Полиця для книжок "Мишеня"

Полиці в дитячу кімнату є невід’ємною складовою під час облаштування кімнати малюка. Перевагою даної моделі є компактні розміри й розміщення на підлозі − необхідні предмети будуть акуратно складені й завжди доступні дитині. Ви можете легко переміщати її в будь-яке місце кімнати.


Оригінальний дизайн у вигляді мишки та приємне колірне виконання не залишать байдужими жодну дитину. Модель гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр дитячої кімнати. Конструкція не має гострих кутів, що робить її цілком безпечною для маленьких дітей. Передбачена для комплектації дитячих кімнат і дошкільних установ.


Характеристики моделі


  1. Розміри дитячої полиці: 655х480х660 мм.
  2. Виконана з фанери, товщиною 15 мм, покритої пластиком. Матеріали відрізняються надійністю та зносостійкістю.
  3. Торці виробу оброблені лаком − це захищає матеріал від вологи й пошкоджень.
  4. Вага моделі − 14,5 кг.
  5. Гарантійний термін експлуатації становить 12 місяців.

Оформлення замовлення в нашому інтернет-магазині


У нашому інтернет-магазині представлена креативна полиця в дитячу для іграшок та інші елементи меблів за вигідними цінами, оскільки ми є прямим виробником. Щоб оформити замовлення, заповніть відповідні поля на сайті. Оплата товарів можлива безготівковим платежем. Вартість доставлення оплачується окремо згідно з тарифами перевізника. Якщо у вас виникнуть питання з приводу асортименту або оформлення замовлення, зверніться до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.

Ширина655 мм.
Глибина480 мм.
Висота660 мм.

Написати відгук

    Погано           Добре

Полиця для книжок "Мишеня"

  • Модель: Мышка
  • SKU: Мышка
  • Наявність: Под заказ 15 рабочих дней
  • 1733 грн