Стіл обідній ОС-1658

Ідеальна модель для тих, хто хоче купити обідній стіл з двома лавами. Ця модель має надійну конструкцію та відмінно вписується в інтер’єри їдалень. Виріб виготовляється на замовлення. Термін виготовлення залежить від поточного завантаження виробництва й обумовлюється менеджером під час обробки Вашого замовлення.


Характеристики виробу


Якщо Ви хочете купити обідній стіл з лавками, який можна розташувати в їдальні школи або іншого навчального закладу, ця модель відмінно Вам підходить. Виріб виготовлено на основі металевого каркаса, зробленого з труби, діаметром 27 мм, і товщиною стінки 1,2 мм.


  • Габаритні розміри столу: 1650x800x760 мм, маса − 25 кг.
  • Габаритні розміри лавки: 1650x480x460 мм, маса − 14 кг.

Для виготовлення столу й лав використовується ламінована ДСП, яка має товщину 16 мм. Торці оброблені крайкою з ПВХ, товщиною 1 мм. Металева частина каркасу покрита якісною, стійкою до зовнішніх пошкоджень, порошковою фарбою.


Усі, використані для виготовлення цієї моделі, матеріали є на 100% безпечними, і дозволеними до використання чинним українським законодавством.


Особливості та переваги виробу


Універсальний дизайн дозволяє даному комплекту відмінно вписуватися в різноманітні інтер’єри їдалень в школах та інших навчальних закладах, на виробництвах.


Конструкція виглядає досить надійно й не може бути зламана або пошкоджена учнями випадково. Ми рекомендуємо замовляти виріб з округленими кутами, щоб запобігти ударам або пошкодженням одягу, але обідній стіл з лавками можна замовити й з прямими кутами.


Гарантійний термін експлуатації цього виробу становить 12 місяців.


Зверніть увагу: обрізку кутів необхідно оплачувати окремо. Вартість заокруглення одного кута становить 6 грн.

Ширина1650 мм.
Глибина800 мм.
Висота760 мм.
Товщина ДСП32 мм. і 16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ1 мм.
Вага25 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.
КаркасКругла труба D = 27 мм. і товщиною стінки не менше 1,2 мм
ФарбаПорошкова

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл обідній ОС-1658

  • Модель: ОС 1658
  • SKU: ОС 1658
  • Наявність: Под заказ 15 рабочих дней
  • 1991 грн