Шафи й стелажі для документів і навчальних посібників

Сортувати:

Стінка для навчального кабінету "Гірка 3"

Модель: Горка 3

Модель «Гірка 3» − відмінний варіант для тих, хто хоче купити стінку для НУШ в навчальні заклади від виробника. Модель відповідає вимогам до шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Стінка «Гірка 3» виготовлена з безпечних матеріалів, дозволених чинним санітарним законодавством для використання в навчальних закладах. Характеристики виробу: корпус виготовлений з ЛД..

Шафа для журналів

Модель: Б 640

Зручна, компактна й надійна шафа для документів виготовлена з ламінованої ДСП. Модель має напівзакриту конструкцію. У відкритій частині є відділення для журналів з перегородками та дві вільні полиці. У закритій частині шафи розташовані дві місткі полиці. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Моделі: «Б 640», «Б 740». Цю зручну шафу для документів і паперів, з відділенням для журналів, можна використовувати в офісах, навчальних закладах, державних установах. Якщо Вам потрібно купити офісну ш..

Стінка для кабінету іноземної мови

Модель: ин яз

Для сучасних навчальних закладів проблема вибору якісних меблів, що відповідає вимогам ДСТУ є досить актуальною. Дана модель стінки для шкільного класу призначена для обладнання кабінетів і класів іноземної мови. Виготовлена з екологічних і безпечних матеріалів, повністю відповідає вимогам державних стандартів якості. Обладнана відкритими й закритими відділеннями для зберігання книг, дидактичних і навчальних матеріалів, верхнього одягу. Прикрашена фрезеруванням у вигляді британського прапора, п..

Стінка для кабінету біології

Модель: Стенка для биологии

Стильна модель має красивий, вишуканий дизайн. Як й інші стінки для шкільних кабінетів, представлені в асортименті нашого інтернет-магазину, стінка для шкільного кабінету біології відповідає концепції «Нової української школи». Надійний виріб відмінно вписується в інтер’єри сучасних шкільних кабінетів. Характеристики виробу Для виготовлення стінки використані безпечні та якісні матеріали, що відповідають вимогам чинного українського законодавства. Виріб має стійку конструкцію, сучасний та стил..

Стінка для кабінету української мови

Модель: Стенка для украинского языка

Надійна стінка для НУШ здатна задовольнити вимоги щодо шкільних меблів, перерахованих у Методичних рекомендаціях стосовно організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Всі матеріали, використані для виготовлення цієї шкільної стінки, дозволені до використання в навчальних закладах чинним санітарним законодавством. Виріб має стійку конструкцію, і відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Характеристики моделі: корпус і фасади вигото..

Стінка для навчального кабінету "Джерельце"

Модель: Родничок

Надійна стінка для шкільного кабінету здатна задовольнити вимоги до шкільних меблів, перераховані в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Всі матеріали, використані для виготовлення цієї шкільної стінки, дозволені до використання в навчальних закладах чинним санітарним законодавством. Виріб має стійку конструкцію, і відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Характеристики моделі: корпус і фасад..

Стінка для навчального кабінету "Струмочок"

Модель: Ручеек

Компактні, зручні шкільні меблі − стінка для НУШ «Струмочок», виконана в красивому, яскравому дизайні. Модель відповідає вимогам до шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Ця надійна стінка для сучасного шкільного кабінету виготовлена з матеріалів, які дозволені українським санітарним законодавством для використання в навчальних закладах. Виріб відповідає санітарно..

Стелаж для документів

Модель: Б 160

Зручний стелаж для документів середніх розмірів можна замовити в нашому фірмовому інтернет-магазині. Ідеально підходить для зберігання документів, до яких потрібно забезпечити постійний швидкий доступ, і які не потрібно зберігати в спеціальних металевих сейфах. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 160», «Б 170». Матеріал, з якого виготовлений цей стелаж для документів – ДСП, товщиною 16 мм, та ламінована плита, торці якої покриті ПВХ-крайкою, товщиною 0,5 мм. ДСП відноситься до ..

Стелаж для книг мобільний Азбука-3

Модель: Азбука-3

Облаштовуючи класну кімнату, офіс або робочий кабінет, варто купити стелаж для книжок, адже це по-справжньому корисний органайзер для зберігання різних предметів і літератури. Саме за допомогою такого меблевого атрибута можна організувати грамотне систематизування книг і при цьому не захарастити приміщення, роблячи його затишним і красивим. Збірка книг, розташована в візуальної доступності, створює по-своєму затишну й по-домашньому теплу атмосферу. Розміщення даного стелажа рекомендується в шко..

Стелаж для книг мобільний Азбука-4

Модель: Азбука-4

Стелаж для книжок є необхідним елементом інтер’єру, який відмінно підходить для дому, офісу, навчальних закладів. На його відкритих полицях можна розмістити книжки, навчальну літературу, сувеніри. Наші дизайнери зробили з цього предмета ексклюзивну й оригінальну деталь, яка чудово доповнює загальний інтер’єр приміщення. Модель представлена в декількох колірних рішеннях ДСП, що дозволяє вам підібрати найбільш відповідний для себе варіант: «Лаванда», «Апельсин», «Зелена вода». Основна ідея мобіль..

Шафа для одягу Б 165

Модель: Б 165

Зручну офісну шафу для одягу можна розмістити в приміщенні, навчальному закладі або державній установі для того, щоб забезпечити співробітникам офісу місце для зберігання верхнього одягу. Співробітники, які прийшли на роботу, повинні мати можливість зручно розмістити свої особисті речі, зокрема верхній одяг, так, щоб він не пом’явся та не займав багато місця в приміщенні. Пропонована нами, компактна шафа для одягу − ідеальний варіант, який добре вписується в різні інтер’єри офісних приміщень. Х..

Шафи для документів Б 161

Модель: Б 161

Містка, висока і при цьому відносно компактна офісна шафа для документів призначена для комплектації офісних приміщень, навчальних закладів та інших державних і комерційних установ. У будь-якому офісі є безліч документів і паперів, які зовсім не потрібно зберігати в спеціальних металевих сейфах, що закриваються на ключ. Для зберігання таких паперів доцільно купити шафу для документів з відкритими й закритими полицями. У закриті відділення можна розмістити папери, доступ до яких потрібен до..

Шафа для документів Б 162

Модель: Б 162

Містка й зручна офісна шафа для документів складається з двох закритих відділень і однієї відкритої полиці. Містка, але при цьому досить компактна модель дозволяє зручно розмістити велику кількість документів і паперів, які необхідно зберігати в спеціальному металевому сейфі, що закривається на ключ. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 162», «Б 172». Ця шафа для документів пропонується нами у двох варіантах, з різними габаритами й масою: «Б 162», 640х320х1850 мм, маса − 43 кг;..

Шафа комбінована для одягу

Модель: Б 191

Зручна й багатофункціональна комбінована офісна шафа для одягу − досить компактний і місткий меблевий виріб для облаштування приміщень. Складається з великого модуля для верхнього одягу, з полицею для головних уборів, нагорі, і вузького, наполовину закритого модуля з п’ятьма полицями для сумок і дрібних особистих речей. Завдяки своєму стильному й лаконічному дизайну, вона добре вписується в різноманітні варіанти дизайну офісних приміщень. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 191»..

Шафа для одягу Б 193

Модель: Б 193

Зручна, повністю закрита, офісна шафа для одягу складається з великого відділення для верхнього одягу, з двома створками, і вузького відділення з п’ятьма полицями. У верхній частині великого відділення для верхнього одягу є полиця для головних уборів. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Моделі: «Б 193», «Б 123», «Б 125». Для замовлення доступні шафи для одягу наступних варіантів, з різними габаритними розмірами й масою: «Б 193», 960х320х1850 мм, маса − 70 кг; «Б 123», 1110х370х1850 мм, ..

Шафа офісна Б 163

Модель: Б 163

Містка, зручна й водночас досить компактна офісна шафа служить для обладнання приміщень офісів, навчальних закладів, робочих кабінетів. Повністю закрита модель, з п’ятьма полицями, виготовлена з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Моделі: «Б 163», «Б 173». Габаритні розміри й маса офісної шафи залежать від моделі та можуть становити, для різних варіантів: «Б 163», 640х320х1850 мм, маса − 46 кг; «Б 173», 740х370х1850 мм, маса − 56 кг. ЛДСП, з якої вигото..

Шафа для паперів зі склом

Модель: Б 164

Містка й надійна шафа для паперів зі склом, напівзакрита, призначена для документації, паперів та іншого офісного приладдя. З п’яти полиць шафи дві верхні закриті склом, дві нижні − дверцятами з ДСП. Полиця, розташована посередині, залишається відкритою. Зручна модель передбачена для офісу, робочого кабінету, навчального закладу, державної або комерційної установи. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 164», «Б 174». Замовники можуть вибрати один з двох варіантів цієї шафи для па..

Стелаж офісний Б 130

Модель: Б 130

Ця модель являє собою місткий, відкритий офісний стелаж з п’ятьма полицями, який дозволяє більш раціонально використовувати простір офісного приміщення. Універсальний і консервативний дизайн робить можливим використання моделі в державних установах, офісах комерційних компаній, в навчальних закладах. Дуже добре підходить для зберігання предметів маленьких та середніх розмірів, а також паперів, які повинні бути в постійному швидкому доступі. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Клієнти, які ..

Шафи офісні Б 131

Модель: Б 131

Компактна, напівзакрита офісна шафа дозволяє більш раціонально використовувати простір офісу або робочого кабінету, щоб зручно розташувати досить велику кількість документів, паперів, особистих речей. Ця модель виготовляється на замовлення. Терміни виготовлення становлять до 35 робочих днів, в залежності від того, наскільки буде завантажене виробництво на момент оформлення замовлення та оплати. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Моделі: «Б 131», «Б 141». Наші замовники можуть купити вузь..

Шафа офісна Б 132

Модель: Б 132

Зручна та практична офісна шафа для документів не займає багато місця в робочому кабінеті або офісі, і дозволяє розташувати досить велику кількість паперів, документів, канцелярського приладдя й особистих речей, необхідних працівникам офісу. Якщо Вам потрібно купити офісну шафу, яка дозволяє раціонально використовувати робочий простір − придбайте саме цю модель! Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 132», «Б 142». Цей виріб поставляється у двох варіантах, з різними габаритами й м..

Шафа для документів Б 133

Модель: Б 133

Зручна, вузька офісна шафа для документів ідеально підходить для офісних приміщень та кабінетів. Дозволяє більш раціонально й ефективно використовувати простір робочого кабінету або офісного приміщення. Це закрита модель, з п’ятьма достатньо місткими полицями всередині. Клієнти нашого фірмового інтернет-магазину можуть вибрати зручне для них розташування дверних петель − зліва чи справа. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 133», «Б 143». Ми пропонуємо дві моделі даної шафи, з р..

Шафа зі склом для паперів

Модель: Б 134

Дуже зручна й компактна офісна шафа для документів зі склом і п’ятьма полицями дозволяє більш раціонально використовувати простір приміщення чи робочого кабінету. Дві нижні полиці закриті дверцятами, виготовленими з ДСП, дві верхні – склом. Полиця, розташована всередині конструкції, залишається відкритою. Модель добре підходить для зберігання документів, паперів і офісного приладдя, які не потребують зберігання в металевому сейфі. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Моделі: «Б 134», «Б 144..

Кутовий сегмент Б 110

Модель: Б 110

Зручний і відкритий кутовий сегмент для шафи можна придбати недорого в інтернет-магазині виробника. Якісна модель, виготовлена з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм, торці якої покриті ПВХ-крайкою, товщиною 0,5 мм. Цей кутовий сегмент шафи відмінно підходить для оснащення офісних приміщень, робочих кабінетів і навчальних закладів. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 110», «Б 120». Для замовлення доступні два варіанти кутового сегмента, з різними габаритними розмірами й масою: «Б ..

Стелаж для паперів Б 260

Модель: Б 260

Стійкий і зручний офісний стелаж виготовлений з безпечних матеріалів. Має чотири місткі, відкриті полиці. Стелажі в інтер’єрі офісу, робочого кабінету або навчального закладу необхідні, щоб забезпечити швидкий і зручний доступ до паперів або речей. Наприклад, на відкритих полицях можна розташувати зразки матеріалів, які офісні співробітники можуть демонструвати потенційним клієнтам. Характеристики моделі Серія: «Бюджет». Модель: «Б 260», «Б 270». Зручний офісний стелаж виготовлений з на..

Шафи для паперів Б 261

Модель: Б 261

Містку, зручну офісну шафу для документів можна замовити з доставленням у будь-який регіон України в фірмовому інтернет-магазині виробника. Ця модель може вміщувати досить велику кількість паперів, різних документів, офісного приладдя й особистих речей співробітників, які не потребують спеціального зберігання в закритому сейфі. Пропонована нами, офісна шафа для паперів складається з чотирьох полиць − двох відкритих і двох закритих. Конструкцію підтримують опори, які регулюються. Це дозволяє нів..

Шафи для паперів Б 263

Модель: Б 263

Містка офісна шафа для документів виготовлена з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Торці цього матеріалу покриті крайкою, зробленою з ПВХ, товщиною 0,5 мм. У цій шафі є чотири полиці, повністю закриті дверцятами. Опори конструкції регулюються. Це дозволяє відрегулювати висоту меблів, знівелювавши нерівності підлоги. Дана модель − зручний у використанні, надійний і місткий виріб. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 263», «Б 273». Для замовлення доступні дві моделі цього виробу, що..

Шафи для паперів Б 264

Модель: Б 264

Зручну й містку офісну шафу для документів можна розташувати в робочому кабінеті, учительській, або будь-якому сучасному офісному просторі. Виріб має чотири місткі полиці, дві верхні, закриті скляними дверцятами, дві нижні − дверцятами з ДСП. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Моделі: «Б 264», «Б 274». Основний матеріал, з якого виготовлена дана шафа − ламінована ДСП, товщиною 16 мм. Крайка з ПВХ, якою покриті торці ЛДСП, має товщину 0,5 мм. Конструкція має регульовані опори, які дозволя..

Стелаж офісний Б 230

Модель: Б 230

Стильна, стійка й зручна модель ідеально підходить для клієнтів, яким необхідні якісні офісні стелажі за прийнятною вартістю. Як виробник, ми надаємо 12 місяців гарантії на цей товар, а також здійснюємо доставлення в будь-яке місто України. У разі відсутності товару на складі термін його виготовлення складає до 35 робочих днів, в залежності від рівня завантаженості виробництва. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 230», «Б 240». Покупці можуть замовити офісний стелаж з ДСП, вибр..

Шафа для документів Б 231

Модель: Б 231

Виготовлена з ламінованої ДСП, офісна шафа для документів може компактно розміститися на невеликому просторі. Якщо Ви хочете більш раціонально використовувати місце в Вашому робочому кабінеті, приміщенні навчального закладу або офісі комерційної організації, замовте цю напівзакриту модель. Це дозволить вам зберігати в ній речі маленьких і середніх розмірів: теки, журнали, документи, канцелярське приладдя. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Моделі: «Б 231», «Б 241». Зручну шафу-стелаж для..

Шафа офісна закрита Б 233

Модель: Б 233

Зручна модель дозволяє раціонально використовувати навіть невелику ділянку офісного простору, розташувавши в ньому закриту офісну шафу для документів з чотирма місткими полицями. Невід’ємний атрибут кожного офісу, учительської, робочого кабінету — це невелика вузька шафа, яка використовується для зберігання паперів і документів. Якщо Ви відчуваєте необхідність розмістити частину паперів в закритому відділенні, замовляйте цю модель. Вона дозволить вам навіть у невеликому просторі зберігати досит..

Шафа для документів зі склом

Модель: Б 234

Містку й стійку офісну шафу для документів зі склом можна придбати в інтернет-магазині виробника, з доставленням у будь-яке місто України. Цю вузьку й компактну модель можна використовувати для того, щоб більш раціонально розпоряджатися простором офісного приміщення. Завдяки своєму універсальному дизайну, шафа добре вписується в інтер’єри робочих кабінетів і офісів, оформлених в різних стилях. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Моделі: «Б 234», «Б 244». Для замовлення доступні дві моделі..

Кутовий сегмент Б 210

Модель: Б 210

Компактний, зручний і надійний кутовий сегмент для шафи призначений для того, щоб більш раціонально використовувати простір офісного приміщення. На чотирьох відкритих полицях цього виробу можна розмістити досить велику кількість невеликих предметів, необхідних в офісі − паперів, канцелярського приладдя, зразків матеріалів, які можна демонструвати замовникам. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 210», «Б 220». Клієнти, яким необхідно купити кутовий сегмент для шафи, можуть вибира..

Стелаж офісний Б 360

Модель: Б 360

Відкритий офісний стелаж, завдяки своєму універсальному дизайну, добре вписується в різноманітні офісні інтер’єри. Конструкція складається з трьох містких полиць, які дозволяють розмістити речі маленьких та середніх розмірів, необхідні співробітникам. Цю модель особливо зручно використовувати для зберігання документів, зразків продукції та матеріалів, які повинні бути в постійному доступі у персоналу офісу, навчального закладу, державної або комерційної установи. Характеристики виробу Зручний,..

Шафа офісна Б 361

Модель: Б 361

Зручну офісну шафу для документів можна компактно розташувати в сучасному офісному приміщенні. Модель має три полиці − дві нижні, закриті дверцятами, та відкриті, верхні полиці. Конструкція розміщена на опори, які регулюються й дозволяють нівелювати нерівності підлоги, розмістивши шафу рівно. Зручні меблі дозволяють компактно розташувати різноманітні предмети. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 361», «Б 371». Наші покупці можуть вибрати одну з двох моделей, що мають різні габа..

Шафа офісна закрита Б 363

Модель: Б 363

Надійна і зручна, закрита офісна шафа для документів, має три місткі полиці. Цей виріб відмінно підходить для комплектації офісних приміщень, навчальних закладів, робочих кабінетів. Конструкція розміщена на опори, які регулюються. За їх допомогою можна нівелювати нерівності підлоги. Характеристики моделі Серія: «Бюджет». Модель: «Б 363», «Б 373». Для замовлення доступні дві моделі, з різною масою й габаритними розмірами: «Б 363», 640х320х1130 мм, маса − 27 кг; «Б 373», 740х370х1130 мм, мас..

Стелаж для паперів Б 330

Модель: Б 330

Місткий, зручний і водночас компактний офісний стелаж для паперів можна замовити в одному з п’яти варіантів забарвлення, доступних за замовчуванням. Можна виготовити стелаж із ДСП іншого кольору, за бажанням замовника, − це збільшить вартість товару на 10%. Ця модель відмінно підходить для того, щоб розмістити в доступності для співробітників необхідні папери, канцелярське приладдя та інші речі. Характеристики моделі Серія: «Бюджет». Модель: «Б 330», «Б 340». Для замовлення доступні дві моде..

Шафа для документів Б 331

Модель: Б 331

Компактну офісну шафу для документів невеликого розміру можна розташувати навіть у приміщенні з невеликою площею. Вдала конструкція виготовлена з безпечних, міцних і довговічних матеріалів. Завдяки своєму універсальному й мінімалістичному дизайну, цей виріб можна розташувати в офісних інтер’єрах з різноманітним оформленням. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 331», «Б 341». Цей виріб поставляється у двох різних варіантах, з різними габаритними розмірами й масою: «Б 331», 336х3..

Шафа для документів закрита

Модель: Б 333

Невисока й компактна закрита офісна шафа для документів складається з трьох полиць, виготовлених з ламінованої ДСП. Модель можна розташувати навіть у невеликому офісному приміщенні. Добре підходить для зберігання паперів та інших важливих речей маленьких та середніх розмірів, які не потрібно тримати в закритих металевих сейфах. Ми пропонуємо вам якісну шафу, виконану з безпечних матеріалів, за приємною для вас ціною. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 333», «Б 343». Ви можете ..

Кутовий сегмент Б 310

Модель: Б 310

Якісна модель підходить для охочих купити кутовий сегмент для шафи, щоб більш раціонально використовувати простір офісного приміщення. За допомогою невеликого кутового сегмента можна доповнити невисоку закриту, напівзакриту шафу або відкритий стелаж. В залежності від поставлених цілей щодо облаштування офісного простору. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 310», «Б 320». Ви можете купити кутовий сегмент шафи в одному з двох варіантів, з різними габаритними розмірами. «Б 310», ..

Стелаж офісний Б 460

Модель: Б 460

Зручний, низький офісний стелаж є повністю відкритим. Модель має дві полиці. Конструкція розміщена на опори, які регулюються, що дозволяє рівно встановити цей стелаж навіть у приміщенні з нерівною підлогою. Матеріал виготовлення − ламінована плита ДСП, торці якої покриті крайкою ПВХ, товщиною 0,5 мм. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 460», «Б 470». Дві місткі полиці дозволяють розмістити в цьому стелажі досить велику кількість документів і речей, необхідних офісним працівника..

Шафа для паперів Б 461

Модель: Б 461

Компактна офісна шафа для документів може стати зручним місцем зберігання невеликої кількості предметів маленьких та середніх розмірів, необхідних у сучасному офісі або робочому кабінеті. Зверху на шафі можна розташувати будь-які папери або предмети, до яких співробітники повинні мати постійний доступ, вазу з квітами й інші елементи оформлення офісного приміщення. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 461», «Б 471». Невелика шафа для документів, зроблена з ЛДСП, товщиною 16 мм, п..

Шафа для паперів Б 464

Модель: Б 464

Клієнтам, яким необхідні невеликі й невисокі офісні стелажі для документів, ми рекомендуємо звернути увагу на цю модель. Маленький стелаж для документів з двома полицями дозволяє раціонально використовувати вільний простір робочого кабінету, приміщення навчального закладу або офісу. Стелаж має спеціальні опори, які дозволяють встановити конструкцію рівно, знівелювавши нерівності підлоги. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 430», «Б 440». Наші покупці можуть вибирати один з двох..

Стелаж для паперів Б 430

Модель: Б 430

Клієнтам, яким необхідні невеликі й невисокі офісні стелажі для документів, ми рекомендуємо звернути увагу на цю модель. Маленький стелаж для документів з двома полицями дозволяє раціонально використовувати вільний простір робочого кабінету, приміщення навчального закладу або офісу. Стелаж має спеціальні опори, які дозволяють встановити конструкцію рівно, знівелювавши нерівності підлоги. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 430», «Б 440». Наші покупці можуть вибирати з двох варі..

Стелаж для паперів закритий

Модель: Б 431

Невеликий, але при цьому досить місткий закритий стелаж для документів складається з двох полиць. Всередині цього виробу можна розмістити певну кількість документів, маленьких або середніх розмірів, які не потребують зберігання в закритих металевих сейфах. Ця модель − вдале рішення для того, щоб раціонально використати для зберігання документів невеликий простір офісу або робочого кабінету. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 431», «Б 441». Можна замовити дві моделі цього стела..

Кутовий сегмент Б 410

Модель: Б 410

Зручний, невеликий кутовий сегмент для шафи складається всього з двох полиць, які можна розмістити в будь-якому сучасному офісі, навчальному закладі або комерційній установі. Виріб виготовлений з безпечних і якісних матеріалів. Компактну модель можна розташувати у будь-якому приміщенні, навіть з маленькою площею. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 410», «Б 420». Для замовлення доступні дві моделі даного кутового сегмента, з різними габаритними розмірами й масою, з яких наші за..

Секції меблеві. Шафа книжкова відкрита.

Модель: Т3

Висота: 1823 мм.Ширина: 720 мм.Глибина: 340 мм.ДСП 18 мм.Кромка: 2 мм.Колір: букДодаткові опції: чотири горизонтальні полиці...

Секції меблеві.

Модель: Т4

Висота: 1112 мм.Ширина: 720 мм.Глибина: 340 мм.ДСП 18 мм.Кромка: 2 мм.Колір: букДодаткові опції: дві горизонтальні полиці...

Шафи й стелажі для документів і навчальних посібників

Шафа для документів


Офіс, як місце, у якому проходить безліч активних бізнес-процесів, необхідно оснастити меблями, які зроблять комфортною роботу з документами. Тому шафа для документів є одним з популярних товарів, які ми виготовляємо в широкому асортименті. Правильно підібрані офісні меблі підвищують працездатність співробітників, а підбір меблів для офісу вимагає відповідального й максимально раціонального підходу.


Крім безпосередньої функції — зберігання паперів, шафи для документів можна використовувати в якості перегородок, які поділяють офісний простір на окремі робочі зони або на робочий простір і зону, призначену для відпочинку. У більшості випадків офісні шафи для документів можна розділити на чотири окремих типи:


  • стелажні моделі або відкриті;
  • закриті моделі, оснащені дверцятами;
  • шафи-пенали;
  • комбіновані варіанти.

Як вибрати й купити офісну шафу для документів


Клієнти, які бажають купити офісну шафу для документів, знайдуть на сторінках нашого інтернет-магазину шафи для журналів, оснащені полицями, стелажі для документів, паперів і одягу, офісні шафи. Також в асортименті нашого інтернет-магазину є невеликі кутові сегменти з відкритими полицями, які допомагають раціонально використовувати простір офісного приміщення.


Підбираючи шафу, необхідно виходити з раціонального використання простору офісного приміщення. Ідеальним варіантом є розробка дизайну приміщення, у якому будуть передбачені зручно розташовані місця для всіх видів меблів. Як виробник, ми пропонуємо вигідні ціни на свою продукцію, що дозволяє нашим покупцям отримувати якісні офісні меблі, не переплачуючи посередникам.


Пропонуємо недорого купити шафу для документів


Модельний ряд, який ми пропонуємо клієнтам, має хороші показники надійності й місткості. Офісні шафи, які ми пропонуємо покупцям, є стійкими в експлуатації й добре витримують довгострокові навантаження. Власники підприємств малого, середнього й великого бізнесу можуть отримати від нашої компанії спеціальні пропозиції та замовити нашу продукцію з доставкою в будь-який регіон України за демократичними цінами.


Офісні шафи від виробника


Клієнти, яким необхідно купити офісні шафи, можуть замовити у нас вироби, виконані з матеріалів високої якості, що відповідають вимогам чинного санітарного законодавства України. Моделі, призначені для зберігання паперів і документів — один з найбільш популярних видів меблів для офісів серед наших покупців. Ці моделі забезпечують офісним співробітникам швидкий доступ до рахунків, ділових паперів та важливих документів, які можна зберігати в упорядкованому вигляді на полицях відкритої шафи чи кутового сегменту.


Наші клієнти мають можливість не тільки недорого купити офісну шафу для паперів, але замовити також і моделі, призначені для одягу. Такі шафи — важливий атрибут кожної поважаючої себе компанії, яка прагне створити комфортні умови для своїх співробітників. У нашому асортименті також присутні комбіновані варіанти. Їх великі, закриті фасадами відділення дозволяють зберігати одяг, а менші, відкриті — документи, ділові папери або інші потрібні в офісі речі. Наші замовники можуть також купити офісний стелаж у нашому інтернет-магазині, зроблений з надійних матеріалів, який має стійку конструкцію.


Стінка для шкільного класу: вибираємо правильно


Зручна й містка стінка для шкільного класу — важливий елемент інтер’єру сучасного навчального кабінету. Ця стінка зручна тим, що в ній можна  компактно зберігати безліч навчальних посібників і матеріалів, а також інше приладдя, необхідне для навчального процесу. Перевагами наших стінок є:


  • безпека матеріалів і конструкції, для якої характерні стійкість, міцність і надійність — навіть найактивніші діти не зможуть випадково пошкодити меблі або зрушити їх з місця;
  • функціональність — виріб має багато відділень, у яких можна зберігати навчальні матеріали та предмети різних габаритів;
  • стійкість до зношування — конструкція й матеріали роблять наші стінки придатними до використання протягом тривалого часу. Вони не втрачають зовнішньої привабливості ще довгий час після закінчення гарантійного терміну експлуатації;
  • стильний актуальний дизайн, завдяки якому наші меблі добре вписуються в сучасні інтер'єри;
  • невисока вартість, яку наша компанія, як виробник, може запропонувати своїм клієнтам.

Замовляйте шафи, стінки й інші меблі для офісів за доступними цінами в фірмовому магазині виробника «Меблі-Техностиль»!

Каталог PDF