Шафа дитяча секційна для роздягальні "Бджілка" з лавою

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Бджілка" з лавою

  • Модель: РЦП 33
  • Артикул: РЦП 33
  • Наявність: Під замовлення 10 робочих днів
  • 4615 грн

«Бджілка» − оригінальна модель шафи для роздягальні дитячого садка. Ця модель виконана в ексклюзивному, на 100% оригінальному дизайні, спеціально розробленому нашими співробітниками.


«Бджілка» допомагає створити в приміщенні, призначеному для переодягання маленьких дітей, комфортну та приємну для них обстановку, яка буде викликати в малюків бажання знову і знову приходити в дитячий садок та проводити там час.


Характеристики шафи для роздягалень дитячого садка «Бджілка»:


  • основа конструкції шафки, з якої зроблені стінки − ламінована ДСП високої якості, товщиною 16 мм;
  • фасади виготовлені з плити МДФ, прикрашеної фігурним фрезеруванням і декоративними елементами у вигляді бджолиних стільників та бджоли в польоті;
  • секції шафи складаються з двох відділень різного розміру – великого, верхнього відділення, прикритого фасадом, і нижнього, відкритого, призначеного для взуття;
  • знизу, під секційною шафою з лавою дитячою для роздягальні, розташовані невеликі ніжки-гвіздочки, що запобігають пошкодженням поверхні підлоги, на якій буде стояти ця шафка.

Особливості та переваги моделі


Унікальний авторський дизайн робить цю модель не тільки естетичним, а й ексклюзивним іміджевим виробом. Містка конструкція дозволяє зручно розташувати всі необхідні речі й предмети гардероба.


Оригінальні меблі, такі як шафа для роздягальні «Бджілка», не тільки позитивно впливають на репутацію дошкільного навчального закладу, а й відіграють велику роль у розвитку та навчанні дітей, допомагаючи створити комфортні умови в навчальному закладі та атмосферу, що позитивно впливатиме на настрій дитини.


Шафку можна замовити в трьох варіантах − з двома секціями, трьома або п’ятьма.


Замовляйте стильну шафу для роздягальні «Бджілка», і створюйте комфортний для дітей інтер’єр у роздягальні дитячого садка!

Ширина620/920/1526 мм
Глибина329 мм
Висота1400 мм
Вага36/50/78 кг

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF