Стіл антисколіозний двомісний з регулюванням висоти

Ця модель має вишуканий і стильний мінімалістичний дизайн. Вона виготовлена з матеріалів високої якості та має ряд переваг перед схожими виробами. Ми радимо купити аудиторний стіл з регулюванням висоти стільниці та антисколіозними вирізами тим співробітникам навчальних закладів, хто по-справжньому стурбований здоров'ям учнів.


Переваги антисколіозного двомісного столу


Основні переваги цієї моделі:


  • форма стільниці має ергономічні вирізи, що дозволяє дитині зберегти гарну поставу, і заокруглені кути, що запобігають забиттю та пошкодженню одягу;
  • можливість регулювати висоту столу за трьома ростовими групами.

Округла форма стільниці й вирізи, розташовані з боку учнів, роблять цей учнівський стіл безпечнішим і дають можливість подбати про здоров'я учнів. Стільниця трохи нахилена в бік учня, що дозволяє дитині, яка сидить за таким столом, розташуватися ще зручніше.


Особливості моделі


Висота стільниці регулюється для четвертої, п'ятої та шостої ростових груп, підіймаючись відповідно на 640, 700 і 760 мм від підлоги. Таким чином, стіл, який було куплено для учнів першого класу, може «підростати» разом з ними, і зберігати зручну для учнів висоту.


Для виготовлення двомісного ергономічного столу, висота якого може регулюватися, ми використовували тільки якісні матеріали, дозволені чинним українським законодавством.


Ламінована ДСП, з якої виготовлена стільниця, відноситься до матеріалу класу емісії Е1. Торці ЛДСП вкриті крайкою з ПВХ такого ж кольору, що й поверхня матеріалу.


Якщо Ви дбаєте про здоров'я учнів і хочете замовити безпечні та зручні меблі для навчального кабінету, оформляйте замовлення на цю модель шкільного столу в нашому інтернет-магазині!

Ширина1200 мм.
Глибина540 мм.
Висота640/700/760/820 мм.
Вага15/17 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Каркаструба розміром 20х20 (25х25) мм., товщина стінки 1,2 мм.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл антисколіозний двомісний з регулюванням висоти

  • Модель: АСР 20
  • SKU: АСР 20
  • Наявність: Под заказ 15 рабочих дней
  • 1018 грн