Меблі для нової української школи

Сортувати:

Стіл "Прямокутник" з регулюванням нахилу кута стільниці ДСП

Модель: АПСР-14

Стіл "Прямокутник" з регулюванням нахилу кута стільниці ДСП - це надійний учнівський стіл, який відповідає всім вимогам МОН України до меблів для шкіл.ХарактеристикаГабаритні розміри столу: 700х500х580/640/700 ммСтільниця виготовлена з ЛДСП товщиною 16 ммКонструкція стільниці обладнана вирізом під пенал та пластиковий стаканчикПід стільницею парти встановлений пластиковий контейнерРегулювання кута нахилу стільниці здійснюється без використання додаткових інструментівНа торцях каркаса закріплені ..

Стілець Т-подібний з ручкою

Модель: СГТ-10

Надійний та зручний регульований шкільний стілець, відповідає всім необхідним вимогам до шкільних меблів, перерахованих в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи.Цей Т-подібний стілець виконаний з безпечних матеріалів, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам, не має гострих кутів та стане прикрасою будь-якого шкільного класу.ХарактеристикиГабаритні розміри стільця: 380х452х680/760 ммРозмір сидіння: 380х380 ммМеталевий каркас стільця виготовляєть..

Стіл "Трикутник" з прямою стільницею ДСП

Модель: УСТР 13 ДСП

Сучасний одномісний учнівський стіл відповідає вимогам до шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Модель виготовлена з безпечних матеріалів, дозволених чинним санітарним законодавством для використання в навчальних закладах. Характеристики моделі: стільниця виготовлена з ЛДСП класу емісії Е1, товщиною 16 мм. Торці цього матеріалу покриваються крайкою, товщиною 1 ..

Стіл "Трикутник" з регулюванням нахилу кута стільниці ДСП

Модель: АСТР 13 ДСП

Сучасний одномісний учнівський стіл відповідає стандартам «Нової української школи» й вимогам ДСТУ. Безпека та якість використаних для його створення матеріалів підтверджені висновками санітарно-епідеміологічної експертизи. Характеристики моделі Сучасний дизайн, сертифіковані матеріали, включаючи міцний металевий каркас, пофарбований якісною порошковою фарбою, яка не викликає алергію. Стільниця з ДСП з торцями, покритими ПВХ, пастельного кольору. Її поверхня не створює відблисків, що відволік..

Стіл учнівський двомісний УСБР 21

Модель: УСБР 21

Надійний двомісний шкільний стіл створений з безпечних і гіпоалергенних матеріалів, які відповідають вимогам МОЗ України та пройшли відповідну сертифікацію. Стільниця м’якого пастельного відтінку та яскрава фарба, якою покрита металева основа столу, сприяють формуванню приємної для дитини атмосфери в навчальному кабінеті. Стіл має стійку конструкцію, є зручним для учнів і надійним в експлуатації. Характеристики двомісного столу: міцний металевий каркас покритий порошковою фарбою, яка не викли..

Стіл "Трикутник" з прямою стільницею

Модель: УСТР 13

Учнівський одномісний стіл «Трикутник», який пропонується нашим інтернет-магазином − виріб, що відповідає вимогам до шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях до організації навчального простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Цей дитячий шкільний стіл виготовлений з безпечних матеріалів, дозволених чинним санітарним законодавством для використання в навчальних закладах. Характеристики моделі Стільниця виробу матова, не блищить, виг..

Стіл "Трикутник" з регулюванням нахилу кута стільниці

Модель: АСТР 13

Надійний учнівський одномісний стіл, конструкція якого дає можливість регулювати кут нахилу стільниці. Цей учнівський стіл відповідає вимогам до меблів для шкіл, перерахованим в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Виріб має надійну конструкцію. Клієнти, яким потрібно купити шкільний стіл, можуть віддати перевагу цій моделі, виготовленій з безпечних матеріалів, дозволених чинним санітарним зако..

Стіл "Трапеція" з прямою стільницею ДСП

Модель: УСТР 14 ДСП

Зручний учнівський одномісний стіл «Трапеція» з прямою стільницею забезпечує учневі зручну посадку. Цей стіл з ДСП − надійний у використанні й практичний. Його конструкція дозволяє створити в навчальному класі комфортні умови для молодших школярів. Це зразок сучасних, красивих та міцних меблів для школи. Модель відповідає вимогам до меблів для школи, перерахованим в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.201..

Стіл "Трапеція" з прямою стільницею

Модель: УСТР 14

Надійна модель для клієнтів, яким потрібно купити учнівський одномісний стіл від виробника, що відповідає актуальним вимогам МОН України до меблів для шкіл. Ці вимоги перераховані в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Цей шкільний стіл зроблений з безпечних матеріалів, дозволених чинним санітарним законодавством для використання в навчальних закладах. Характеристики моделі: стільниця виробу ..

Стіл "Трапеція" з регулюванням нахилу кута стільниці

Модель: АСТР 14

Сучасний учнівський одномісний стіл для правильної постави відповідає вимогам до меблів для шкіл, перерахованим в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Конструкція − надійна. Модель виконана в сучасному стилі. Цей учнівський стіл зроблений з безпечних матеріалів, дозволених чинним санітарним законодавством для використання в навчальних закладах. Характеристики моделі Виріб відповідає санітарно..

Стілець "Школяр" New

Модель: Школяр New

Міцний і зручний шкільний стілець регулюється за висотою та відповідає вимогам до шкільних меблів, які перераховані в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Створений з безпечних матеріалів, дозволених санітарним законодавством України для використання в навчальних закладах. Виріб відповідає санітарно-гігієнічним нормам, не має гострих кутів і сторонніх запахів. Характеристики моделі Сучасний ди..

Стіл для вчителя напівкруглий

Модель: П 863

Стійкий і надійний стіл для вчителя українського виробництва. Виріб має сучасний і ергономічний дизайн. Якщо Ви хочете купити стіл для вчителя з доставленням у Ваш регіон − оформлюйте замовлення на нашому сайті! Стіл відповідає вимогам до шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях стосовно організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Характеристики: використані для виготовлення цієї моделі, матеріали дозволені чинн..

Стіл для вчителя

Модель: П 763

Зручний стіл для вчителя добре поєднується з іншими меблями категорії «Нова школа», представленої на нашому сайті. Виріб відповідає правилам щодо шкільних меблів, перерахованим в рекомендаціях Міністерства освіти щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Цей вчительський стіл виготовляється з безпечних матеріалів, дозволених санітарним законодавством для використання в школах та інших навчальних закладах. Виріб відповідає с..

Стінка для навчального кабінету "Гірка 3"

Модель: Горка 3

Модель «Гірка 3» − відмінний варіант для тих, хто хоче купити стінку для НУШ в навчальні заклади від виробника. Модель відповідає вимогам до шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Стінка «Гірка 3» виготовлена з безпечних матеріалів, дозволених чинним санітарним законодавством для використання в навчальних закладах. Характеристики виробу: корпус виготовлений з ЛД..

Стінка для навчального кабінету "Лего"

Модель: Лего

«Лего» − прекрасний варіант для тих, кому необхідно купити стінки для школи НУШ, що відповідають вимогам до шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Завдяки своєму дизайну, ця стінка, відмінно вписується в інтер’єр сучасного шкільного кабінету. Стінка «Лего» зроблена з безпечних матеріалів, які дозволені українським санітарним законодавством для використання в навча..

Стіл для творчості "Подєлкін"

Модель: Поделкин

Зразок практичних меблів для шкіл, які необхідно комплектувати дитячим столом для творчості, що відповідає вимогам стосовно шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Стіл виготовлений з безпечних матеріалів, дозволених чинним санітарним законодавством для використання в навчальних закладах. Характеристики моделі стільниця й корпус зроблені з ЛДСП, товщиною 16 мм, к..

Шафа - органайзер 1 секція

Модель: Органайзер 1

Шафа-органайзер не займає багато простору. Має оптимальне поєднання якості та ціни. Ця модель відповідає вимогам до шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283) . Конструкція являє собою поєднання компактного корпусу й пластикових лотків для зберігання шкільного приладдя, підручників і особистих речей учнів. Ця шкільна шафа дозволяє раціонально використовувати простір ш..

Шафа - органайзер 2 секції

Модель: Органайзер 2

Якісна модель для тих, хто хоче купити шафу в школу по НУШ, яка відповідає вимогам до шкільних меблів, перерахованих в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Якщо Вам необхідні шафи для шкільного класу, які дозволяють ефективно використовувати приміщення навчального кабінету, замовляйте саме цю модель! Матеріали, використані у виробництві шафи-органайзера, дозволені санітарним законодавством для..

Шафа - органайзер 3 секції

Модель: Органайзер 3

Містка й зручна шафа-органайзер для шкільного кабінету, яку можна укомплектовувати пластиковими контейнерами різної висоти − від невеликих, індивідуальних для кожного школяра, до більш містких, у яких можна зберігати більші предмети й шкільний інвентар. Відповідає вимогам до шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Характеристики моделі: корпус виготовлений з ламі..

Стінка для кабінету іноземної мови

Модель: ин яз

Для сучасних навчальних закладів проблема вибору якісних меблів, що відповідає вимогам ДСТУ є досить актуальною. Дана модель стінки для шкільного класу призначена для обладнання кабінетів і класів іноземної мови. Виготовлена з екологічних і безпечних матеріалів, повністю відповідає вимогам державних стандартів якості. Обладнана відкритими й закритими відділеннями для зберігання книг, дидактичних і навчальних матеріалів, верхнього одягу. Прикрашена фрезеруванням у вигляді британського прапора, п..

Стінка для навчального кабінету "Джерельце"

Модель: Родничок

Надійна стінка для шкільного кабінету здатна задовольнити вимоги до шкільних меблів, перераховані в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Всі матеріали, використані для виготовлення цієї шкільної стінки, дозволені до використання в навчальних закладах чинним санітарним законодавством. Виріб має стійку конструкцію, і відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Характеристики моделі: корпус і фасад..

Стінка для навчального кабінету "Струмочок"

Модель: Ручеек

Компактні, зручні шкільні меблі − стінка для НУШ «Струмочок», виконана в красивому, яскравому дизайні. Модель відповідає вимогам до шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Ця надійна стінка для сучасного шкільного кабінету виготовлена з матеріалів, які дозволені українським санітарним законодавством для використання в навчальних закладах. Виріб відповідає санітарно..

Контейнери

Модель: Ф 1

Якісні шкільні пластикові контейнери НУШ мають надійну та міцну конструкцію. Використовуються для зберігання речей учнів, підручників, різноманітних навчальних матеріалів. Зручні у використанні, їх легко переносити. Завдяки своїй конструкції, такі пластикові контейнери є універсальними та функціональними. Характеристики моделі: пластикові контейнери доступні в трьох різних варіантах, які відрізняються між собою глибиною, але є однаковими за довжиною та шириною; мають сучасний дизайн, естетичн..

Стінка для навчального кабінету "Тетріс"

Модель: Тетрис

Містка стінка для школи НУШ «Тетріс» дозволяє компактно й зручно розмістити велику кількість навчальних посібників, речей учнів та інших предметів, необхідних вчителю й дітям. Відповідає вимогам до шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Виготовлена з матеріалів, які дозволені санітарним законодавством для використання в навчальних закладах. Характеристики виробу ..

Стінка для навчального кабінету "Школяр"

Модель: Школьник

Зручна й містка стінка для НУШ «Школяр» відповідає вимогам до шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Універсальний дизайн дозволяє виробу вдало вписуватися в різні інтер’єри сучасних навчальних кабінетів. Стінка «Школяр» виготовлена з безпечних матеріалів, які дозволені українським санітарним законодавством для використання в навчальних закладах, і відповідають са..

Меблі НУШ


Стартувавши з початком 2018-го навчального року, проект “Нова українська школа” повністю змінює підхід до освіти в Україні. Нова освітня концепція вимагає організації навчального простору так, щоб він відповідав потребам дитини і сприяв її розвитку.


Діти повинні почувати себе комфортно і розуміти, що навчальний простір належить їм, відповідає їх інтересам і потребам. Обстановка навчального класу покликана стимулювати творчість, розвивати навички кожного учня. В асортименті нашого магазину є шкільні меблі НУШ різних видів:


 • одномісні шкільні парти;
 • стінки для навчальних кабінетів;
 • столи для вчителів;
 • столи для творчості;
 • стільці;
 • шафи-органайзери й т.д.

Асортимент товарів, представлений на нашому сайті, дозволяє повністю укомплектувати шкільний кабінет в рамках проекту «Нова українська школа».


Парти для нової української школи (НУШ)


Компанія «Меблі-Техностиль» пропонує меблі для нової української школи (НУШ), що відповідають новому підходу до освіти й вимогам державної санітарно-епідеміологічної ‒ служби МОЗ України. Особливою популярністю користуються одномісні парти з антисколіозним вирізом, у тому числі моделі з регульованим нахилом стільниці.


Пропоновані нами парти забезпечують максимально правильну позу під час сидіння. Учнівські столи, виконані у формі трапеції або трикутника, можна зручно розташувати у вигляді кола, що дозволяє працювати в групі. Нові парти повинні бути:


 • одномісними й легкими, вагою до 10 кг, що втілює індивідуальний підхід до кожного учня й дозволяє дитині самостійно пересувати парту;
 • сертифікованими, з документацією, яка підтверджує безпеку та якість матеріалів;
 • регульованими по висоті, що забезпечує зручну посадку в міру зросту дитини.

Усі матеріали, використані для створення парт є екологічними, створеними з нетоксичних матеріалів. Міцний металевий каркас пофарбований яскравою гіпоалергенною фарбою, кріплення є безпечними та надійними. Стільниці, можуть бути виконані з ДСП або з фанери, покритої високоякісним HPL-пластиком, який робить їх більш довговічними та зносостійкими.


Чому Вам варто купити меблі для НУШ у нас?


Збираєтеся купувати меблі для нової української школи (НУШ) і хочете обрати надійного постачальника? Співпрацюйте з «Меблі-Техностиль», щоб скористатися нашими перевагами:


 • доступними цінами від виробника на всю продукцію;
 • гарантією на термін від 12 місяців на весь асортимент;
 • точним дотриманням попередньо обговорених термінів виготовлення;
 • докладними консультаціями та супроводом від менеджерів;
 • доставленням по всій території України.

Наші меблі для НУШ забезпечують комфорт кожному учню і формують сприятливе для навчання середовище.


Замовляйте меблі для школи НУШ в «Меблі-Техностиль»!


Згідно з новою концепцією, меблі для школи НУШ повинні сприяти фізичному розвитку дитини, зберігати її здоров’я, допомагати когнітивному, емоційному і соціальному розвитку. Для того, щоб візуально збільшити простір навчального класу і створити приємну для дітей атмосферу, стінки для навчальних кабінетів і фасади шаф-органайзерів виконані в яскравих кольорах.


Нові меблі створюють комфорт і дозволяють піклуватися про здоров’я дітей, будучи при цьому функціональними. Так, стільці мають анатомічні вигини, що робить їх максимально зручними. Також можна регулювати їх висоту за трьома ростовими групами ‒ це дозволяє використовувати один і той самий стілець, змінюючи його висоту в міру зросту дитини. Регульовані меблі зручно використовувати, налаштовуючи індивідуально, для зручності конкретного учня.


Проект «Нова українська школа» — це крок до чудового майбутнього для наших дітей, давайте разом забезпечимо їхнє благополуччя!

Каталог PDF