Комплект дитячих меблів "Моряк"

Сортувати:

Дзеркало МДФ "Моряк"

Модель: Моряк

Дитяче дзеркало «Моряк» витримане в оригінальному стилі. Ексклюзивний дизайн спеціально розроблений нашими кращими спеціалістами. Модель можна поєднувати з іншими меблевими виробами, які витримані у відповідній стилістиці. Це дозволить сформувати інтер’єр, що відповідає єдиній концепції. Як й інші меблі, що оточують дітей на ранніх етапах розвитку, дзеркала для спортзалу допомагають формувати цікаву для дитини обстановку в дошкільному закладі. Дитина повинна позитивно сприймати атмосферу та інт..

Стінка для іграшок, посібників і одягу "Моряк"

Модель: Моряк

Оригінальна модель дитячої стінки виконана в стильному ексклюзивному дизайні, добре вписується в інтер’єри дошкільних установ. Ця зручна й ергономічна стінка може використовуватися не тільки в дитячих садках, але й в домашньому інтер’єрі. Будь-які меблі, з якими контактують маленькі діти, особливо на початку своєї соціалізації, впливають на їх сприйняття світу, і допомагають дітям розвиватися. Стінка «Моряк» допомагає створити приємну обстановку в приміщенні, комфортні умови для дітей. Характе..

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Моряк"

Модель: РЦМ 33

«Моряк» − оригінальна модель дитячої секційної шафи, спеціально розробленої нами для клієнтів, яким потрібні шафи для дитячих роздягалень. Цей виріб має ексклюзивний дизайн, підходить для комплектації дитячих садків, спортивних залів, басейнів та інших установ, які можуть відвідувати діти дошкільного віку. Надійні шафи для роздягалень дитячого садка «Моряк» пропонуються нами в трьох варіантах − з двома, трьома і п’ятьма секціями. Містка конструкція дозволяє дитині зручно помістити в шафку всі н..

Комплект дитячих меблів "Моряк"