Стінка для іграшок і посібників "Морська хвиля"

Дитяча стінка «Морська хвиля» — оригінальний виріб з унікальним авторським дизайном. Ця зручна, ергономічна модель, призначена для іграшок і навчальних матеріалів, розроблена для комплектації дошкільних навчальних закладів та виготовляється на замовлення.


Характеристики моделі:


  • стінка складається з трьох секцій різного дизайну, що дозволяють зручно розмістити всі необхідні для навчання та ігор предмети;
  • конструкція має відділення, закриті фасадами, і відкриті відділення різного розміру, що дозволяють зберігати предмети різних розмірів;
  • при створенні моделі використані тільки безпечні матеріали, які відповідають вимогам ДСТУ — ламінована ДСП для основної конструкції, і плита МДФ, прикрашена фрезеруванням і декоративними накладками для фасадів.

Особливості стінки для дитячих садків «Морська хвиля»


Меблі, які оточують дитину на початковому етапі її життя в суспільстві, грають величезну роль для розвитку особистості.


Дитяча стінка в садочок «Морська хвиля» — не тільки зручний у використанні, але й комфортний, оригінальний виріб, що допомагає створити в приміщенні приємну для дитини атмосферу, сформувати для неї комфортні умови, пробудити у малюка бажання повертатися в дитячий садок. Ідеальний варіант для охочих купити стінки для іграшок в садочок, виконані в ексклюзивному дизайні.


Тематичні декоративні накладки для прикрашання фасадів зображують морських мешканців — котика, морську зірку й мушлю.


Конструкція з’єднана надійними кріпильними елементами, а якісна фурнітура виключає можливість подряпатися або отримати удар під час взаємодії з нею. Стінка «Морська хвиля» дуже містка — в неї можна помістити безліч навчальних і методичних матеріалів, іграшок та інших корисних предметів.


«Морська хвиля» підходить як для комплектації дитячих садків, так і для дитячих кімнат житлових будинків. За цією стінкою легко доглядати. Незаперечним плюсом дитячої стінки в садочок «Морська хвиля» у нашому інтернет-магазині є доступна ціна, яку ми можемо запропонувати, як виробник. Ми надаємо нашим клієнтам гарантію на термін в 12 місяців.

Ширина2200 мм.
Глибина480 мм.
Висота2000 мм.
Вага225 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стінка для іграшок і посібників "Морська хвиля"

  • Модель: Морская волна
  • Артикул: Морская волна
  • Наявність: Під замовлення 10 робочих днів
  • 18294 грн

Каталог PDF