Стіл обідній ОС 88

Компактний і зручний обідній стіл призначений для комплектації їдалень в навчальних закладах, промислових підприємств різних комерційних і державних установ. Також ця модель підходить для тих, хто хоче купити обідній стіл для невеликого кафе. Всі, використані для виготовлення столу, матеріали − надійні, міцні та довговічні. Виріб стійкий до невеликих перепадів вологості й температури.


Характеристики виробу


Стільниця цього невеликого й компактного столу виготовлена з ДСП, товщиною 16 мм. Торці стільниці оброблені крайкою з ПВХ, товщиною 1 мм. Основою конструкції служить металевий каркас, виготовлений з квадратної труби, розміром 25х25 мм, товщина стінок якої становить 1,2 мм.


Квадратна стільниця має розміри 800х800 мм. Висота столу складає 700 мм. Виріб є надійним в експлуатації, його не можна пошкодити випадково. Щоб пошкодити цей стіл, необхідно докласти сильні цілеспрямовані зусилля.


Переваги та особливості моделі


Якщо Ви хочете купити обідній стіл простої та надійної конструкції, який можна розташувати в закладі громадського харчування або їдальні, замовляйте цю невелику й компактну модель.


Металевий каркас пофарбований якісною порошковою фарбою, безпечною для людини, стійкою до зовнішніх пошкоджень. Покриття надійно захищає металеві елементи конструкції від корозії. Наші покупці можуть вибрати бажаний колір порошкової фарби з трьох запропонованих нами варіантів − сірого, зеленого й чорного. Колір ДСП також можна вибрати з двох актуальних варіантів.


Ми пропонуємо покупцям оплатити цей товар зручним для них способом, і здійснюємо доставлення по всій Україні.


Гарантійний термін експлуатації цього виробу становить 12 місяців.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл обідній ОС 88

  • Модель: ОС 88
  • SKU: ОС 88
  • Наявність: Отсутствует на складе
  • 889 грн