Стілець "Карина"

Стілець "Карина"

  • Модель: Карина
  • Артикул: Карина
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 601 грн

Працівники офісу як ніхто інший розуміють важливість наявності зручного місця для сидіння. Робота в офісі без зручного стільця може стомлювати, особливо під час тривалого щоденного сидіння на робочому місці. Тому ми рекомендуємо клієнтам, які хочуть купити офісний стілець, придбати модель «Карина» − стійку та зручну конструкцію. Як виробник цього виробу, ми пропонуємо нашим покупцям прийнятні ціни на цей товар, і доставлення в усі регіони України.


Характеристики моделі


Модель «Карина».


Цей офісний стілець можна використовувати не тільки в офісних приміщеннях, але й в гуртожитках, школах, інших навчальних закладах та державних установах. Каркас цього виробу виготовлений з труби квадратного перетину, розміром 20х20 мм, та товщиною стінки не менше 1,2 мм. Сидіння й спинка – м’які, вони можуть бути покриті штучною шкірою або міцною тканиною «Букле».


Габаритні розміри сидіння (ШхГ) складають 380х420 мм. Основна особливість цієї моделі − можливість вибрати висоту сидіння з трьох ростових груп, на вибір користувача − IV, V, VI, VII. Таким чином, Ви можете купити офісний стілець з різною висотою сидіння:


  • 380, 420, 460, 510 мм.

Особливості та переваги виробу


Наш інтернет-магазин пропонує замовити цей зручний офісний стілець за доступною ціною, яку ми, як безпосередній виробник, можемо запропонувати своїм клієнтам.


Регулювання висоти сидіння дозволяє кожному співробітникові налаштувати свій стілець, піднявши стільницю відповідно до своєї ростової групи. Ця особливість, поряд з м’яким сидінням і спинкою – основна перевага моделі «Карина».


Наші покупці можуть вибрати на замовлення з майже двох десятків варіантів забарвлення матеріалу обшивки сидіння й спинки, і один з двох варіантів забарвлення каркаса, покритого якісної порошковою фарбою.


Виріб виготовляється на замовлення. Терміни виготовлення та відвантаження конкретної партії товару залежать від поточної завантаженості нашого виробництва й обумовлюються під час обробки або оформлення Вашого замовлення.


Гарантійний термін експлуатації виробу становить 12 місяців.

Товщина металу1,2 мм
Ширина380 мм
Глибина420 мм
Висота380/420/460 мм або 380/420/510 мм
Спинка й сидінняМ'яке сидіння, покрите штучною шкірою або тканиною "Букле"
ФарбаПорошкова
Гарантійний термін експлуатації12 місяців
Вага6 кг
Розмір труби20x20 мм

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF