Шкільна дошка п'ятиповерхнева

Шкільна дошка п'ятиповерхнева

  • Модель: Доска 5П "Стандарт"
  • Артикул: Доска 5П "Стандарт"
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 3500 грн

П'ятиповерхневі шкільні дошки є одним з найпопулярніших різновидів моделей шкільних і аудиторних дошок. Наявність 5 робочих поверхонь дозволяє продемонструвати учням та студентам набагато більше інформації. Конструкція має кілька частин — основу й кілька стулок, з боків яких є дві поверхні — внутрішня й лицьова. Робоча поверхня має магнітні властивості, бо виконана з металополімеру.


Дошка має також спеціальне покриття антивідблиску, що допомагає усунути негативний вплив освітлення. У комплектацію входять такі елементи: шкільна дошка, крейдозбірник, схема і комплект монтажу, технічний паспорт. Вся продукція упаковується в спеціальний вид транспортної тари.


Обрамлення дитячих шкільних дошок може бути виконане з таких матеріалів:


  • алюмінієвого профілю в колір металу, товщиною 10 мм;
  • профілю «Ерудит», товщиною 15 мм, що має антикорозійне покриття.

Доступні розміри робочої поверхні виробу


  1. 3000x1000 мм
  2. 4000x1000 мм
  3. 3000х1200 мм
  4. 4000х1200 мм

Залежно від обраного розміру, вага виробу буде змінюватися. Робоча поверхня може бути виготовлена для написання крейдою, маркером або комбінований варіант. Гарантійний термін експлуатації становить 12 місяців. Також за вашим бажанням ми пропонуємо спеціальну технологію розкреслення, що дозволяє не піддавати дошку подальшій корекції — малюнок залишиться на ній назавжди. Вартість даної послуги сплачується окремо.


Оформляємо замовлення в нашому інтернет-магазині


Ми пропонуємо оптимальні ціни на всі позиції товарів. Ви можете купити шкільні дошки, використавши зручний варіант оплати, і, скориставшись доставкою в усі регіони України. Для оплати передбачено безготівковий розрахунок. Вартість доставки оплачується окремо згідно тарифів перевізника. Якщо у вас виникнуть питання, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті.

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF