Стіл обідній з підвісними лавками

Зручний і міцний обідній стіл для їдальні оснащений підвісними лавками. Даний товар являє собою комплект, у який входить стіл для їдальні та дві зручні лави. Цей комплект можна використовувати для оснащення їдалень навчальних закладів та промислових підприємств. Він має міцну й надійну конструкцію, стійкий до перепадів вологості та температури в приміщенні.


Характеристики виробу


Цей обідній стіл з відкидними лавками має габаритні розміри 1500х600х750 мм. Габаритні розміри лавок складають 1500х300х460 мм. Виріб виготовлено на основі металевого каркаса, зробленого з квадратної труби 25х25 мм, з товщиною стінки 1,2 мм. Для виготовлення сидінь й стільниць використана ламінована ДСП, що має товщину 16 мм. Маса комплекту складає 50 кг.


Покупці можуть вибрати один з двох варіантів забарвлення ДСП, а також колір порошкової фарби, якою забарвлений металевий каркас. Порошкова фарба, якою покритий метал, добре захищає його від корозії та є зносостійкою.


Особливості та переваги моделі


Якщо Ви хочете купити обідній стіл для шкільної їдальні, що має довгий термін експлуатації, замовляйте цю модель. Зручний стіл є досить компактним, але водночас дає можливість розмістити приладдя й страви. Продається разом з підвісними лавками − хороший варіант для облаштування кафе та їдалень.


Покупці, які хочуть замовити для їдальні по-справжньому стійкі, зручні й довговічні меблі, можуть придбати цей стіл для їдальні від українського виробника. Ми пропонуємо купити цей виріб за невисокою вартістю. Здійснюємо доставлення в усі регіони України, і залишаємо клієнтам можливість оплатити замовлення зручним для них способом.


Зверніть увагу: обрізка кутів стільниці та сидіння оплачується окремо. Ціна заокруглення одного кута становить 6 грн. Гарантійний термін експлуатації виробу − 12 місяців.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл обідній з підвісними лавками

  • Модель: ОСЛ 156
  • SKU: ОСЛ 156
  • Наявність: Отсутствует на складе
  • 2495 грн