтер’єр. Характеристики дзеркала для спортзалу «Бджілка» дзеркало діаметром 390 мм має підкладку, діаметром 440 мм; з лицьового боку розташовані накладки з МДФ яскраво..

Дзеркало МДФ "Моряк"

Модель: Моряк

Дитяче дзеркало «Моряк» витримане в оригінальному стилі. Ексклюзивний дизайн спеціально розроблений нашими кращими спеціалістами. Модель можна поєднувати з іншими меблевими виробами, які витримані у відповідній стилістиці. Це дозволить сформувати інтер’єр, що відповідає єдиній концепції. Як й інші меблі, що оточують дітей на ранніх етапах розвитку, дзеркала для спортзалу допомагають формувати цікаву для дитини обстановку в дошкільному закладі. Дитина повинна позитивно сприймати атмосферу та інт..

Дзеркало МДФ "Морська хвиля"

Модель: Рыбка

Красиве дитяче дзеркало з МДФ призначене для комплектації спортзалів дитячих садків, басейнів, спортивних гуртків і секцій, а також інших закладів і установ, призначених для дошкільнят. Виконане в яскравому забарвленні, з накладкою, зробленою з МДФ, у вигляді риби, прикрашеної декоративним фрезеруванням. Характеристики дзеркала з МДФ «Морська хвиля»: дзеркало в дитячу виготовлене в ігровому дизайні, з цікавою декоративною накладкою діаметр дзеркала становить 400 мм, товщина підкладки − 16 мм..

Шафа для горщиків

Модель: ШГ-12

Вимоги гігієни для найменших у дитячому садку передбачають окреме місце зберігання для дитячих горщиків. Для того, щоб компактно й зручно зберігати ці важливі для молодшої групи предмети, ми пропонуємо купити шафу для горщиків співробітникам, які займаються закупівлею меблів і всього необхідного для дошкільних дитячих навчальних закладів. Характеристики виробу Ця зручна шафа для горщиків виготовлена з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм, класу емісії формальдегіду Е1. Торці цього матеріалу покриті..

Вішалка для рушників

Модель: ВП-2

Зручна вішалка для рушників виготовлена з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Якщо Ви займаєтеся закупівлею меблів та інвентарю для дитячого садка, і Вам потрібно купити вішалку для рушників у ванну, замовляйте цю модель! Як виробник продукції, розміщеної на нашому сайті, ми пропонуємо якісні меблі з доставленням у будь-який регіон України. Всі матеріали, використані для виготовлення цієї вішалки − безпечні, дозволені до використання, і мають всі необхідні дозволи з боку контролюючих органів. Хар..

Дзеркало МДФ

Модель: Зайчик

Дітям не менше, ніж дорослим потрібні красиві дитячі дзеркала, за допомогою яких дитина вчиться розрізняти своє зображення, стежити за собою, спостерігати зміну своєї зовнішності. Якщо Вам необхідно купити дитяче дзеркало для того, щоб розмістити його у ванній, житловому будинку або вбиральні дитячого садка, замовляйте цю витончену модель. Стильний дизайн виробу розроблений нашими кращими фахівцями. Дзеркало здатне подарувати позитивні емоції дітям, яким подобається бачити навколо себе красиві й..

Шафа для госп. інвентаря

Модель: Б 641

Невід’ємний елемент інтер’єрів будь-яких сучасних підсобних приміщень − шафа для господарських потреб, яка відмінно поєднується за стилістикою й габаритами з іншими моделями меблів для дитячих садків. Ця шафа дозволяє перетворити підсобне приміщення з місця, у якому хаотично лежать різноманітні потрібні в господарстві предмети у впорядковане місце зберігання господарського інвентарю. Конструкція виробу має відділення різних розмірів для зберігання предметів різних розмірів. Характеристики виро..

Меблі для туалетних кімнат

Меблі для роздягальні в дитячому садку


Малюки, які проводять багато часу в дитячому садку, переодягаються й роздягаються як мінімум чотири рази. Перший раз — після того, як приходять в дитячий садок вранці. Особливо це актуально для холодної пори року, коли різниця між одягом, який носять на вулиці та в приміщенні максимальна. І ще три рази дитина може переодягатися й перевзуватися: перед і після щоденної прогулянки, що входить в розпорядок дня. А також перед відходом з дитсадка.


Як й інші меблі, що оточують дитину на ранніх етапах соціалізації, меблі для роздягальні в дитячому садку мають бути безпечними, зручними, добре вписуватися в інтер’єр, створюючи комфортну для дитини обстановку в дошкільному закладі. Обстановка в дитячому садку повинна бути приємною і цікавою для дитини, пробуджуючи бажання повертатися туди знову і знову.


В асортименті є зручні полиці, що дозволяють акуратно й компактно розташувати багато змінного взуття, а при необхідності швидко дістати, щоб перевзутися. Також наші клієнти можуть скористатися зручною шафою для господарського інвентарю, в якій можна компактно розташувати все необхідне для підтримання чистоти й порядку.


Меблі для туалетів в дитячому садку


Гігієна має велике значення для маленьких дітей, тому в асортименті нашого інтернет-магазину представлені якісні меблі для туалетів, що дозволяють підтримувати гігієну на належному рівні. Молодші групи дитячого садка в обов’язковому порядку використовують горщики, адже малюки ще не можуть самостійно сходити в туалетну кімнату. Для дитячих садків необхідна достатня кількість горщиків, які найзручніше зберігати в спеціальній шафі.


Збираючись купити меблі для туалету дитячого садка, варто замовити також і шафу для дитячих горщиків. Нами пропонуються туалетні меблі для ванної кімнати ‒ зручні вішалки для рушників, які допомагають прищеплювати дітям навички догляду за собою, а також безпечні й акуратні дзеркала для ванних кімнат.


Як й інші речі, з якими контактують маленькі діти, меблі для туалету повинні бути:


  • з безпечною конструкцією та заокругленими кутами, щоб під час активного руху діти не забилися та не отримали подряпин;
  • виготовлені з матеріалів високої якості, що відповідають вимогам ДСТУ та мають відповідні висновки контролюючих органів;
  • цікавими для дітей, добре вписуватися в інтер’єр навчального закладу, формуючи дружню для маленької дитини атмосферу.

Пропонуємо купити дзеркала для дитячої кімнати


Клієнтам, яким необхідно купити дзеркало для дитячої кімнати, ми пропонуємо безліч цікавих моделей, виконаних в оригінальному ігровому дизайні: у формі рослин і тварин, що поєднуються за стилістикою з іншими меблями для дитячих роздягалень. Як й інші предмети, з якими контактує маленька дитина, дитяче дзеркало повинне бути безпечним, повністю виключити ризик отримання забоїв та подряпин.


Наші дзеркала в дитячу відповідають критеріям безпеки, мають цікавий для дітей, оригінальний дизайн, створений талановитими дизайнерами. Дзеркала, представлені в цій категорії сайту, підходять для спортивних залів дитячих дошкільних установ. Конструкція робить їх максимально безпечними у використанні. Наша компанія надає гарантію на термін від 12 місяців на всю продукцію, що є додатковою перевагою для наших клієнтів.


Клієнти можуть оформити замовлення на нашому сайті самостійно, або зв’язатися зі співробітниками, телефонні номери яких представлено в розділі «Наші контакти». Наші менеджери дають детальні консультації щодо асортименту товарів. Замовляйте якісні меблі для туалетів і роздягалень дитячих садків у фірмовому магазині українського виробника!

Каталог PDF