Шкільні дошки, аудиторні

Сортувати:

Навчальна дошка магнітна

Модель: Доска 1П "Стандарт"

В асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете широкий вибір шкільних дошок різних розмірів, які відмінно впишуться в інтер'єр будь-якого навчального закладу, конференц-залу офісу або підприємства. Поверхня магнітної навчальної дошки «Стандарт» виконана зі спеціального матеріалу, який має магнітні властивості. На її поверхню нанесено спеціальне полімерне покриття антивідблиску, яке повністю усуває негативний вплив освітлення, а також допомагає використовувати виріб у якості аудиторної дошки ..

Дошки трьохповерхневі для шкіл

Модель: Доска 3П "Стандарт"

Шкільні триповерхневі дошки можна використовувати для обладнання навчальних закладів. Вони підходять також для того, щоб наочно донести до відвідувачів та співробітників інформацію в сфері бізнесу, для проведення курсів, занять з підвищення кваліфікації. Модель «Стандарт» передбачає написання крейдою, маркером або комбінований варіант. Робоча поверхня моделі виготовлена на основі металополімеру — матеріалу з магнітними властивостями. Габаритний розмір виробу й вага: 2250х1000 мм. 17 кг. 3000х..

Дошки чотирьохповерхневі для шкіл

Модель: Доска 4П "Стандарт"

Нові чотирьохповерхневі шкільні дошки з конструкцією «книжка» дозволяють показати більше інформації на тій же площі в порівнянні зі стандартними моделями. Дошка має 4 робочі поверхні, які передбачають написання крейдою, маркером, і комбінований варіант. Стулка виробу знаходиться посередині і не виходить за межі дошки, що економить простір. Підходить для комплектації шкільних установ та інших навчальних закладів. Розміри, доступні до замовлення: 1500х1000 мм 2000х1000 мм Поверхня шкільних дош..

Шкільна дошка п'ятиповерхнева

Модель: Доска 5П "Стандарт"

П'ятиповерхневі шкільні дошки є одним з найпопулярніших різновидів моделей шкільних і аудиторних дошок. Наявність 5 робочих поверхонь дозволяє продемонструвати учням та студентам набагато більше інформації. Конструкція має кілька частин — основу й кілька стулок, з боків яких є дві поверхні — внутрішня й лицьова. Робоча поверхня має магнітні властивості, бо виконана з металополімеру. Дошка має також спеціальне покриття антивідблиску, що допомагає усунути негативний вплив освітлення. У комплектац..

Шкільна дошка семиповерхнева

Модель: Доска 7П "Стандарт"

Шкільні дошки — один з головних способів комунікації в навчальному процесі. Семиповерхнева модель підходить для використання у всіх освітніх установах. Ви можете використовувати її в якості аудиторної дошки або дошки для малювання. Для створення окантовки використано профіль, виготовлений з алюмінію. Ця окантовка має антиблікове полімерне покриття, що захищає поверхню від подряпин, і зміцнення шурупами. Переваги моделі: зносостійка робоча поверхня, посилення металом зі зворотного боку, стійкіст..

Дошка поворотна мобільна

Модель: Доска поворотная

Магнітна мобільна дошка відрізняється своєю ергономічністю, мобільністю та зручністю у використанні. Має дві робочі поверхні, які дозволяють відобразити в два рази більше інформації. За допомогою поворотного механізму ви можете повертати робочу частину дошки на 360 °. Вузли фіксації, розташовані знизу, дозволяють закріпити її на одному місці. Підходить для навчальних цілей. Передбачає розміщення в освітніх установах, офісах й інших підприємствах. Розміри виробу, доступні до замовлення: 1500х10..

Фліпчарт "Стандарт"

Модель: Стандарт

Фліпчарт є маркерно-магнітною дошкою, яка має кріплення для листа й блоку паперу, перегортаєтся за принципом блокнота. Дана модель є ідеальним рішенням для проведення лекцій, презентацій, семінарів та інших занять, де є потреба у стенді для наочної демонстрації інформації. Конструкція кріпиться на триногу, є зручною в переміщенні й транспортуванні. Регулювання по висоті відбувається за допомогою спеціальних гвинтів. Магнітна поверхня виробу дозволяє прикріплювати за допомогою магнітів навчальні..

Фліпчарт "Преміум"

Модель: Премиум

Магнітно-маркерний фліпчарт «Преміум» відмінно підходить для облаштування офісів, конференц-залів та інших підприємств. Його можна використовувати для проведення уроків, курсів або тренінгів. Магнітні властивості маркерної дошки дозволяють писати й малювати кольоровими маркерами або крейдою. Як крейдяна, так і маркерна поверхні легко стираються. Є повністю переносною конструкцією − ви можете з легкістю переміщати його з однієї частини приміщення в іншу. Стійкість конструкції забезпечується завд..

Дошка пробкова 1-поверхнева

Модель: Доска пробковая 1П

Пробкова дошка − незамінний предмет для розміщення наочної інформації. Використовується в школах, вищих навчальних закладах, різних компаніях, державних і громадських установах. Виготовлена з натуральної дрібнозернистої пробки. Така структура дозволяє надійно закріплювати інформацію на її поверхні за допомогою канцелярських кнопок або голок, не залишаючи слідів. Після механічних впливів вона відразу ж відновлює свій первинний зовнішній вигляд. Обрамлена рамкою з алюмінію, яка має пластикові кут..

Аксесуари для шкільних дошок

Модель: Аксессуары для досок

У розділі «Аксесуари для шкільних дошок» ви знайдете губку для стирання маркера, крейду та аксесуари для дошки. Губка є незамінним елементом в кабінетах, де проводяться конференції, наради, семінари, навчальні уроки, бізнес-тренінги та інші заходи. Модель призначена для маркерної (білої) поверхні. В асортименті представлений набір маркерів для магнітної дошки. Вони також підходять для малювання написів на емалі, пластиці, й навіть порцеляні. Маркер для сухостираючих дошок не залишає на ній слід..

Розграфлення - 125 грн./1 кв.м.

Модель: Расчерчивание

Наша компанія пропонує додаткову послугу – лазерне розграфлення шкільної дошки. Отримані лінії буде видно протягом всього терміну експлуатації дошки, не вимагаючи подальшої корекції. Такий підхід дозволить зробити записи й креслення чіткішими, підвищивши рівень освіти в навчальному закладі. Особливо актуальною така технологія розлініювання є для учнів 1-4 класів, адже при такому підході школярам буде набагато комфортніше писати цифри й букви. Матеріал, що використовується для виготовлення повер..

Шкільні дошки, аудиторні

Шкільні дошки: вибираємо правильно


Наша компанія пропонує клієнтам великий вибір крейдяних, маркерних і магнітних дошок, а також фліпчартів. Наші замовники мають можливість купити шкільну дошку високої якості, створену з на 100% безпечних матеріалів, які відповідають вимогам діючого українського санітарного законодавства. З огляду на те, що шкільні дошки — найважливіші елементи навчального процесу, які піддаються великим робочим навантаженням, експлуатаційний ресурс моделей, які ми пропонуємо, максимально високий.


Вам варто купити шкільну дошку у нас!


Ми покриваємо поверхню дошки, яка буде піддаватися постійним навантаженням, стійкими до зносу та появи подряпин, надійними й міцними покриттями. Різні моделі, які можна знайти в асортименті нашого інтернет-магазину, мають різні експлуатаційні характеристиками. Кожен навчальний заклад зможе знайти на сторінках нашого сайту саме ті варіанти, які максимально підходять для його навчальних класів або аудиторій.


Ми надаємо гарантію, терміном в 12 місяців, на всі шкільні та аудиторні дошки, які можна купити в нашому інтернет-магазині. Більшість поверхонь намагнічені, для зручності розміщення навчальних матеріалів, а також вкриті покриттям з ефектом антивідблиску, що робить їх більш комфортними для учнів.


Шкільні дошки: різновиди та особливості


Охочі купити шкільну дошку для початкових класів, старшої й середньої школи можуть побачити в асортименті нашого магазину варіанти з наступною кількістю поверхонь:


  • одноповерхневі;
  • трьохповерхневі;
  • чотирьохповерхневі;
  • п’ятиповерхневі;
  • семиповерхневі.

Також ми пропонуємо такі товари, як мобільні поворотні дошки, фліпчарти та пробкові дошки. Робоча поверхня поворотної мобільного дошки — подвійна, її можна використовувати і в навчальних закладах, і в приміщеннях, призначених для проведення різноманітних курсів, тренінгів, навчальних заходів. Стійкі до зносу, поверхні мобільних дошок призначені для написання маркером або крейдою.


Шкільні дошки від виробника


Використання шкільних дошок є найважливішою частиною навчального процесу. На них кріпляться, за допомогою магнітів, різноманітні навчальні матеріали, на них вчителі й учні наносять інформацію, необхідну для проведення уроку або виконання завдання. Завдяки вдосконаленим робочим поверхням, сучасні зразки шкільних дошок є стійкими до пошкоджень і зносу.


Ще однією перевагою нашої компанії й приводом купити шкільну дошку у нас є можливість нанести на її поверхню розкреслення, яке наші фахівці виконують за унікальною технологією. Один раз нанесене розкреслення не вимагає подальшої корекції, назавжди залишаючись на дошці. Лінії, нанесені на дошку при розкресленні, залишаються на ній протягом усього терміну експлуатації, що дає можливість протягом тривалого часу користуватися вдосконаленою дошкою.


У нас можна купити шкільну дошку для початкових класів


Моделі, призначені для використання в початковій школі, як й інші наші товари, створюються з дозволених чинним законодавством та безпечних матеріалів. Наша компанія також висуває підвищені вимоги щодо безпеки конструкції дошок, що використовуються молодшими школярами. Що стосується нанесення інформації, то в нашому асортименті можуть бути як крейдяні, так і маркерні варіанти, а також комбіновані вироби, на різних поверхнях яких можна писати або крейдою, або маркером. Поверхні сучасних шкільних дошок виготовляються в приємному зеленому кольорі.


Купуйте настінну аудиторну дошку недорого в нашому інтернет-магазині!


В нашому асортименті є не тільки шкільні, але й аудиторні, магнітні дошки для написання крейдою, призначені для вищих навчальних закладів. Ми пропонуємо нашим покупцям своєчасну доставку, низькі ціни й індивідуальний підхід до кожного клієнта.


Ціна на шкільні дошки залежить від матеріалів, використаних для їх виготовлення, розміру й особливостей конструкції. Ви можете оформити замовлення самостійно, на нашому сайті, або зв'язатися з менеджерами та отримати відповіді на Ваші питання.

Каталог PDF