Стінка для іграшок і посібників "Будиночок бджіл"

Оригінальна дитяча стінка для садка «Будиночок бджіл» — ексклюзивна модель, що відрізняється оптимальними розмірами, красою й місткістю. Ця модель ідеально підходить для дошкільних установ, які піклуються про свій імідж і прагнуть створити максимально комфортні умови для дітей.


Стінка досить містка — в ній можна зручно розташувати безліч навчальних матеріалів, іграшок та інших необхідних для дитячого садка речей.


Характеристики стінки для іграшок і посібників «Будиночок бджіл»:


  • основна конструкція виконана з ламінованої ДСП товщиною 16 мм;
  • частина відділень прикрита фасадами, частина — відкрита;
  • фасади дитячої стінки в садочок «Будиночок бджіл» виконані з МДФ у вигляді шестигранників, що нагадують бджолині стільники. Фасади прикрашені фрезеруванням і накладками;
  • знизу конструкцію підтримують опори, висота яких може регулюватися.

Основні особливості виробу


Основна, незаперечна перевага цієї стінки — абсолютно унікальний дизайн, що не копіює ніяких інших зразків, добре вписується в інтер’єри сучасних дитячих садів.


Меблі, які оточують дитину на ранніх етапах соціалізації, входження в колектив, грають найважливішу роль. Вони повинні допомагати створювати інтер’єр, який буде приємним і цікавим для дитини, викликатиме у неї бажання повертатися в дитячий садок знову і знову.


Для створення цієї стінки використані тільки безпечні, сертифіковані матеріали, що відповідають вимогам ДСТУ.


Виріб виготовляється індивідуально, на замовлення. Ми суворо дотримуємося заздалегідь обумовлених термінів виготовлення й забезпечуємо своєчасне доставлення.


Як виробник, наша компанія пропонує купити дитячу стінку, як й інші зразки меблів для дитячих садків, за невисокими цінами. Зв’яжіться з нами, якщо у вас з’явилися додаткові питання!

Ширина3200 мм.
Глибина346 мм.
Висота1640 мм.
Вага160 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стінка для іграшок і посібників "Будиночок бджіл"

  • Модель: Домик пчел
  • Артикул: Домик пчел
  • Наявність: Під замовлення 10 робочих днів
  • 9614 грн

Каталог PDF