Лава на металевому каркасі

Лава на металевому каркасі

  • Модель: Л-12
  • Артикул: Л-12
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 938 грн

Модель ідеально підходить для замовників, яким потрібні міцні шкільні лавки з безпечних і надійних матеріалів. Зручний виріб дозволяє розсадити на зустрічі, святі або будь-якому іншому заході велику кількість гостей, дітей або батьків, які прийшли в школу. Відсутність спинки робить виріб мобільним, на відміну від виробів зі спинками, які зручно використовувати для створення стаціонарних місць для сидіння.


Характеристики виробу


Ця лавка має металевий каркас, призначена для обладнання навчальних закладів – технікумів, шкіл, гуртожитків, їдалень та інших установ. Основа її конструкції − надійний каркас з металу, виготовлений з труби квадратного перетину, розміром 20х20 мм, і товщиною 1,2 мм.


М’яке сидіння лавки покрите екошкірою або тканиною «Букле», колір яких, як і колір металевого каркасу, замовник може вибрати із запропонованих вище варіантів. Розмір посадкового місця становить 1200х300 мм. Висота виробу становить 420 мм. Модель без спинки використовується в тих ситуаціях, коли потрібно швидко організувати мобільні місця для сидіння, які згодом можна буде швидко звільнити від лавок.


Переваги та особливості моделі


Мобільність, міцність і зручність − основні переваги цієї моделі. Замовники, яким необхідно купити шкільні лавки, можуть вирішити за допомогою цієї моделі такі завдання:


  • розсадити за столами учнів, які повинні бути присутніми на масовому заході;
  • підготувати актовий зал до масового заходу для школярів;
  • швидко обладнати приміщення місцями для сидіння.

Якщо Вам необхідна міцна, компактна й мобільна шкільна лавка на металевому каркасі, замовляйте цю модель з доставленням у Ваш регіон!


Увага! Ціна виробу вказана без урахування послуг збірки.

Товщина металу1,2 мм
Ширина1200 мм
Глибина300 мм
Висота420 мм
Спинка й сидінняМ'яке сидіння, покрите штучною шкірою або тканиною "Букле"
ФарбаПорошкова
Гарантійний термін експлуатації12 місяців
Вага8 кг
Розмір труби20x20 мм

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF