Шкільні стільці

Сортувати:

Стілець П-подібний на круглій трубі

Модель: СГП 1

Цей шкільний стілець, висота якого може регулюватися, призначений для оснащення навчальних приміщень. Каркас виробу виготовлений з труби круглого перетину, П-подібної форми. Модель передбачає регулювання висоти каркаса на 380, 420 і 460 мм, для четвертої, п'ятої та шостої ростових груп, або на висоту 420, 460 і 510 мм, для п'ятої, шостої та сьомої ростових груп. Це дає можливість налаштувати шкільні меблі індивідуально під кожного учня й використовувати для різних вікових груп. Шкільний стілець..

Стілець шкільний "Кадет на лижах"

Модель: Кадет на лыжах ГФ

Зручна й надійна модель для тих, хто хоче купити шкільний стілець класичного стриманого дизайну. Модель підходить для широкої аудиторії та може бути використана в школах, технікумах, ліцеях та інших навчальних закладах. Характеристики виробу Основою конструкції є металевий каркас, виготовлений з труби квадратного перетину, розміром 20х20 мм. Висота сидіння цього стільця дорівнює 460 мм, що відповідає VI групі зросту. Металевий каркас вкрито стійкою та якісною порошковою фарбою, яка надійно за..

Стілець шкільний "Кадет на лижах" з регулюванням висоти

Модель: Кадет на лыжах ГФ с РВ

Ця модель — хороший варіант для тих, хто хоче купити шкільний стілець, висота якого регулюється, виготовлений з матеріалів високої якості. Стілець є модифікацією іншої, схожої моделі без регулювання висоти.  Характеристики виробу Основа конструкції стільця — металевий каркас, виготовлений з труби квадратного перетину, розміром 20х20 і 25х25 мм. Каркас пофарбовано порошковою фарбою високої якості, безпечною та якісною, яка надійно захищає конструкцію від корозії. Замовники можуть самостійн..

Стілець шкільний "Кадет"

Модель: Кадет ГФ

Замовники, які хочуть купити шкільний стілець класичного дизайну та надійної конструкції, можуть віддати перевагу саме цій моделі. Шкільний стілець «Кадет» являє собою стійку конструкцію, основою якої служить металевий каркас, виготовлений з труб квадратного перетину, розміром 20х20 мм. Характеристики моделі Металевий каркас цього виробу пофарбовано якісною та стійкою порошковою фарбою. Вона, як і всі інші матеріали, використані у виробництві цього стільця, є безпечним матеріалом, дозволеним д..

Стілець учня "Оптима" з регулюванням висоти

Модель: Оптима РВ

Хочете купити шкільний стілець з регулюванням висоти, виготовлений з безпечних і якісних матеріалів? Хочете, щоб куплені Вами стільці «росли» разом з Вашими учнями, дозволяючи змінювати висоту стільниці? Тоді стілець для учня «Оптима» з регулюванням висоти − модель, яка ідеально Вам підходить! Характеристики моделі Основа конструкції – металевий, суцільно зварений, каркас, зроблений з труби діаметром 25 і 32 мм. Каркас пофарбований стійкою порошковою фарбою, на 100% безпечною для школярів. Фар..

Стілець "Аліса NEW"

Модель: Алиса NEW

Зручна модель надійної конструкції, призначена для тих, хто хоче купити офісний стілець універсального дизайну. Основа конструкції − міцний металевий каркас. Модель має зручне сидіння, покрите тканиною «Букле» або штучною шкірою. Цей стілець можна використовувати для комплектації гуртожитків, їдалень, офісних приміщень і навчальних закладів. Характеристики виробу Металева основа виробу – суцільно зварений каркас на основі труб квадратного перетину, розміром 20х20 мм. Каркас пофарбований стійко..

Стілець "Класік"

Модель: Классик

Стілець «Класік» − відмінна модель для замовників, які хочуть купити офісні стільці за невисокою ціною, і при цьому отримати надійні, міцні вироби високої якості. Хочете вибрати недорогий, але безпечний стілець, виготовлений з якісних матеріалів? Тоді замовляйте модель «Класік», оформивши замовлення на нашому сайті самостійно. Або зв’яжіться з нашими менеджерами – вони допоможуть вам оформити замовлення! Характеристики виробу Основа стільця − міцний металевий каркас з труби, розміром 20х20 мм...

Стілець "Ніка"

Модель: Ника

Облаштування місця для приймання їжі передбачає вибір якісних меблів. Стільці для столових − важливий елемент облаштування будь-яких приватних або державних установ: кафе, шкіл, вищих навчальних закладів, гуртожитків. Стілець «Ніка» має лаконічний і стильний дизайн − стане доповненням інтер’єру, дозволить обставити малогабаритну або велику кухню-студію. Широка палітра кольорів оббивки дозволяє вибрати найбільш відповідний під ваш інтер’єр варіант. Характеристики моделі Каркас стільця виконаний..

Табурет "Гіта"

Модель: Гита

М’який табурет підходить як для кухні, так і для віталень, прихожих й інших приміщень. Компактність й відсутність спинки дає моделі особливий привілей: його можна безперешкодно пересувати навколо зони для приймання їжі, ставити під стіл. Навіть якщо у вас невелика сім’я, ви можете додатково придбати кілька моделей й зберігати їх на балконі, на випадок приходу гостей, або скласти в пірамідку. Такі меблі займають мінімум місця. Ми пропонуємо вам купити табурет «Гіта» з надійною конструкцією від ук..

Стілець "Карина"

Модель: Карина

Працівники офісу як ніхто інший розуміють важливість наявності зручного місця для сидіння. Робота в офісі без зручного стільця може стомлювати, особливо під час тривалого щоденного сидіння на робочому місці. Тому ми рекомендуємо клієнтам, які хочуть купити офісний стілець, придбати модель «Карина» − стійку та зручну конструкцію. Як виробник цього виробу, ми пропонуємо нашим покупцям прийнятні ціни на цей товар, і доставлення в усі регіони України. Характеристики моделі Модель «Карина». Цей оф..

Стілець "Універсал"

Модель: Универсал

Стійка, надійна й якісна модель − зручний офісний стілець, який добре підходить не тільки для офісних приміщень, а й для шкіл, медичних установ, лікарень, дитячих садків та інших державних установ. Універсальний дизайн дозволяє цьому виробу вдало вписуватися в будь-який інтер’єр. Характеристики виробу Стілець виготовлений на основі металевого каркаса з труби квадратного перетину, 20х20 мм, покритої надійною та стійкою порошковою фарбою, колір якої замовник може вибрати із запропонованих вище. ..

Стілець "Аліса"

Модель: Алиса

Клієнти, які хочуть купити офісний стілець, можуть звернути увагу на стілець «Аліса» − міцну, надійну модель, виконану в мінімалістичному й акуратному дизайні. Завдяки своїй універсальності, «Аліса» легко вписується в інтер’єри сучасних офісних приміщень. Сидіння й спинка цієї моделі дозволяють людям, сидячи на ньому, прийняти зручну позу й працювати без втоми протягом робочого дня. Характеристики моделі Стілець виготовлений на основі міцного й надійного металевого каркаса, суцільно звареного ..

Ремкомплекти для дитячих стільців

Модель: Детский ремкомплект ГФ

Будь-які меблі, навіть надійні в експлуатації, мають запас стійкості. Навіть міцні дитячі меблі необхідно ремонтувати, тому наша компанія пропонує ремкомплекти для дитячих стільців, що складаються зі спинки й сидіння. Саме ці складові є тими елементами конструкції стільця, які найчастіше ламаються. Наша компанія пропонує вам купити комплектуючі з фанери для дитячих стільців від виробника за вигідною ціною. Особливості виробу Спинка й сидіння, які можна замовити в нашому інтернет-магазині,..

Ремкомплекти для шкільних стільців

Модель: Ремкомплект ГФ

Будь-які меблі, навіть надійні в експлуатації, мають запас стійкості. Навіть міцні шкільні меблі необхідно ремонтувати, тому наша компанія пропонує ремкомплекти для шкільних стільців, що складаються зі спинки й сидіння. Саме ці складові є тими елементами конструкції стільця, які найчастіше ламаються. Наша компанія пропонує вам купити комплектуючі з фанери для шкільних стільців від виробника за вигідною ціною. Особливості виробу Спинка й сидіння, які можна замовити в нашому інтернет-магазині, в..

Шкільні стільці

Замовляйте надійні шкільні стільці!


Якісні шкільні стільці — найважливіші атрибути навчального кабінету, які дозволяють грамотно організувати освітній процес і створити зручні для учнів умови. Сучасна навчальна програма побудована таким чином, що дітям доводиться проводити досить багато часу сидячи, навчаючись і виконуючи домашні завдання. Для того, щоб зменшити негативні наслідки тривалого сидіння для дитини, варто купити шкільний стілець сучасної ергономічної конструкції, який буде добре підходити дитині.


У юному віці в дітей формується постава, відбувається розвиток м’язів спини, і тільки правильно підібрані шкільні стільці допомагають уникнути таких небажаних наслідків, як сколіоз або біль в попереку. Багато моделей, пропонованих нами, створені з урахуванням вимог НУШ. Їх висота регулюється, що дозволяє використовувати один і той самий стілець, збільшуючи його висоту в міру росту дітей.


Кращі пропозиції для охочих купити шкільні стільці


Перед співробітниками навчальних закладів, яким необхідно купити шкільні стільці, стоїть завдання підібрати ергономічні моделі, бажано регульовані по висоті, максимально практичні й при цьому за приємною ціною. Щоб замовити меблі, що відповідають всім перерахованим вище критеріям, слід звернутися до безпосереднього виробника.


Пропоновані нами стільці в більшості випадків можуть регулюватися по висоті відповідно до IV, V і VI ростових груп. У нашому інтернет-магазині можна підібрати моделі, якими можна укомплектовувати навчальні кабінети, їдальні, гуртожитки.


Як правильно підібрати й купити шкільний стілець


Ми радимо співробітникам освітніх установ, яким необхідно купити шкільний стілець, зробити замовлення у нас, щоб відчути всі переваги нашої продукції:


  • щоб уникнути травматизму серед дітей, які схильні активно рухатися на перервах, усі наші стільці мають заокруглені кути, а деталі, з яких вони складаються, надійно з’єднані й відполіровані;
  • матеріали, які ми використовуємо для створення наших товарів, безпечні для дітей, відповідають вимогам ДСТУ, мають всі необхідні висновки санітарної експертизи;
  • як виробник, ми пропонуємо клієнтам найбільш приємні ціни, без націнок, що формуються посередниками;
  • всі наші шкільні стільці мають актуальний, стильний дизайн, завдяки якому вони добре вписуються в інтер’єри сучасних навчальних закладів.

Регульований шкільний стілець ‒ приклад актуальних меблів


Замовивши шкільний стілець з регулюванням висоти, Ви уникаєте проблеми заміни стільця на вищий у міру зростання дитини. Діти ростуть швидко, і замість того, щоб постійно змінювати стільці, забезпечуючи дитину можливістю правильно й комфортно сидіти, варто купити шкільний регульований стілець. Він допоможе створити комфортні умови для тривалого сидіння під час занять в шкільному кабінеті або виконанні домашнього завдання.


Посадкове місце школяра має бути зручним за формою та глибиною, і найбільш зручними шкільними стільцями вважаються класичні варіанти, що мають тверду спинку і сидіння, обладнане чотирма ніжками. Кольори стільців для конкретного кабінету варто підбирати, виходячи зі стилю приміщення та кольорової гамми. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти стільці різних варіантів забарвлення ‒ від темних до яскравих кольорів.


Вам варто купити шкільні парти й стільці у нас!


Вагомим приводом для того, щоб купити шкільні парти й стільці в нашому інтернет-магазині є їх ергономічність, безпека та якість. Адже згідно з даними медичної статистики, тільки 10% першокласників мають проблеми, пов’язані з діяльністю опорно-рухового апарату. А для старшокласників цей показник, на жаль, становить близько 70%.


Замовляйте стільці для шкіл якісної збірки, створені вітчизняним виробником, і отримуйте моделі високої якості в заздалегідь обумовлені терміни!

Каталог PDF