Стілець "Універсал"

Стілець "Універсал"

  • Модель: Универсал
  • Артикул: Универсал
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 601 грн

Стійка, надійна й якісна модель − зручний офісний стілець, який добре підходить не тільки для офісних приміщень, а й для шкіл, медичних установ, лікарень, дитячих садків та інших державних установ. Універсальний дизайн дозволяє цьому виробу вдало вписуватися в будь-який інтер’єр.


Характеристики виробу


Стілець виготовлений на основі металевого каркаса з труби квадратного перетину, 20х20 мм, покритої надійною та стійкою порошковою фарбою, колір якої замовник може вибрати із запропонованих вище. М’яке сидіння може бути виготовлене зі штучної шкіри або тканини «Букле», колір якої теж можна вибрати із запропонованих виробником варіантів.


Висота стільця не регулюється, але клієнти можуть замовити один з чотирьох варіантів висоти: 380, 420, 460 або 510 мм, що відповідає четвертій, п’ятій, шостій і сьомій ростовим групам.


Переваги та особливості моделі


Всі кути цього виробу заокруглені, що виключає ризик отримання травм або пошкоджень одягу. Всі закінчення металевих елементів закриті заглушками, зробленими з пластику, що робить цей стілець безпечним. Зручне сидіння й спинка дозволяють людині, яка сидить на стільці «Універсал», не напружувати спину та прийняти зручну позу, щоб ефективно працювати протягом тривалого часу.


Клієнти, яким потрібен офісний стілець універсального дизайну, за яким можна зручно сидіти протягом тривалого часу, можуть віддати перевагу моделі «Універсал». Всі матеріали, використані для виробництва цього стільця, є на 100% безпечними й дозволеними чинним українським законодавством. Обирайте бажане забарвлення каркасу, спинки й сидіння та оформляйте замовлення на нашому сайті!

Товщина металу1,2 мм
Ширина380 мм
Глибина420 мм
Висота460 мм
Спинка й сидінняМ'яке сидіння, покрите штучною шкірою або тканиною "Букле"
ФарбаПорошкова
Гарантійний термін експлуатації12 місяців
Вага6 кг
Розмір труби20x20 мм

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF