Шафа дитяча секційна для роздягальні "Морська хвиля"

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Морська хвиля"

  • Модель: РЦМВ 33
  • Артикул: РЦМВ 33
  • Наявність: Під замовлення 10 робочих днів
  • 4865 грн

Пропонуємо вашій увазі шафи для одягу в дитячий садок «Морська хвиля» − оригінальний виріб з унікальним дизайном. Головна дизайнерська задумка − це легка морська тематика. Адже меблі для дитячого садка повинні створювати приємну атмосферу, викликати у дітей бажання повертатися в дитячий садок і проводити там час. Завдяки цікавому дизайну та приємному поєднанню кольорів, модель допомагає створити цікавий для дітей інтер’єр.


Основні характеристики виробу


  1. Шафа для роздягальні виконана з надійної та зносостійкої ЛДСП, товщиною 16 мм.
  2. Має кілька відділень: велике, верхнє, прикрите фасадом, і менше, нижнє, відкрите відділення для взуття.
  3. Фасади шафи виготовлені з кольорової плити МДФ, прикрашеної фрезеруванням і яскравими накладками в морській тематиці.
  4. На ваш вибір представлені шафки з різною кількістю секцій − 2,3 або 5.
  5. Щоб попередити пошкодження підлогового покриття, конструкція має спеціальні ніжки-гвоздики.

Особливості виробу та переваги покупки


Головні переваги шаф для роздягалень в дитячий садок − місткість, оригінальний дизайн, висока якість матеріалів, ергономічність конструкції. Модель передбачає використання в дошкільних установах, басейнах, спортивних секціях для дітей.


Для виготовлення виробу використовувалися тільки екологічні та сертифіковані матеріали, які відповідають вимогам ДСТУ, а також мають необхідні висновки та сертифікати санітарно-епідеміологічної експертизи.


Ми є прямим виробником меблів, тому пропонуємо оптимальні ціни на всю продукцію. Без націнок, пропонованих посередниками. Купуйте дану модель шафи, щоб облаштувати дітям максимально комфортну зону для перевзування й переодягання в дитячому садку!


Ширина620/920/1526 мм
Глибина329 мм
Висота1400 мм
Вага27/41/69 кг

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF