Стіл демонстраційний для кабінету біології

У сучасних школах кабінет біології найчастіше складається з навчального класу, у якому розташовані учнівські столи або парти, куточок живої природи й лабораторний інвентар. Навчальна програма цього предмету передбачає поєднання теоретичних й практичних занять. Практика вимагає спеціального устаткування й обов’язковими меблями для повноцінного навчання є демонстраційний стіл для кабінету біології, який дозволить проводити практичні та лабораторні заняття.


Характеристики виробу


Цей демонстраційний стіл для кабінету біології призначений для проведення різних дослідів, які потребують розміщення мікроскопів та іншого обладнання. Він оснащений розетками, полицями для навчального приладдя, шухлядами й має окрему поверхню, на якій учитель може розташувати свій ноутбук.


Габаритні розміри й міцність виробу складають 3600х700х900 мм. Його корпус зроблений з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм, що відноситься до класу емісії Е1. Торці цього безпечного для людини матеріалу покриті ПВХ-крайкою, товщиною 1 мм (для стільниці) і 0,5 мм (для інших елементів конструкції). Надійні металеві елементи конструкції покриті порошковою фарбою, стійкою до механічних впливів. Вона надійно захищає метал від корозії. Фасади виготовлені з МДФ. Маса виробу становить 205 кг.


Особливості та переваги моделі


Вибираючи шкільні меблі, важливо розуміти, що школа не тільки надає учням потрібні знання, а й виховує їх. Тому до вибору шкільних меблів потрібно підходити відповідально. Вони повинні бути спеціалізованими, враховувати особливості приміщення, для якого призначені, й потреби учнів.


Пропонований нами, стіл демонстраційний для кабінету біології − яскравий зразок сучасних та якісних шкільних меблів, що відповідає всім вимогам чинного законодавства. Гарантійний термін експлуатації виробу − 12 місяців.

Ширина3600 мм.
Глибина700 мм.
Висота900 мм.
КорпусДСП товщиною 16 мм.
ФасадиМДФ
Крайкапластикова крайка ПВХ товщиною 0,5 мм. і 1 мм.
Фарбапорошкова
1Вага205 кг.
Гарантійний термін експлуатації12 місяців

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл демонстраційний для кабінету біології

  • Модель: Стол для биологии
  • Артикул: Стол для биологии
  • Наявність: Под заказ 40 рабочих дней
  • 15167 грн
  • 14409 грн

Каталог PDF