Стіл учнівський одномісний з регулюванням висоти

Зручний одномісний стіл з регулюванням висоти дозволяє використовувати цю модель для одного й того ж учня протягом декількох років, змінюючи висоту стільниці відповідно до зросту дитини. Висота стільниці регулюється за допомогою спеціального пристрою за трьома ростовими групами, і може підніматися на висоту 640, 710 і 760 мм, для четвертої, п'ятої та шостої ростових груп, або на висоту 710, 760 і 820 мм, для п'ятої, шостої та сьомої ростових груп.

Особливості моделі


Стільниця виготовлена з якісної і міцної ламінованої ДСП класу емісії формальдегіду Е1, безпечної та дозволеної для використання у меблях, призначених для дітей. Металевий каркас вкритий порошковою фарбою, яка надійно захищає його від корозії. З обох боків, під стільницею, розташовані гачки для шкільного портфеля.


Беззаперечна перевага одномісного столу — те, що він дає кожному учневі відчуття самостійності, та можливість зосередитися на власних завданнях і навчанні. Учень, який сидить за одномісним столом, не буде відволікатися на розмови з сусідом, а зможе повністю сконцентруватися на своїх власних завданнях.


Переваги цього виробу


Учням молодшої та середньої школи одномісний стіл надає більше свободи та власного простору — на ньому можна зручно розташувати всі підручники, ручки, олівці та інше приладдя, не заважаючи сусідові. Завдяки легкості конструкції, цей стіл можна просто переставити на нове місце, наприклад, для роботи в групах під час практичних занять. А можливість регулювати висоту дозволяє створити зручні умови для кожного учня.


Регулювання висоти стільниці по мірі росту дитини знижує витрати на купівлю шкільних меблів і робить цю модель гарним варіантом для школи, яка хоче придбати актуальний та універсальний інвентар. Надійний металевий каркас не деформується під час використання, його складно пошкодити під час звичайної експлуатації.


Якщо Ви хочете замовити універсальні, надійні і зручні одномісні учнівські столи з регулюванням висоти стільниці — зробіть замовлення в нашому інтернет-магазині!

Ширина600 мм.
Глибина500 мм.
Висота640/700/760 або 700/760/820 мм.
Вага9/10 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.
Товщина ДСП0,5 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Каркаструба розміром 20х20 (25х25) мм., товщина стінки 1,2 мм.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл учнівський одномісний з регулюванням висоти

  • Модель: УСР 10
  • Артикул: УСР 10
  • Наявність: Под заказ 40 рабочих дней
  • 681 грн

Каталог PDF