Шафа дитяча секційна для роздягальні "Моряк"

Шафа для роздягальні «Моряк» − оригінальна дизайнерська модель секційної шафи, спеціально розроблена нами для облаштування дошкільних установ, басейнів, спортивних залів й інших установ, призначених для маленьких дітей. Ми пропонуємо надійні моделі даних шаф в декількох варіантах − з 2,3 або 5 секціями. Місткі меблі дозволяють дитині розмістити всі необхідні речі, верхній одяг та взуття.


Основні характеристики моделі «Моряк»


  1. Кожна секція складається з декількох відділень, верхнього, призначеного для одягу, й нижнього, розрахованого для розміщення взуття.
  2. У верхньому відділенні шафи для роздягалень дитячого садка розташовані подвійні гачки для зручного розміщення одягу.
  3. Корпус та фасади моделі виконані з ЛДСП, товщиною 16 мм. Фасади прикрашені яскравими накладками з МДФ.
  4. На конструкції розташовуються ніжки-гвоздики, що виключає ризик ушкоджень підлогового покриття.

Переваги даної моделі


Виріб сприяє створенню цікавого й приємного інтер’єру, у якому діти будуть відчувати себе максимально комфортно. Такий дизайн з ранніх років сприятливо впливає на подальший розвиток дітей та їх соціалізацію. Дитяча секційна шафа для роздягальні не має гострих кутів, що забезпечує повну безпеку під час експлуатації. У виробництві шаф для одягу в дитячий садок використані екологічні й безпечні матеріали, які на 100% відповідають всім вимогам ДСТУ.


Наші менеджери допоможуть вам оформити замовлення – зв’яжіться з нами за телефонами, вказаними в розділі «Наші контакти».


Ширина620/920/1526 мм
Глибина329 мм
Висота1400 мм
Вага27/41/69 кг

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Моряк"

  • Модель: РЦМ 33
  • Артикул: РЦМ 33
  • Наявність: Під замовлення 10 робочих днів
  • 3904 грн

Каталог PDF