Дзеркало МДФ

Дзеркало МДФ

  • Модель: Зайчик
  • Артикул: Зайчик
  • Наявність: Отсутствует на складе
  • 1470 грн

Дітям не менше, ніж дорослим потрібні красиві дитячі дзеркала, за допомогою яких дитина вчиться розрізняти своє зображення, стежити за собою, спостерігати зміну своєї зовнішності. Якщо Вам необхідно купити дитяче дзеркало для того, щоб розмістити його у ванній, житловому будинку або вбиральні дитячого садка, замовляйте цю витончену модель. Стильний дизайн виробу розроблений нашими кращими фахівцями. Дзеркало здатне подарувати позитивні емоції дітям, яким подобається бачити навколо себе красиві й незвичайні меблі.


Характеристики виробу


Клієнтам нашого інтернет-магазину, яким необхідно купити дитяче дзеркало у ванну, ми рекомендуємо зупинити свій вибір на цій моделі. Виготовлене з МДФ, товщина якого становить 16 мм (для підкладки) і 10 мм (для накладок). Діаметр дзеркала − 390 мм, підкладки − 440 мм. Маса повністю готового до експлуатації виробу становить 5 кг.


Особливості та переваги


Це безпечне дзеркало, об яке дитина не може поранитися. Завдяки вишуканому оригінальному дизайну відмінно вписується в різноманітні інтер’єри приміщень. Конструкція виробу запобігає отриманню травм.


Дзеркало з МДФ можна розмістити у ванній, туалеті або в дитячій кімнаті. Також воно відмінно підходить для дитячих садків та інших закладів, які відвідують дошкільнята.


Якщо Ви хочете створити в приміщенні цікаву для дітей, комфортну і дружню обстановку − замовляйте дитяче дзеркало, виготовлене у вигляді потішної мордочки тваринки. Клієнти нашого інтернет-магазину можуть вибрати одну з трьох моделей різної форми та різної кольорової гами − «Котик», «Мишка» або «Зайчик».


Гарантійний термін експлуатації цього дзеркала становить 12 місяців.

Діаметр дзеркала390 мм
Діаметр основи440 мм
Товщина основи16 мм
Товщина накладок10 мм
Вага5 кг
Гарантійний термін експлуатації12 місяців

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF