Шафа дитяча секційна для роздягальні "Бджілка"

Модель «Бджілка» − цікаве дизайнерське рішення шафи для роздягальні в дитячий садок. Облаштувавши дошкільні установи такою шафою, ви створите в приміщенні роздягальні приємну обстановку, яка буде викликати у дітей бажання навчатися в дитячому садку й повертатися туди кожного дня.


Характеристики секційної шафи «Бджілка»


  1. Корпус виробу виконаний з ЛДСП, товщиною 16 мм. Фасади зроблені з МДФ, додатково прикрашеної фігурним фрезеруванням і декоративними елементами в образі бджілки та бджолиних сот.
  2. Матеріали виготовлення є надійними та зносостійкими, мають відповідні сертифікати якості.
  3. Шафи для роздягалень мають кілька відділень, призначених для верхнього одягу та взуття.
  4. Конструкція спирається на ніжки-гвоздики, які запобігають ризику пошкоджень підлогового покриття.

Переваги вибору даної шафи


Ви можете вибрати модель з різною кількістю секцій, що дозволяє облаштувати великі й малогабаритні роздягальні дошкільних установ. На ваш вибір представлено 2, 3, 5 секцій. Завдяки незвичайному дизайну і приємному поєднанню кольорів, модель стане яскравим акцентом в приміщенні дитячого садка.


Яскраві дизайнерські шафи для одягу в дитячий садок «Бджілка» грають важливу роль в розвитку дітей, створюючи комфортні умови для навчання малюків в дитячому садку. А також створюють позитивну репутацію для вашого закладу. Замовляйте модель «Бджілка» і створюйте для дітей комфортні й приємні умови для переодягання!


Ширина620/920/1526 мм.
Глибина300 мм.
Висота1526 мм.
Вага33/53/84 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Бджілка"

  • Модель: РЦП 33
  • Артикул: РЦП 33
  • Наявність: Під замовлення 10 робочих днів
  • 3524 грн

Каталог PDF