Стінка для кабінету біології

Стильна модель має красивий, вишуканий дизайн. Як й інші стінки для шкільних кабінетів, представлені в асортименті нашого інтернет-магазину, стінка для шкільного кабінету біології відповідає концепції «Нової української школи». Надійний виріб відмінно вписується в інтер’єри сучасних шкільних кабінетів.


Характеристики виробу


Для виготовлення стінки використані безпечні та якісні матеріали, що відповідають вимогам чинного українського законодавства. Виріб має стійку конструкцію, сучасний та стильний дизайн.


Фасади стінки для НУШ виготовлені з МДФ, покритої плівкою приємною кольору. Замовник може вибрати один з двох пропонованих нами кольорів МДФ-фасадів − «Мокко» або «Лайм». Колір ДСП, з якої виготовлений корпус − «Ваніль». Фасади прикрашені фігурним фрезеруванням, що зображує атрибути кабінету хімії − колби, мікроскопи й т.д. Конструкція розташовується на регульованих опорах.


Особливості та переваги моделі


Конструкція складається з чотирьох елементів − кутового сегмента, закритої шафи й двох напівзакритих шаф. Ця містка стінка для кабінету біології дозволяє компактно розташувати безліч предметів, необхідних у кабінеті біології, а також журнали, навчальні посібники, роздаткові матеріали для учнів.


Якщо ви хочете купити стінку в клас по НУШ, оформляйте замовлення на цю модель у фірмовому інтернет-магазині компанії «Меблі-Техностиль»! Як виробник, ми пропонуємо нашим клієнтам шкільні меблі високої якості за приємними цінами.


Наші покупці можуть оформити замовлення на сайті самостійно або зв'язатися з нашими менеджерами, щоб отримати відповіді на питання.


Габаритні розміри конструкції складають 2370х470х2100 мм, маса − 225 кг.


Виріб виготовляється на замовлення, протягом 15 робочих днів, в залежності від завантаженості виробництва. Гарантійний термін експлуатації виробу становить 12 місяців.

Ширина2370 мм.
Глибина470 мм.
Висота2100 мм.
КорпусДСП толщиной 16 мм.
ФасадиМДФ
Крайкапластиковая кромка ПВХ толщиной 0,5 мм.
Вага225 кг.
Гарантійний термін експлуатації12 месяцев

Написати відгук

    Погано           Добре

Стінка для кабінету біології

  • Модель: Стенка для биологии
  • Артикул: Стенка для биологии
  • Наявність: Під замовлення 10 робочих днів
  • 13536 грн

Каталог PDF