Дитячий столик "Пелюстка"

Дитячий столик "Пелюстка"

  • Модель: ДС 1ЛТ
  • Артикул: ДС 1ЛТ
  • Наявність: Під замовлення 21 робочий день
  • 870 грн

Витончена й зручна модель для покупців, яким необхідно купити дитячий столик для дошкільного навчального закладу. Трапецієподібна форма стільниці дозволяє зручно розташувати такі столи в коло для групової роботи. Ще одна перевага моделі − ергономічний виріз на стільниці, розташований збоку від малюка, який сидить за столом. Це дозволяє дитині сидіти за столом, не напружуючи спину, і сприяє формуванню правильної постави.


Характеристики виробу


Матеріал, з якого виготовлений цей столик для дітей — ламінована ДСП, товщиною 16 мм. Торці плити покриті ПВХ-крайкою яскравого жовтого кольору, товщиною 1 мм. Конструкція столу спирається на опори, виготовлені з пластику, що захищає підлогу від можливих пошкоджень.


Усі матеріали, використані для виготовлення дитячого столика «Пелюстка» — безпечні для дітей, і дозволені для використання у виробництві меблів чинним українським законодавством. ДСП — основний матеріал, з якого зроблений цей столик, відноситься до класу емісії Е1, безпечного для маленьких дітей.


Переваги та особливості моделі


Стільниця має габаритні розміри 560х405 мм. Висота стільниці регулюється щодо 0, 1, 2, 3 ростових груп і становить:


  • 400 мм для маленьких дітей зростом 90...100 см;
  • 460 мм для маленьких дітей зростом 100...115 см;
  • 520 мм для маленьких дітей зростом 115...130 см;
  • 580 мм для маленьких дітей зростом вище 130 см.

Якщо Ви хочете купити дитячий столик зі стильним дизайном, який обов’язково сподобається дітям завдяки своїй зручності та яскравому забарвленню, віддайте перевагу саме цій моделі! У разі відсутності товару на складі столики виготовляються на замовлення. Терміни виготовлення залежать від поточної завантаженості виробництва. Точний термін виготовлення потрібної Вам партії менеджер назве під час обробки Вашого замовлення.


Завдяки формі стільниці, що нагадує трапецію, столики для дитячого садка зручно розташовуються в коло, щоб діти могли працювати в групі.


Цей дитячий столик в зібраному вигляді важить 6,5 кг.


Гарантійний термін експлуатації цього виробу становить 12 місяців.

Ширина560 мм
Глибина405 мм
Висота400 / 460 / 520 / 580 мм
Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ1 мм
Вага7 кг
Гарантійний термін експлуатації12 місяців

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF