Дзеркало МДФ "Бджілка"

«Бджілка» − красива й надійна модель, ідеальний варіант для замовників, яким потрібно купити дитяче дзеркало для спортзалу дитячого садка, басейну або іншого закладу для маленьких дітей.


Оригінальний авторський дизайн − незаперечний плюс цієї моделі. Завдяки такій конструкції дзеркало допомагає створити цікавий для дошкільнят інтер’єр.


Характеристики дзеркала для спортзалу «Бджілка»


  • дзеркало діаметром 390 мм має підкладку, діаметром 440 мм;
  • з лицьового боку розташовані накладки з МДФ яскравого відтінку, товщиною 10 мм;
  • форма дзеркала − шестигранник − нагадує бджолині стільники.

Переваги та особливості моделі


Дитяче дзеркало «Бджілка» можна використовувати разом з іншими меблями, виготовленими в такій стилістиці, створюючи інтер’єр, витриманий в єдиній концепції.


Для виготовлення дзеркала нами були використані тільки сертифіковані й безпечні матеріали, які відповідають вимогам ДСТУ та мають всі необхідні висновки санітарних органів.


Деталі інтер’єру, які оточують дитину, мають велике значення для її розвитку й соціалізації. Разом з іншими предметами меблювання, дзеркало для спортзалу «Бджілка» допомагає створити приємну для дитини, невимушену ігрову обстановку, пробуджуючи бажання повертатися в дитячий садок.


Конструкція дитячого дзеркала робить його максимально безпечним, дозволяє уникнути випадкового травматизму.


Наша компанія продає дзеркала власного виробництва за невисокими цінами. Також ми надаємо покупцям гарантію терміном в 12 місяців на дзеркало для спортзалу «Бджілка», що робить покупку ще приємнішою.

Діаметр дзеркала390 мм.
Товщина основи16 мм.
Вага5 кг.
Гарантійний термін експлуатації12 місяців

Написати відгук

    Погано           Добре

Дзеркало МДФ "Бджілка"

  • Модель: Пчёлка
  • Артикул: Пчёлка
  • Наявність: Під замовлення 10 робочих днів
  • 744 грн

Каталог PDF