Парти шкільні, столи учнівські, аудиторні

Сортувати:

Стіл учнівський двомісний УСБР 21

Модель: УСБР 21

Надійний двомісний шкільний стіл створений з безпечних і гіпоалергенних матеріалів, які відповідають вимогам МОЗ України та пройшли відповідну сертифікацію. Стільниця м’якого пастельного відтінку та яскрава фарба, якою покрита металева основа столу, сприяють формуванню приємної для дитини атмосфери в навчальному кабінеті. Стіл має стійку конструкцію, є зручним для учнів і надійним в експлуатації. Характеристики двомісного столу: міцний металевий каркас покритий порошковою фарбою, яка не викли..

Стіл учнівський одномісний

Модель: УС 10

Наявність у кожного учня окремого учнівського одномісного столу — найважливіша ознака сучасного навчального процесу. У більшості країн з високим рівнем освіти учні використовують тільки індивідуальні столи, починаючи з перших класів школи. Це формує у дитини відчуття індивідуального простору, призначеного персонально для його потреб. Використання персональних столів дозволяє зменшити непродуктивну активність дитини. Дитина, яка використовує одномісний учнівський стіл, не буде відволікатися від ..

Стіл учнівський одномісний з регулюванням висоти

Модель: УСР 10

Зручний одномісний стіл з регулюванням висоти дозволяє використовувати цю модель для одного й того ж учня протягом декількох років, змінюючи висоту стільниці відповідно до зросту дитини. Висота стільниці регулюється за допомогою спеціального пристрою за трьома ростовими групами, і може підніматися на висоту 640/700/760 мм. Особливості моделі Стільниця виготовлена з якісної і міцної ламінованої ДСП класу емісії формальдегіду Е1, безпечної та дозволеної для використання у меблях, призначених для..

Стіл антисколіозний одномісний з регулюванням висоти

Модель: АСР 10

Конструкція цього учнівського столу ввібрала в себе всі позитивні особливості сучасних індивідуальних моделей. Стіл призначений для одного учня, що дозволяє школяреві не відволікатися на спілкування з сусідом по парті, зручно розкласти свої речі, підручники та шкільне приладдя, не заважаючи іншому учневі. Переваги цієї моделі Цей одномісний учнівський стіл має декілька позитивних особливостей: створює в учня уявлення про власний індивідуальний простір, яким він може розпоряджатися так, я..

Стіл учнівський двомісний

Модель: УС 20

Надійний учнівський двомісний стіл призначений для комплектування шкільних кабінетів. Основа цієї моделі — міцний металевий каркас з труби квадратного перетину, розміром 20х20 мм, вкритий стійкою та безпечною порошковою фарбою, що надійно захищає його від корозії. Всі матеріали, використані для виготовлення цього учнівського столу, дозволені до використання чинним українським законодавством. Особливості цього виробу Висота цього учнівського столу становить 760 мм. Стільниця виготовлена з ..

Стіл аудиторний двомісний з регулюванням висоти

Модель: УСР 20

Цей аудиторний двомісний стіл зроблений для того, щоб учні могли відчувати себе під час занять зручно, навіть під час тривалого сидіння. Його основна перевага - регулювання висоти стільниці на висоту 640, 700 або 760 мм. Це дозволяє учням зберегти гарну поставу. Модель дає можливість налаштовувати висоту, комфортну для конкретних учнів. Особливості конструкції виробу Всі матеріали, які були використані для виготовлення цього двомісного аудиторного столу, є безпечними та дозволеними до використ..

Стіл антисколіозний двомісний з регулюванням висоти

Модель: АСР 20

Ця модель має вишуканий і стильний мінімалістичний дизайн. Вона виготовлена з матеріалів високої якості та має ряд переваг перед схожими виробами. Ми радимо купити аудиторний стіл з регулюванням висоти стільниці та антисколіозними вирізами тим співробітникам навчальних закладів, хто по-справжньому стурбований здоров'ям учнів. Переваги антисколіозного двомісного столу Основні переваги цієї моделі: форма стільниці має ергономічні вирізи, що дозволяє дитині зберегти гарну поставу, і заокруглені ..

Стіл учня одномісний з регулюванням висоти

Модель: УСКР 10

Зручний і надійний виріб, гарний варіант для тих, хто хоче купити дитячий шкільний стіл з можливістю регулювання висоти. Замовляйте цей стіл для учня початкової школи — і він буде «рости» разом з дитиною. Механізм регулювання передбачає підйом стільниці на висоту 580, 640 і 700 мм, для четвертої, п'ятої та шостої ростових груп, або на висоту 700, 760 і 820 мм, для п'ятої, шостої та сьомої ростових груп. Особливості конструкції Передня частина і стільниця виробу виготовлені з якісної ламіновано..

Стіл учня двомісний з регулюванням висоти

Модель: УСКР 20

Зручна ергономічна модель, стіл з регулюванням висоти, призначений для навчальних закладів. Модель має ряд особливостей, які роблять її більш зручною для учнів. Серед основних переваг цього столу можна назвати наявність ергономічного вирізу і можливість регулювати висоту стільниці. Куплений для школярів, які тільки-но попрощалися з початковою школою, цей стіл буде «підростати» разом з учнями, не вимагаючи заміни, аж до випускного дзвоника. Основні характеристики Матеріали, з яких виготовлена ц..

Стіл учнівський з регулюванням висоти одномісний. 600*500*760мм.

Модель: Т1

Стільниця :прямокутна ДСП,16 мм. Заокруглені кути стільниці.Колір стільниці: бук.Колір металевих елементів: сірий.Інші елементи :царга, полиця ДСП 16мм.Кромка: ПВХ 0,8 мм.Регульована висота :640,700,760 мм.Рама: металева , розбірна квадратна труба, 20*20 мм.Товщина стінки : 1,5 мм.Покриття: стійка порошкова фарба.Додаткові опції: пластикові заглушки на ніжках захищають підлогу від подряпин та гачкидля портфелів...

Парти шкільні, столи учнівські, аудиторні

Шкільні парти від виробника


В процесі навчання шкільні парти відіграють важливу роль, допомагаючи створити в навчальному кабінеті комфортну для учнів обстановку. Якщо цей виріб не має таких властивостей, як ергономічність та зручність, і учень сидить неправильно, це може в подальшому стати джерелом проблем з поставою й опорно-руховим апаратом.


Без достатнього забезпечення матеріально-технічними складовими навчальний процес не буде корисним для дитини. Тому підходити до закупівлі парт для навчальних закладів або до індивідуального придбання учнівського столу для домашнього використання, варто з усією відповідальністю.


Пропонуємо купити шкільні парти — одномісні та двомісні


Замовникам, які хочуть купити шкільні парти високої якості, ми пропонуємо моделі, виготовлені з безпечних і якісних матеріалів. У своєму виробництві ми використовуємо матеріали,  які відповідають вимогам діючого українського санітарного законодавства.


Конструкція наших виробів робить взаємодію дітей з ними максимально зручною. Всі кути пропонованих нами парт заокруглені, щоб уникнути травматизму серед дітей під час навчального процесу.


В асортименті нашого інтернет-магазину можна побачити як одномісні, так і двомісні моделі. Наявні й окремі столи, для яких необхідно купувати відповідні стільці, і монолітні парти, що мають єдиний металевий каркас. Металеві каркаси, для збільшення терміну служби, вкриті порошковою фарбою високої якості. Наші вироби розроблені й виготовлені компактними, простими в збірці та розбиранні, зручими для транспортування.


Шкільні парти, що регулюються по висоті


Шкільні парти з механізмом регулювання висоти стільниці допомагають дітям уникнути проблем у період формування опорно-рухового апарату.


Висота стільниць цих парт може регулюватися за трьома ростовими групами. Регульовані моделі відмінно підходять для початкової та середньої школи, коли діти ростуть найбільш швидко, і коли їм необхідно забезпечити комфортні й безпечні умови.


Ергономічні моделі — це учнівські столи або парти, які мають спеціальний ергономічний виріз з боку учня. Це дозволяє дитині сидіти зручно, зберігаючи правильну поставу. Така конструкція — особливо вдалий варіант для шкіл, які хочуть забезпечити своїм учням і вихованцям найкращі умови.


Чому купити шкільні парти у виробника — це вигідно та зручно?


Наша компанія пропонує клієнтам, яким потрібно купити шкільні парти, якісні та недорогі варіанти, створені з використанням сертифікованих матеріалів. Стильний дизайн робить наші парти вдалими виробами, які добре вписуються в сучасні шкільні інтер'єри.


Ми можемо запропонувати нашим покупцям купити учнівські столи та парти, за вигідними цінами, які може забезпечити тільки виробник. Вартість наших товарів нижча за ту, що пропонують продавці-посередники, чиї ціни часто включають невиправдано високі націнки.


У нас можна купити одномісний або двомісний учнівський стіл


Співробітники навчальних закладів можуть купити учнівський стіл у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо як одномісні, так і двомісні варіанти. В асортименті інтернет-магазину «Меблі-Техностиль» можна знайти сучасні шкільні парти та учнівські столи, висота стільниці яких може змінюватися на зручну для кожного учня.


Купуючи учнівський стіл у нашому магазині, Ви отримуєте міцну, надійну модель, виготовлену з мінімальною кількістю стиків, зі стільницею з міцної ДСП, що має товщину 16 мм. Торці стільниць оброблюються ПВХ-крайкою. Зазвичай всі кути стільниць та сидінь наших виробів є заокругленими.

Сучасний дизайн, ергономічність конструкції, безпека та якість матеріалів — ось неповний список переваг наших товарів, якими можуть скористатися наші замовники.


Оформляйте замовлення потрібної Вам продукції на нашому сайті самостійно або телефонуйте нашим менеджерам, щоб отримати докладні консультації щодо нашого асортименту!

Каталог PDF