Комплект дитячих меблів "Бджілка"

Сортувати:

Стінка для іграшок і посібників "Бджілка"

Модель: Пчелка

Дитяча стінка «Бджілка» — зручна, містка й ергономічна модель для дитячого садка. Дуже добре підходить для замовників, яким необхідно купити стінки для іграшок в старшу групу дитячого садка. Виконана в оригінальному ігровому дизайні, і в силу цього відмінно вписується в сучасні інтер’єри дитячих садків. Абсолютно унікальний дизайн робить цю стінку ексклюзивним виробом, що не має аналогів та працює на позитивний імідж навчального закладу. Характеристики стінки «Бджілка»: стінка складається з т..

Стінка для іграшок і посібників "Будиночок бджіл"

Модель: Домик пчел

Оригінальна дитяча стінка для садка «Будиночок бджіл» — ексклюзивна модель, що відрізняється оптимальними розмірами, красою й місткістю. Ця модель ідеально підходить для дошкільних установ, які піклуються про свій імідж і прагнуть створити максимально комфортні умови для дітей. Стінка досить містка — в ній можна зручно розташувати безліч навчальних матеріалів, іграшок та інших необхідних для дитячого садка речей. Характеристики стінки для іграшок і посібників «Будиночок бджіл»: основна констр..

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Бджілка"

Модель: РЦП 33

«Бджілка» − оригінальна модель шафи для роздягальні дитячого садка. Ця модель виконана в ексклюзивному, на 100% оригінальному дизайні, спеціально розробленому нашими співробітниками. «Бджілка» допомагає створити в приміщенні, призначеному для переодягання маленьких дітей, комфортну та приємну для них обстановку, яка буде викликати в малюків бажання знову і знову приходити в дитячий садок та проводити там час. Характеристики шафи для роздягалень дитячого садка «Бджілка»: основа конструкції шаф..

Дзеркало МДФ "Бджілка"

Модель: Пчёлка

«Бджілка» − красива й надійна модель, ідеальний варіант для замовників, яким потрібно купити дитяче дзеркало для спортзалу дитячого садка, басейну або іншого закладу для маленьких дітей. Оригінальний авторський дизайн − незаперечний плюс цієї моделі. Завдяки такій конструкції дзеркало допомагає створити цікавий для дошкільнят інтер’єр. Характеристики дзеркала для спортзалу «Бджілка» дзеркало діаметром 390 мм має підкладку діаметром 440 мм; з лицьового боку розташовані накладки з МДФ яскравог..

Комплект дитячих пуфиків "Вулик"

Модель: Улей

Цікавий, незвичайний набір дитячих пуфів «Вулик» відмінно доповнить ігрову зону в кімнаті, садку та інших установах: торгових центрах, перукарнях, кафе, дитячих магазинах, ігрових кімнатах. Модель відмінно виглядає в різноманітних інтер’єрах дитячих кімнат, дозволяє організувати комфортний для малюка простір. Комплект складається з 7 зручних пуфів − на них дітям буде комфортно відпочивати, грати, дивитися мультфільми. Яскравий дизайн порадує малюків насиченими фарбами, а форма − зручністю й пра..

Комплект дитячих меблів "Бджілка"