Комплект дитячих меблів "Лондон"

Сортувати:

Стінка для іграшок "Повітряна куля"

Модель: Воздушный шар

Дитяча стінка «Повітряна куля» є найкращим рішенням для комплектації дитячих та ігрових кімнат, дошкільних установ. Це зручна й містка зона, де малюки можуть зберігати іграшки та інші речі, а також вчитися їх складати. Модель відмінно гармоніює з різними інтер’єрами дитячих кімнат і садків. Підходить як для хлопчиків, так і для дівчаток. Крім своєї функціональності має оригінальний дизайн, приємне поєднання кольорів − це дозволяє підтримувати затишну атмосферу, стимулює малюка до підтримання по..

Стелаж для іграшок і посібників "Біг Бен"

Модель: Биг Бен

Стелаж для іграшок «Біг-Бен» виконаний у вигляді вежі — стане одним з головних акцентів кімнати. Являє собою конструкцію з яскравим фасадом, обладнану п’ятьма поличками. Є найкращим варіантом для комплектування малометражних дитячих кімнат. У садку, спальні малюка або ігровій кімнаті стане ідеальним місцем для зберігання іграшок, шкільного приладдя, книг, сувенірів та інших предметів. Оригінальний дизайн та яскрава колірна гамма будуть стимулювати дитину підтримувати порядок в кімнаті. Модель в..

Стелаж для іграшок і посібників "Арка"

Модель: Арка

Для комфортного й повноцінного розвитку дитині потрібно багато вільного простору, тому захаращувати кімнату великою шафою не завжди доцільно. Особливо, коли площа дитячої кімнати невелика. Ідеальним рішенням в цій ситуації стане стелаж для іграшок «Арка» — не тільки заощадить багато вільного місця, а й прикрасить кімнату малюка, допоможе упорядкувати книги, іграшки та інші предмети. Передбачений для комплектації дошкільних установ, ігрових зон, дитячих кімнат. Плюс даної моделі в тому, що всі р..

Стелаж для іграшок "Колесо огляду"

Модель: Колесо обозрения

Стелаж для іграшок «Колесо огляду» призначений для обладнання садків та інших дошкільних установ, а також ігрових зон в торгових центрах. Модель має безліч поличок, на яких розмістяться улюблені іграшки, конструктори, книги, нагороди, фотографії та сувеніри. Оригінальний дизайн створить в кімнаті приємну обстановку, що сприяє розвитку фантазії. Модель служить не тільки елементом інтер’єру, але й улюбленим місцем для ігор. А також важливим інструментом, що сприяє гармонійному розвитку малюків. З..

Стінка для іграшок "Тауерський міст"

Модель: Тауэрский мост

У дітей завжди багато речей — від іграшок до матеріалів для творчості, сувенірів і книг. Дитяча стінка «Тауерський міст» входить в колекцію меблів «Лондон». Має 8 закритих поличок, а також 4 відкриті полиці, чого достатньо для зберігання й підтримки чистоти в кімнаті. Тематичний дизайн, гармонійне поєднання кольорів створюють в кімнаті ігрову атмосферу. Модель стане яскравим акцентом в інтер’єрі, а також буде гармонійно поєднуватися з іншими елементами меблів. Стінка розроблена таким чином, щоб..

Ігрова стінка "Автобус"

Модель: Автобус

Дитяча стінка «Автобус» відмінно доповнить ігрову зону в торгових центрах, школах, дитячих садках та інших дошкільних установах. Формує правильне середовище, яке сприятиме фізичному й розумовому розвитку малюків. У процесі гри у дітей проявляються таланти й інтереси, розвиваються навички комунікації, дружні взаємини, вміння розподіляти ролі. Модель дозволяє дітям втілити в реальність ті ситуації, з якими вони стикаються в повсякденному житті. Має два відділення з комфортними сидіннями для водія ..

Комплект дитячих меблів "Лондон"