Лава "Аліса"

Надійна й міцна модель ідеально підходить тим, хто хоче купити шкільні лави високої якості за прийнятними цінами. За допомогою цієї лавки можна організувати зручні місця для сидіння в їдальні, актовій залі та інших схожих приміщеннях.


Характеристики виробу


Основою лави служить металевий каркас, виготовлений з труби квадратного перетину, розміром 20х20 мм, і товщиною стінки 1,2 мм. Лавка має м’які сидіння й спинку, які можуть бути покриті тканиною «Букле» або штучною шкірою. Каркас з металу пофарбований якісною, стійкою до зовнішніх пошкоджень, порошковою фарбою. Вона захищає його від корозії.


Замовник може вибрати колір фарби, якою покривається металевий каркас, як і колір матеріалу, яким покриті спинка й сидіння, з наведених вище варіантів. Для виготовлення лавки були використані тільки на 100% безпечні та якісні матеріали, які мають усі необхідні висновки контролюючих санітарних органів.


Ширина виробу становить 1200 мм, глибина − 350 мм, а висота − 770 мм. Вага готової до експлуатації лавки не перевищує 12 кг.


Переваги та особливості моделі


Зручний варіант для замовників, яким необхідно купити шкільні лави високої якості, надійні й міцні, але при цьому за доступними цінами. Завдяки наявності шести зручних ніжок, модель не перекидається − вона є стійким і зручним виробом. Терміни виготовлення цієї лавки потрібно уточнювати під час оформлення замовлення, вони залежать від кількості одиниць у замовленні та поточної завантаженості виробництва.


За допомогою цієї моделі можна оснастити великий простір зі зручними місцями для сидіння. Лавки зі спинками зручніше використовувати там, де місця для сидіння будуть розташовуватися стаціонарно − наприклад, в актових залах і подібних приміщеннях. На відміну від моделей без спинок, які добре підходять для швидкої організації мобільних місць для сидіння.

Ширина1200 мм.
Глибина350 мм.
Висота770 мм.
КаркасТруба квадратного перетину 20x20 мм., товщиною не менше 1,2 мм.
Спинка й сидінняМ'яке сидіння, покрите штучною шкірою або тканиною "Букле".
ФарбаПорошкова
Гарантійний термін експлуатації12 месяців
Вага12 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Лава "Аліса"

  • Модель: Алиса М
  • SKU: Алиса М
  • Наявність: Под заказ 15 рабочих дней
  • 950 грн