Столи для комп'ютерних класів, вчителів і викладачів

Сортувати:

Стіл для вчителя напівкруглий

Модель: П 863

Стійкий і надійний стіл для вчителя українського виробництва. Виріб має сучасний і ергономічний дизайн. Якщо Ви хочете купити стіл для вчителя з доставленням у Ваш регіон − оформлюйте замовлення на нашому сайті! Стіл відповідає вимогам до шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях стосовно організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Характеристики: використані для виготовлення цієї моделі, матеріали дозволені чинн..

Стіл для вчителя

Модель: П 763

Зручний стіл для вчителя добре поєднується з іншими меблями категорії «Нова школа», представленої на нашому сайті. Виріб відповідає правилам щодо шкільних меблів, перерахованим в рекомендаціях Міністерства освіти щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Цей вчительський стіл виготовляється з безпечних матеріалів, дозволених санітарним законодавством для використання в школах та інших навчальних закладах. Виріб відповідає с..

Стіл кутовий П 622

Модель: П 622

Ця модель користується великою популярністю серед клієнтів, які бажають купити кутовий офісний стіл стильного дизайну й високої якості за демократичною ціною. Виріб має низку переваг − так, він дозволяє максимально економити робочий простір офісу, використовуючи для створення робочого місця кутову частину приміщення. Пропонований нами кутовий офісний стіл, зображення якого представлені на нашому сайті, однаково добре підходить і для спілкування з відвідувачами, і для роботи з ноутбуком, докумен..

Письмовий стіл

Модель: П 160

Простий і надійний письмовий стіл з мінімалістичним дизайном. Модель виготовлена з ДСП високої якості, має стійку конструкцію. Завдяки своєму універсальному дизайну, цей стіл відмінно вписується в різноманітні інтер’єри. Його можна використовувати для комплектації навчальних закладів, офісів та інших установ. Характеристики виробу Матеріал, з якого створений цей стіл − ламінована ДСП, товщиною 16 мм. Торці ДСП оброблені ПВХ-крайкою такого ж кольору, що й гладка поверхня стільниці. Основна о..

Стіл письмовий з 2-ма шухлядами

Модель: П 361

Хочете купити зручний і безпечний письмовий стіл, виготовлений з довговічних і міцних матеріалів? Замовляйте письмовий стіл з двома шухлядами, виготовлений вітчизняним виробником з матеріалів високої якості, стійких і надійних! Характеристики моделі Серія: «Бюджет». Модель: «П 361» і «П 371». Виріб виготовлено з міцної ДСП класу емісії формальдегіду Е1, дозволеної до використання для виробництва меблів, якими будуть користуватися навіть маленькі діти й підлітки. Клієнти можуть замовити два в..

Стіл робочий з 3-ма шухлядами

Модель: П 362

Замислюєтесь про те, щоб купити письмовий стіл з трьома шухлядами, і хочете придбати надійну, недорогу, але функціональну й довговічну модель? Замовляйте робочий стіл з трьома шухлядами від виробника «Меблі-Техностиль» − модель з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Вона дозволить вам зберігати досить велику кількість паперів, документів та особистих речей. На поверхні столу можна розташувати ноутбук, особисті речі, канцелярське приладдя або навіть комп’ютер з системним блоком, Цю модель ..

Стіл робочий з тумбою

Модель: П 262

Зручний і надійний офісний стіл з тумбою відмінно підходить для використання в навчальних закладах, офісних приміщеннях, робочих кабінетах. Має гладку стільницю та містку тумбу, яку, за бажанням клієнта, можна розташувати зліва чи справа. Між стільницею й тумбою розташована зручна відкрита полиця. Характеристики моделі Замовники можуть придбати, на вибір, одну з чотирьох моделей, з різними габаритними розмірами й масою: «П 262», 1200x600x750 мм, маса − 41 кг; «П 264», 1400x600x750 мм, маса −..

Стіл робочий з тумбою і 3-ма шухлядами

Модель: П 464

Відмінна модель для замовників, яким потрібно купити письмовий стіл з тумбою, виготовлений з якісних матеріалів. Містка конструкція з тумбою й шухлядами − ідеальний варіант робочого столу для працівника офісу, фахівця, який працює в школі або іншому навчальному закладі чи державній установі. Конструкція дозволяє розмістити в столі велику кількість документів, особистих речей та інших важливих предметів, необхідних в роботі. Характеристики моделі Серія: «Персонал». Модель: «П 464» і «П 474». ..

Стіл комп'ютерний з 3-ма шухлядами

Модель: П 561

Зручний, місткій комп’ютерний стіл з шухлядами виготовлений з гладкої ламінованої ДСП класу емісії Е1. Призначений для обладнання офісних приміщень, кабінетів та ВНЗ. Може використовуватися в якості домашнього комп’ютерного столу. Характеристики моделі Серія: «Персонал». Модель: «П 561», «П 571». Матеріал, з якого виготовлений стіл – ДСП, товщиною 16 мм. Торці матеріалу покриті крайкою, товщиною 1 мм (для стільниці) або 0,5 мм (для стойових). Стійка, надійна конструкція. Замовник може вибрат..

Стіл робочий 2-тумбовий з 6 шухлядами

Модель: П 465

Місткий і надійний письмовий стіл з тумбою та шухлядою, за допомогою якого можна організувати зручне робоче місце для офісного працівника, викладача або будь-якого фахівця, якому потрібно тримати в столі багато документів і паперів. Дві місткі тумби з трьома шухлядами й полицею розташовані з обох боків столу. Міцна, надійна й зручна модель розрахована для обладнання широкого спектру офісних приміщень, навчальних закладів, державних установ. Характеристики моделі Серія: «Персонал». Модель: «П ..

Стіл комп'ютерний з полицею

Модель: П 510

Стильний, зручний і міцний комп’ютерний стіл з висувною полицею добре вписується в інтер’єри сучасних офісних приміщень і навчальних закладів. Його можна використовувати в якості домашнього комп’ютерного столу для школяра або студента. Модель виготовлена в стильному, лаконічному й мінімалістичному дизайні. Компактний розмір столу дозволяє використовувати його для створення великого робочого простору, орієнтованого на роботу в команді. Характеристики виробу Стіл виготовлений з ДСП класу емісії ..

Стіл комп'ютерний фігурний c 3-ма шухлядами

Модель: П 563

Зручний, місткий комп'ютерний стіл з шухлядами й полицями являє собою стильну й ергономічну конструкцію. Модель ідеально підходить для офісних приміщень, навчальних закладів, робочих кабінетів. Стіл має безліч особливостей конструкції, які роблять його зручною та ергономічною моделлю, яка підходить для обладнання робочих місць. Характеристики моделі Серія: «Персонал». Модель: «П 563». Стіл виготовлений з ДСП класу емісії формальдегіду Е1. Матеріал має товщину 16 мм, торці покриті крайкою, то..

Стіл комп'ютерний кутовий

Модель: П 564

Зручний, місткий і ергономічний кутовий комп'ютерний стіл з шухлядами дозволяє раціонально використовувати простір робочого кабінету, офісу або житлового приміщення. Цей стіл можна використовувати в якості робочого місця школяра або студента, і в якості робочого місця офісного працівника. Характеристики виробу Стіл виготовлений з ДСП класу емісії формальдегіду Е1. Торці стільниці покриті ПВХ-крайкою, товщиною 1 мм, торці інших елементів − ПВХ-крайкою, товщиною 0,5 мм. Маса готового виробу стан..

Стіл комп'ютерний з 2-ма шухлядами

Модель: П 562

Зручний комп’ютерний стіл з шухлядами − компактна, надійна й міцна модель. Виготовлений з на 100% безпечних і якісних матеріалів, дозволених чинним вітчизняним законодавством. Характеристики виробу Серія: «Персонал». Модель: «П 562», «П 572». Стіл виготовлений з ДСП, товщиною 16 мм. Торці стільниці покриті ПВХ-крайкою, товщиною 1 мм. Торці інших елементів − ПВХ-крайкою, товщиною 0,5 мм. Замовники можуть вибрати один з двох варіантів цієї моделі, з різними габаритними розмірами й масою: «П 5..

Стіл комп'ютерний фігурний

Модель: П 500

Оригінальний і стильний кутовий комп’ютерний стіл допомагає раціонально використовувати обмежений простір офісного приміщення. Ця модель, завдяки універсальному дизайну, легко вписується в інтер’єри сучасних офісних приміщень. Відмінні риси столу − ергономічний корпус, висока якість матеріалів, спеціальне відділення під системний блок комп’ютера й зручна висувна полиця на горизонтальних напрямних, для клавіатури й миші. Характеристики виробу Серія: «Персонал». Модель: «П 500». Оригінальна мо..

Стіл робочий кутовий

Модель: П 698

Зручний і надійний кутовий робочий стіл можна використовувати в офісних приміщеннях, навчальних закладах, державних і комерційних установах, і домашніх умовах для того, щоб більш раціонально використати наявний простір. Компактна модель дозволяє зручно розташувати ноутбук, необхідні папери й канцелярське приладдя. Характеристики моделі Серія: «Персонал». Модель: «П 698». Цей кутовий офісний стіл компактної конструкції виготовлений з ДСП класу емісії Е1, товщиною 16 мм. Торці стільниці покрит..

Стіл кутовий з 3-ма шухлядами

Модель: П 624

Містка й досить велика модель ідеально підходить для тих, хто хоче купити офісний кутовий стіл в робочу зону, кабінет або житлове приміщення. Кути – та частина вільного простору, яка використовується найменш раціонально в будь-якому приміщенні. Замовивши зручний кутовий стіл з місткими шухлядами й нішею для системного блоку, можна перетворити пустий досі кут в повноцінне робоче місце. Характеристики моделі Серія: «Персонал». Моделі: «П 624», «П 626», «П 644», «П 646». Місткий офісний кутовий..

Столи для комп'ютерних класів, вчителів і викладачів

Пропонуємо купити письмовий стіл від виробника


Для того, щоб забезпечити дитині належні умови для комфортного навчання, варто купити письмовий стіл, виготовлений з матеріалів високої якості, що має ергономічну форму. Наша компанія — виробник меблів для шкіл і офісів, ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір моделей, зроблених з безпечних і якісних матеріалів. Наші письмові столи мають стильний дизайн і добре вписуються в сучасні інтер'єри дитячих кімнат і навчальних закладів.


Як підібрати й купити комп'ютерний стіл


Інформаційні технології настільки міцно увійшли в наше життя, що уявити собі повноцінний навчальний процес без комп'ютера неможливо. І замість того, щоб занадто серйозно обмежувати кількість годин, які дитина проводить за комп'ютером, краще купити комп'ютерний стіл ергономічної форми. Правильна посадка за комп'ютерним столом дозволяє сформувати гарну поставу й зберегти здоров'я опорно-рухового апарату.


Наша компанія виробляє меблі для навчальних закладів і офісів, тому наші клієнти мають змогу купити комп'ютерний стіл дешево, без занадто великих націнок, які формують посередники. В асортименті нашого інтернет-магазину є моделі для учнів, співробітників офісів і вчителів, у тому числі кутові комп’ютерні столи. Також ми пропонуємо комп'ютерні фігурні столи з шухлядами й полицями, обладнані однією або двома тумбами.


Вам варто купити комп'ютерні столи в нашому інтернет-магазині!


Персональний комп'ютер — найважливіша деталь робочого місця більшості сучасних фахівців, тому попит на комп'ютерні столи не знижується. Від звичайного письмового столу комп'ютерний відрізняється наявністю спеціального відділення, призначеного для розміщення системного блоку. Незважаючи на те, що багато пристроїв для виходу в інтернет рухаються в бік портативності, не зменшується кількість замовників, які хочуть купити комп'ютерні столи для офісів, навчальних закладів або домашнього використання.


Також більшість комп'ютерних столів мають у своїй конструкції спеціальні отвори для проводів. Підбираючи комп'ютерний стіл, потрібно враховувати необхідність розміщувати на ньому іншу оргтехніку, окрім комп'ютера. Не варто вважати, що звичайний письмовий стіл можна використовувати як комп'ютерний. Тривале сидіння за комп'ютером без використання спеціалізованого столу може призвести до виникнення проблем з суглобами. На письмовому столі можна більш-менш зручно розташувати невеликий ноутбук, однак, тільки спеціалізована комп'ютерна модель дозволяє забезпечити правильну посадку.


Крім класичних варіантів, існують кутові комп'ютерні столи, які дозволяють більш вдало вписати стіл в інтер'єр кімнати, яка не має багато місця для розміщення комп'ютерних столів. Корисна площа цього столу настільки ж велика, як у звичайного варіанту, але він займає менше місця й дозволяє розмістити, при необхідності, два комп'ютерні монітори одночасно.


Пропонуємо купити письмовий стіл для вчителя з доставкою!


Збираючись купити письмовий стіл для вчителя, пам'ятайте про два ключових аспекти, які були дотримані в цій моделі — безпека та зручність. Ми виготовляємо меблі з безпечних матеріалів, які відповідають вимогам чинного українського санітарного законодавства. Безпека — невід'ємна частина конструкції виробу, наші моделі мають заокруглені кути, які зменшують ймовірність забитися або пошкодити одяг.


Якщо Вам необхідно купити стіл для вчителя, вивчіть асортимент нашого магазину, у якому можна знайти багато різноманітних моделей. Ми пропонуємо варіанти з масивною та міцною металевою основою, заокругленими стільницями, місткими тумбами — однією або двома.


Для охочих замовити стіл для вчителя ціна на цю продукцію в фірмовому інтернет-магазині «Меблі-Техностиль» завжди буде більш вигідною, ніж інші пропозиції на ринку. Наша ціна — це пропозиція від виробника. Оформляйте замовлення на наші товари самостійно або зв'яжіться з нами за допомогою будь-якого з номерів, вказаних в розділі «Наші контакти»!

Каталог PDF