Дитячий столик "Пазл" з регулюванням висоти

Стильний виріб підходить для покупців, яким необхідно купити дитячий столик для дошкільного навчального закладу. Цей дитячий столик можна використовувати в якості індивідуального робочого місця для дитини, а можна поєднувати з трьома іншими столами в надійну та стійку конструкцію.


Столик для дитячого садка


Модель: «ДС-4ПЗРВ».


Якісний столик для дитячого садка «Пазл», який ми пропонуємо, дозволяє розташувати для спільної роботи одразу чотирьох дітей, з’єднавши стільниці, виконані у формі пазлів та, організувавши єдиний робочий простір для гри або навчання.


Усі, використані для виготовлення столика матеріали, − на 100% безпечні та якісні, дозволені чинним законодавством для створення меблів, якими будуть користуватися маленькі діти.


Радимо купити дитячий столик з МДФ!


Основою конструкції служить металева плита круглого перетину, діаметром 27 і 32 мм, з товщиною стінок не менше 1,2 мм. Замовники, які хочуть купити дитячий столик, можуть бути впевнені в безпеці фарби, що покриває метал. Ця епоксидно-поліефірна порошкова емаль надійно захищає каркас від корозії. Вона не викликає алергії та є стійкою до зовнішніх пошкоджень.


Стільниця зроблена з МДФ, товщиною 16 мм, її поверхня має яскраве, цікаве для дітей забарвлення. Модель додатково формує в приміщенні дитячого садка приємну для навчання обстановку. Колір МДФ можна вибрати з декількох пропонованих нами варіантів.


Столик для дітей


Цей столик для дітей регулюється за висотою − стільницю можна підняти на 400, 460, 520 і 580 мм, що відповідає нульовій, першій, другій і третій ростовим групам.


Габаритні розміри стільниці становлять 600х600 мм.


Маса виробу − 12 кг. Гарантійний термін експлуатації − 24 місяці.


Зверніть увагу: ціна товару вказана без вартості збірки.


Якщо Вам потрібні стильні, міцні та красиві столики для дітей в дитячий садок − замовляйте цю модель в інтернет-магазині українського виробника!

Ширина600 мм.
Глибина600 мм.
Висота400 / 460 / 520 / 580 мм.
Матеріал стільниціМДФ
Товщина стільниці16 мм.
КаркасКругла труба 25 мм. і 32 мм., з толщиною стінки не менше 1,2 мм.
ФарбаПорошкова
Гарантійний термін експлуатації24 місяців
Вага12 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Дитячий столик "Пазл" з регулюванням висоти

  • Модель: ДС 4ПЗРВ
  • Артикул: ДС 4ПЗРВ
  • Наявність: Під замовлення 21 робочий день
  • 1000 грн

Каталог PDF