Скриня для іграшок "Моряк"

Скриня для іграшок "Моряк"

  • Модель: Моряк
  • Артикул: Моряк
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 1700 грн

Ящик для іграшок серії «Моряк» − це ціла скриня для скарбів, куди можна складати іграшки, милуватися ними, перебирати й сортувати, вирішуючи, у що б зараз пограти. Ця система зберігання забезпечить порядок в дошкільних установах й ігровій зоні початкової школи, а також з перших років життя буде привчати малят акуратно ставиться до своїх іграшок.


Передбачає розміщення біля входу/ виходу на вулицю в садку або групі дитячого садка. Підходить для зберігання іграшок і спортивного інвентарю. Ящик виконаний з ДСП і фанери, товщиною 16 мм, у червоному кольорі. І фанери, товщиною 15 мм, покритої пластиком у блакитному кольорі.


Основні характеристики


  1. Розміри скрині для іграшок: 800х500х850 мм.
  2. Входить в колекцію меблів «Моряк».
  3. Виріб не має гострих кутів.
  4. Вага ящика становить 20 кг.
  5. Гарантійний термін − 1 рік.

Оформлення покупки


Наш інтернет-магазин пропонує вам купити ящик для іграшок за вигідною ціною від прямого виробника. Ви можете оплатити покупку безготівковим платежем. Доставка товарів здійснюється в будь-який населений пункт України за допомогою транспортних служб. Послуги доставки й збірки обумовлюються й оплачуються окремо. Якщо у вас виникли питання, зверніться до наших менеджерів за телефонами, які вказані на сайті в розділі «Наші контакти».

Ширина800 мм.
Глибина500 мм.
Висота850 мм.
Вага20 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF